Overview
e-Business Register · 2 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 18.05.1998e-Business Register
- Address
- Kuivati, Suislepa küla, Viljandi vald, 69703 Viljandi maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 5229461e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 01111 — Growing of cereals, other than rice, leguminous crops and oil seedse-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100962925ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 76 148,00 €e-Business Register
Officers
e-Business Register · 2 h agoShareholders (17)
e-Business Register · 2 h ago0%50%100%
Founder / management
95.4% · 1
Angel
1.4% · 1
Long tail
3.2% · 15
| # | Shareholder | % |
|---|---|---|
| 1 | Enno Feldveber | 95.41% |
| 2 | Ott Mikita | 1.37% |
| 3 | Leida Jänes | 0.45% |
| 4 | Aare Ralja | 0.39% |
| 5 | Jüri Parksepp | 0.37% |
| 6 | Alide Moor | 0.33% |
| 7 | Meelis Mändmets | 0.25% |
| 8 | Krislin Unt | 0.24% |
| 9 | Raivo Kupits | 0.21% |
| 10 | Jaan Klein | 0.16% |
+ 7 more shareholders — full list below.
Concentration
Top 1
95.4%
Top 3
97.2%
Top 5
98.0%
Top 10
99.2%
80% line
1 of 17
Gini
0.91
Controlling stake: top holder commands 95.4%, sole control.
Show all (17)
Beneficial owners
e-Business Register · 2 h agoEF
Born 1975 · 51 y · ultimate beneficial owner since 17.01.2019
Ultimate beneficial owner
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€1.0mlatest
€2.0m€1.0m0
201920222024
Profit · 2019–2024
€-280klatest
€500k0 €€-500k
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 1 016 999 € | −280 309 € | 647 661 € | €3.9m | 6 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 947 317 € | −221 219 € | 927 970 € | €3.1m | 6 | 30.06.2024 |
| 2022AUD | 1 342 132 € | 210 788 € | 1 149 189 € | €3.0m | 6 | 01.09.2023 |
| 2021 | 1 199 338 € | 351 013 € | 867 324 € | €2.4m | 6 | 05.12.2022 |
| 2020 | 875 083 € | 211 031 € | 516 311 € | €2.1m | 7 | 01.09.2021 |
| 2019 | 705 223 € | 216 429 € | 305 280 € | €2.0m | 7 | 20.10.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€2.0m€1.0m0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 1597 € | 76 855 € | 13 466 € | 6 |
| 2025 | 1 350 245 € | 111 331 € | 81 659 € | 7 |
| 2024 | 1 082 185 € | 65 901 € | 80 986 € | 8 |
| 2023 | 1 080 051 € | 152 979 € | 61 283 € | 8 |
| 2022 | 1 361 706 € | 122 810 € | 59 894 € | 8 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €2k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €77k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €13k | — | — | — |
| Employees 2026 | 6 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €263k | 0 € | €216k | €871k |
| State taxes 2025 | €17k | €41k | €11k | €43k |
| Taxes on workforce 2025 | €14k | €22k | €22k | €23k |
| Employees 2025 | 7 | 6 | 8 | 7 |
| Revenue 2024 | €221k | €27k | €97k | €737k |
| State taxes 2024 | €52k | 0 € | 0 € | €14k |
| Taxes on workforce 2024 | €29k | €19k | €19k | €14k |
| Employees 2024 | 7 | 8 | 8 | 8 |
| Revenue 2023 | €107k | €29k | €294k | €650k |
| State taxes 2023 | €41k | €14k | €21k | €77k |
| Taxes on workforce 2023 | €12k | €18k | €18k | €14k |
| Employees 2023 | 8 | 8 | 7 | 8 |
| Revenue 2022 | 0 € | €101k | €171k | €1.1m |
| State taxes 2022 | €24k | 0 € | 0 € | €99k |
| Taxes on workforce 2022 | €13k | €13k | €16k | €17k |
| Employees 2022 | 7 | 8 | 8 | 8 |
Commercial pledges (2 · €700k)
Business Register · pledges#2Kehtiv
400 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 23.01.2014 · kehtiv
#3Kehtiv
300 000,00 € EUR
Järjekoht: teine · Algus 17.09.2015 · kehtiv
Real estate (21 · 142,55 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiKarusaadu, Roosilla küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%79704:001:0044#3676139
33,64 ha
Kinnistusraamatust →Annusepõllu, Vooru küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%79704:003:0069#5748250
19,17 ha
Kinnistusraamatust →Suure-Järsu, Järveküla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%79704:002:0088#3780939
13,98 ha
Kinnistusraamatust →Päidupõllu, Kivilõppe küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%79701:001:0215#1385939
10,27 ha
Kinnistusraamatust →Veere, Suislepa küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%79704:003:0029#3221439
7,57 ha
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (16)
Kalamapõllu, Vooru küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%79701:001:0458#5599650
7,28 ha
Kinnistusraamatust →Palakmäe, Marjamäe küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%79704:004:0280#572539
7,16 ha
Kinnistusraamatust →Suislepa küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%79704:003:0077#402150
5,25 ha
Kinnistusraamatust →Mäepõllu, Riidaja küla, Tõrva vald, Valga maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%61301:001:0040#2585040
4,51 ha
Kinnistusraamatust →Kaera, Riidaja küla, Tõrva vald, Valga maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%61301:001:1340#1691440
4,09 ha
Kinnistusraamatust →Lohu-Paju, Suislepa küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%89901:001:2673#2708139
3,83 ha
Kinnistusraamatust →Suislepa küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%79704:002:0129#402450
3,66 ha
Kinnistusraamatust →Tondipõllu, Järveküla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%79701:001:0337#4732550
3,37 ha
Kinnistusraamatust →Tinnipõllu, Suislepa küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%89901:001:0645#15259650
3,10 ha
Kinnistusraamatust →Kuivati, Suislepa küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiTootmismaa 100%79704:003:0034#3217339
2,78 ha
Kinnistusraamatust →Jõe, Suislepa küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%79704:003:0541#402350
2,71 ha
Kinnistusraamatust →Nurga, Kungi küla, Tõrva vald, Valga maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%61301:001:0104#3113350
2,63 ha
Kinnistusraamatust →Villalauda, Unametsa küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiTootmismaa 100%89901:001:3210#1824239
2,43 ha
Kinnistusraamatust →Farmi, Riidaja küla, Tõrva vald, Valga maakond
KinnisasiTootmismaa 100%61301:001:1440#1695740
2,31 ha
Kinnistusraamatust →Vana-Kamsi, Suislepa küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiElamumaa 100%89901:001:0572#711039
1,74 ha
Kinnistusraamatust →Puidutöökoja, Suislepa küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiTootmismaa 100%79704:003:0036#3412139
1,07 ha
Kinnistusraamatust →Grants (8 · €661k)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance FundPRIAEU/EAFRD2024
174 782 €
PRIAEU/EAFRD2024
72 008 €
5487 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
PRIAEU/EAFRD2023
219 817 €
Show remaining (2)
PRIAEU/EAFRD2023
100 161 €
PRIAEU/EAFRD2023
82 761 €
History (64)
e-Business Register · entries30.12.2024
Amending entry
Entry no. 13
30.12.2024
Amending entry
Ä 20031871 / 22 · Status: In force
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 12
01.09.2023
Amending entry (TsMS § 595¹ lg 1 alusel)
Entry no. 11
01.09.2023
Amending entry (TsMS § 595¹ lg 1 alusel)
Ä 20031871 / 20 · Status: In force
Show 59 more events
01.09.2023
Amending entry
Ä 20031871 / 21 · Status: In force
24.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20031871 / M14 · Status: Puudused kõrvaldatud
16.12.2019
Korraldav määrus
Ä 20031871 / M13 · Status: Puudused kõrvaldatud
23.04.2018
Amending entry
Entry no. 10
23.04.2018
Amending entry
Ä 20031871 / 19 · Status: In force
13.04.2018
Amending entry
Entry no. 9
13.04.2018
Amending entry
Ä 20031871 / 18 · Status: In force
20.03.2018
Amending entry
Entry no. 8
20.03.2018
Amending entry
Ä 20031871 / 17 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 7
18.01.2018
Amending entry
Ä 20031871 / 16 · Status: In force
29.12.2017
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 20031871 / 15 · Status: In force
13.12.2017
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 20031871 / M11 · Status: In force
13.12.2017
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 20031871 / M12 · Status: In force
15.08.2017
Amending entry
Entry no. 6
15.08.2017
Amending entry
Ä 20031871 / 14 · Status: In force
10.08.2017
Amending entry
Ä 20031871 / M10 · Status: Puudused kõrvaldatud
21.07.2017
Amending entry
Entry no. 5
21.07.2017
Amending entry
Ä 20031871 / 13 · Status: In force
17.05.2017
Amending entry
Ä 20031871 / 12 · Status: In force
25.11.2015
Amending entry
Entry no. 4
25.11.2015
Amending entry
Ä 20031871 / 10 · Status: In force
25.11.2015
Amending entry
Ä 20031871 / 11 · Status: In force
16.10.2015
Amending entry
Ä 20031871 / M9 · Status: In force
17.09.2015
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 5
17.09.2015
Kommertspandi muutmiskanne
Entry no. 4
17.09.2015
Kommertspandi muutmiskanne
K 20031871 / 8 · Status: In force
17.09.2015
Kommertspandi avamiskanne
K 20031871 / 9 · Status: In force
11.09.2015
Kommertspandi avamiskanne
K 20031871 / M8 · Status: In force
21.08.2015
Amending entry
Ä 20031871 / M7 · Status: In force
13.02.2014
Kommertspandi kustutamiskanne
Entry no. 3
13.02.2014
Kommertspandi kustutamiskanne
K 20031871 / 7 · Status: In force
23.01.2014
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 2
23.01.2014
Kommertspandi avamiskanne
K 20031871 / 6 · Status: In force
19.04.2012
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
19.04.2012
Kommertspandi avamiskanne
K 20059965 · Status: In force
18.04.2012
Kommertspandi avamiskanne
K 20059965 / M1 · Status: In force
02.03.2011
Amending entry
Entry no. 3
02.03.2011
Amending entry
Ä 20031871 / 5 · Status: In force
25.02.2011
Amending entry
Entry no. 2
25.02.2011
Amending entry
Ä 20031871 / 2 · Status: In force
18.02.2011
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 20031871 / M6 · Status: Puudused kõrvaldatud
19.09.2008
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 31871 / M5 · Status: Puudused kõrvaldatud
20.11.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 31871 / M4 · Status: In force
16.11.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 31871 / M3 · Status: In force
12.11.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 31871 / M2 · Status: In force
24.10.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 31871 / M1 · Status: Puudused kõrvaldatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 4
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 8197 / 4 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 31871 · Status: Kinnitatud
18.04.2005
Amending entry
Entry no. 3
18.04.2005
Amending entry
Ä 8197 / 3 · Status: In force
06.04.2005
Amending entry
Ä 8197 / M5 · Status: In force
31.03.2005
Amending entry
Entry no. 2
31.03.2005
Amending entry
Ä 8197 / 2 · Status: In force
08.03.2005
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 8197 / M4 · Status: In force
08.11.2004
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 8197 / M3 · Status: In force
18.05.1998
Ümberregistreerimiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 5 other companies.
Enno FeldveberBoard member, Shareholder 95%, Ultimate beneficial owner · 1 other company