Overview
e-Business Register · 15 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 27.03.1998e-Business Register
- Address
- Kase tee 12, Jämejala küla, Viljandi vald, 71024 Viljandi maakondADS · e-Business Register
- Website
- www.vom.eee-Business Register · domain active
- Telephone
- +372 4355200e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 43221 — Installation, maintenance and repair of heating, ventilation and air conditioning equipmente-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100238523ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 10 220,00 €e-Business Register
Officers (2)
e-Business Register · 15 h agoFounders (3)
e-Business Register · 15 h agoShareholders (3)
e-Business Register · 15 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 15 h agoOther persons
e-Business Register · 15 h agoTech stack
BuiltWith · 5 päeva tagasiDomains (1)
www.vom.ee
Äriregister
Widgets6JavaScript libraries6Content management (CMS)4RSS / feeds4Mobile technologies2Frameworks2SSL certificate2Programming language1Media1Web server1Email server1Hosting1
Category breakdown
Widgets (6)
Fonts · WordPress Plugins · Privacy Compliance · Compliance Software · Cookie Consent Management · Data Protection · Digital Accessibility · Graphic Design Tool
JavaScript libraries (6)
JavaScript Library · Animation · DOM Manipulation · Event Handling · Ajax Library · Compatibility · Polyfill · UI · Image Gallery · Modal Dialog · Module System · Module Loader · JavaScript Enhancements · Performance Optimization
Content management (CMS) (4)
Open Source · Blog · Simple Website Builder · Community CMS · eCommerce Enabled · Enterprise · Internal Tools Platform · Knowledge Management · Intranet Solutions
RSS / feeds (4)
—
Mobile technologies (2)
—
Frameworks (2)
WordPress Theme
SSL certificate (2)
Root Authority
Programming language (1)
—
Media (1)
Video Players
Web server (1)
—
Email server (1)
Secure Email
Hosting (1)
Server Location
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 3 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€5.8mlatest
€10.0m€5.0m0
201920222024
Profit · 2019–2024
€289klatest
€1.0m€500k−1 €
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 5 818 979 € | 289 004 € | 2 164 557 € | €2.9m | 45 | 30.05.2025 |
| 2023AUD | 7 732 069 € | 365 951 € | 2 025 553 € | €2.9m | 45 | 15.05.2024 |
| 2022AUD | 7 040 655 € | 689 518 € | 1 959 602 € | €2.8m | 41 | 08.06.2023 |
| 2021AUD | 4 583 144 € | 134 788 € | 1 330 084 € | €2.1m | 42 | 16.06.2022 |
| 2020AUD | 4 416 751 € | 99 275 € | 1 245 296 € | €1.6m | 48 | 16.06.2021 |
| 2019AUD | 5 139 095 € | 211 197 € | 1 246 021 € | €1.8m | 49 | 19.06.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€5.0m€2.5m0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 1 517 098 € | 301 181 € | 153 196 € | 46 |
| 2025 | 6 000 998 € | 998 062 € | 601 255 € | 43 |
| 2024 | 5 672 808 € | 934 204 € | 608 747 € | 46 |
| 2023 | 8 289 665 € | 1 094 217 € | 586 555 € | 43 |
| 2022 | 7 335 428 € | 897 285 € | 485 905 € | 40 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €1.5m | — | — | — |
| State taxes 2026 | €301k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €153k | — | — | — |
| Employees 2026 | 46 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €1.3m | €1.2m | €1.7m | €1.8m |
| State taxes 2025 | €262k | €202k | €309k | €225k |
| Taxes on workforce 2025 | €158k | €144k | €146k | €153k |
| Employees 2025 | 41 | 40 | 40 | 43 |
| Revenue 2024 | €1.2m | €1.3m | €1.7m | €1.4m |
| State taxes 2024 | €224k | €190k | €285k | €236k |
| Taxes on workforce 2024 | €156k | €141k | €164k | €148k |
| Employees 2024 | 49 | 47 | 44 | 46 |
| Revenue 2023 | €1.7m | €2.2m | €2.3m | €2.1m |
| State taxes 2023 | €266k | €236k | €333k | €258k |
| Taxes on workforce 2023 | €146k | €148k | €153k | €139k |
| Employees 2023 | 49 | 48 | 44 | 43 |
| Revenue 2022 | €1.7m | €1.9m | €2.2m | €1.5m |
| State taxes 2022 | €230k | €172k | €299k | €196k |
| Taxes on workforce 2022 | €127k | €109k | €126k | €124k |
| Employees 2022 | 40 | 44 | 44 | 40 |
Commercial pledges (4 · €80k)
Business Register · pledges#5Active
#6Active
12 782,33 € (200 000 EEK)
Pledge holder: aktsiaselts Hansapank
Rank: kolmas · From 02.01.2006 · active
Licences (6)
MTR · 17 h tagasiFluoritud kasvuhoonegaase sisaldavate paiksete jahutus- ja kliimaseadmete ning soojuspumpade käitlemisluba
TegevuslubaFKKL/323076from 18.03.2013
Real estate (1 · 2668 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 2 päeva tagasiKase tee 12, Jämejala küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiÄrimaa 100%62901:003:0043#1515839
2668 m²
Kinnistusraamatust →Public procurements (31 · €5.9m)
Procurement Register · 17 h tagasiBuyersAll31Riigi Kinnisvara Aktsiaselts14Tallinna Linnavaraamet2Viljandi Vallavalitsus2Tallinna Haridusamet1Mulgi Vallavalitsus1Võru Vallavalitsus1Aktsiaselts Vinni Spordikompleks1Tori Vallavalitsus1Viljandi Linnavalitsus1EESTI JALGPALLI LIIT1Tartu Linnavalitsus1Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet1Sihtasutus Pärnu Haigla1Saaremaa Vallavalitsus1AS HOOLEKANDETEENUSED1Maanteeamet1
| Date | Procurement | Buyer | Amount |
|---|---|---|---|
| 09.06.2023 | Mulgi Vallavalitsus | 376 000 € | |
| 26.04.2023 | Saaremaa Vallavalitsus | 15 688 € | |
| 14.04.2023 | Tallinna Linnavaraamet | 1 000 000 € | |
| 05.01.2023 | AS HOOLEKANDETEENUSED | 3000 € | |
| 15.12.2022 | Tartu Linnavalitsus | 104 160 € |
Show remaining (26)
| 23.11.2022 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 399 640 € | |
| 22.05.2022 | Tallinna Haridusamet | 509 400 € | |
| 29.04.2022 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 241 670 € | |
| 08.12.2021 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 402 270 € | |
| 10.12.2021 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 150 000 € | |
| 06.05.2021 | Tori Vallavalitsus | 146 800 € | |
| 31.08.2021 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 78 540 € | |
| 21.07.2021 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 24 520 € | |
| 07.07.2021 | Viljandi Linnavalitsus | 126 000 € | |
| 21.04.2021 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 96 600 € | |
| 14.12.2020 | Võru Vallavalitsus | 239 000 € | |
| 09.12.2020 | Sihtasutus Pärnu Haigla | 42 270 € | |
| 09.11.2020 | Tallinna Linnavaraamet | 189 200 € | |
| 04.11.2020 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 103 530 € | |
| 09.06.2020 | Viljandi Vallavalitsus | 149 500 € | |
| 28.05.2020 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 149 100 € | |
| 11.11.2019 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 22 111 € | |
| 11.11.2019 | Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet | 69 200 € | |
| 11.11.2019 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 9501 € | |
| 12.07.2019 | Viljandi Vallavalitsus | 183 750 € | |
| 12.07.2019 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 154 880 € | |
| 04.01.2019 | Maanteeamet | 2550 € | |
| 01.11.2018 | Aktsiaselts Vinni Spordikompleks | 210 560 € | |
| 06.08.2018 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 134 400 € | |
| 25.05.2018 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 499 979 € | |
| 29.11.2017 | EESTI JALGPALLI LIIT | 106 000 € |
History (43)
e-Business Register · entries01.09.2023
Amending entry
Ä 20030714 / 10 · Status: In force
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 8
17.01.2018
Amending entry
Ä 20030714 / 9 · Status: In force
17.01.2018
Amending entry
Entry no. 7
04.12.2017
Amending entry
Ä 20030714 / 8 · Status: In force
Show 38 more events
04.12.2017
Amending entry
Entry no. 6
30.05.2016
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 20030714 / 7 · Status: In force
30.05.2016
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 5
15.09.2014
Kommertspandi avamiskanne
K 20030714 / 6 · Status: In force
15.09.2014
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 5
28.01.2013
Kommertspandi muutmiskanne
K 20030714 / 5 · Status: In force
28.01.2013
Kommertspandi muutmiskanne
Entry no. 4
30.11.2012
Kommertspandi muutmiskanne
K 20030715 / M1 · Status: In force
10.10.2011
Amending entry
Ä 20030714 / 4 · Status: In force
10.10.2011
Amending entry
Entry no. 4
13.07.2009
Amending entry
Ä 30714 / 3 · Status: In force
13.07.2009
Amending entry
Entry no. 3
20.12.2008
Amending entry
Entry no. 2
03.12.2008
Amending entry
Ä 30714 / 2 · Status: In force
02.01.2006
Senises registriosakonnas kommertspandi registrikaardi sulgemise märkus
K 13979 / 6 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 30714 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Kommertspandi avamiskanne
K 30715 / 3 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Kommertspandi avamiskanne
K 30715 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 9178 / 5 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Kommertspandi avamiskanne
K 30715 / 2 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas kommertspandi registrikaardi sulgemise märkus
K 13979 / 5 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas kommertspandi registrikaardi sulgemise märkus
K 13979 / 7 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 5
02.01.2006
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 3
02.01.2006
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 2
02.01.2006
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas kommertspandi registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 7
02.01.2006
Senises registriosakonnas kommertspandi registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 6
02.01.2006
Senises registriosakonnas kommertspandi registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 5
26.06.2001
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 4
22.02.2001
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 3
12.01.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 4
12.01.2001
Kommertspandi muutmiskanne ÄS § 33 lg 7.1 alusel
Entry no. 2
14.06.2000
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
03.12.1999
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 3
24.11.1999
Kapitali muutmise kanne
Entry no. 2
27.03.1998
Asutamiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 70 other companies.
Ago RehandBoard member, Founder, Shareholder 70%, Ultimate beneficial owner · 1 other company
Ahti VaresBoard member, Founder, Shareholder 15% · 1 other company
Aare FedjukFounder, Shareholder 15% · 1 other company
Krista LehtsaluAuditor · 67 other companies
aktsiaselts BRICK
Auditor
Aktsiaselts DAN-EST TIMBER
Auditor
Aktsiaselts Eesti Turbatooted
Auditor
aktsiaselts Electrum
Auditor
aktsiaselts Mako
Auditor
aktsiaselts Nuia PMT
Auditor
aktsiaselts Pärlin
Auditor
aktsiaselts Ramsi Turvas
Auditor
aktsiaselts SETARIA
Auditor
aktsiaselts Sovek
Auditor
aktsiaselts Terastehnika
Auditor
Aktsiaselts TREF Nord
Auditor
Aktsiaselts Viljandi Hambakliinik
Auditor
aktsiaselts Vivikoop
Auditor
AN Elegants Osaühing
Non-cash contribution auditor
Cesana Grupp OÜ
Auditor
Ekar Transport OÜ
Auditor
FSK Soojuspump ja Konditsioneer OÜ
Auditor
Klaas ja Käsitöö OÜ
Non-cash contribution auditor
KT-INVEST OÜ
Auditor
LX Motors Osaühing
Auditor
NANO Turvasüsteemide Osaühing
Auditor
Osaühing Baltazar
Auditor
osaühing BEETELA
Non-cash contribution auditor
… and 43 more companies