Overview
Business Register · 1 h ago- Legal form
- Osaühing
- Date of first registration
- 14.05.1998e-Business Register
- Address
- Papiniidu tn 8, Pärnu linn, Pärnu linn, 80042 Pärnu maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Website
- www.ithaldus.eee-Business Register · domain active
- Telephones
- +372 56670777 · +372 58121777e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 47401 — Retail sale of computers, peripheral units and softwaree-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100159220ETCB · VAT-registered
Officers
Äriregister · 1 h agoFounders
Äriregister · 1 h agoShareholders
Äriregister · 1 h agoBeneficial owners
Äriregister · 1 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 1 h agoosaühing IThaldus.ee on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Tech stack
Veebilehe analüüs · 11 h tagasi ithaldus.ee5 tehnoloogiat tuvastatud
UI raamistik
BootstrapTailwind CSS
Muu
Open GraphSchema.org
Veebiserver
Apache
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 1 päeva tagasi| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 204 727 € | −3099 € | 19 377 € | €58k | 3 | 18.06.2025 |
| 2023 | 214 765 € | 3716 € | 22 476 € | €67k | 3 | 27.06.2024 |
| 2022 | 198 929 € | −14 347 € | 18 760 € | €61k | 4 | 20.06.2023 |
| 2021 | 260 567 € | −1905 € | 33 107 € | €74k | 4 | 27.06.2022 |
| 2020 | 188 337 € | −13 136 € | 35 012 € | €59k | 4 | 25.06.2021 |
| 2019 | 295 399 € | −15 674 € | 48 148 € | €79k | 5 | 29.06.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 68 299 € | 9399 € | 3927 € | 3 |
| 2025 | 265 069 € | 43 423 € | 18 759 € | 3 |
| 2024 | 234 616 € | 36 595 € | 15 341 € | 3 |
| 2023 | 250 653 € | 37 411 € | 15 148 € | 3 |
| 2022 | 244 484 € | 38 866 € | 17 848 € | 3 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €68k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €9k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €4k | — | — | — |
| Employees 2026 | 3 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €57k | €66k | €54k | €88k |
| State taxes 2025 | €9k | €13k | €12k | €10k |
| Taxes on workforce 2025 | €4k | €6k | €5k | €4k |
| Employees 2025 | 4 | 3 | 2 | 3 |
| Revenue 2024 | €59k | €53k | €43k | €79k |
| State taxes 2024 | €9k | €8k | €9k | €10k |
| Taxes on workforce 2024 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Employees 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Revenue 2023 | €61k | €63k | €56k | €69k |
| State taxes 2023 | €9k | €9k | €9k | €11k |
| Taxes on workforce 2023 | €3k | €4k | €4k | €4k |
| Employees 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Revenue 2022 | €67k | €55k | €55k | €68k |
| State taxes 2022 | €10k | €9k | €9k | €10k |
| Taxes on workforce 2022 | €4k | €4k | €4k | €5k |
| Employees 2022 | 4 | 4 | 4 | 3 |
History (24)
e-Business Register · entries23.12.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 12
23.12.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 30009477 / 12 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30009477 / 11 · Olek: Jõustunud
25.06.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 19 sündmust
25.06.2021
Muutmiskanne
Ä 30009477 / 10 · Olek: Jõustunud
20.11.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
20.11.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30009477 / 9 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30009477 / 8 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30009477 / 7 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30009477 / 6 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 9477 / 5 · Olek: Jõustunud
14.08.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.08.2008
Muutmiskanne
Ä 9477 / 4 · Olek: Jõustunud
05.08.2008
Muutmiskanne
Ä 9477 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
25.06.2008
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 9477 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.10.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 9477 / M3 · Olek: Jõustunud
21.01.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
21.04.1999
Esmakanne
Kanne nr 2
14.05.1998
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 3 other companies.
Marko KevadeJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 other companies