Overview
Business Register · 21 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.05.1998Äriregister
- Aadress
- Lennuradari tee 1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.kummicenter.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 5016031 · +372 6578431Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47821 — Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100237809MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 21 h agoOsanikud (3)
Äriregister · 21 h agoTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 21 h agoTech stack
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi kummicenter.ee3 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 374 953 € | 3431 € | 193 037 € | €440k | 3 | 11.06.2025 |
| 2023 | 395 028 € | 4812 € | 189 606 € | €435k | 3 | 30.06.2024 |
| 2022 | 459 803 € | 22 799 € | 184 794 € | €441k | 3 | 13.06.2023 |
| 2021 | 311 730 € | 8495 € | 161 995 € | €383k | 3 | 03.06.2022 |
| 2020 | 295 132 € | 46 482 € | 153 500 € | €363k | 3 | 09.06.2021 |
| 2019 | 244 539 € | 334 € | 107 018 € | €164k | 3 | 28.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 75 531 € | 13 711 € | 4626 € | 3 |
| 2025 | 379 040 € | 47 540 € | 18 404 € | 3 |
| 2024 | 361 929 € | 41 080 € | 17 074 € | 3 |
| 2023 | 443 996 € | 41 442 € | 13 632 € | 3 |
| 2022 | 524 866 € | 42 418 € | 11 403 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €76k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €84k | €135k | €42k | €118k |
| Riigimaksud 2025 | €12k | €18k | €5k | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €56k | €116k | €54k | €135k |
| Riigimaksud 2024 | €9k | €15k | €8k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €74k | €218k | €31k | €121k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €22k | €3k | €9k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €66k | €127k | €188k | €144k |
| Riigimaksud 2022 | €6k | €10k | €16k | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10027671 / 10 · Olek: Jõustunud
12.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
12.11.2020
Muutmiskanne
Ä 10027671 / 9 · Olek: Jõustunud
06.11.2020
Muutmiskanne
Ä 10027671 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 17 sündmust
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10027671 / 8 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10027671 / 7 · Olek: Jõustunud
23.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
23.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10027671 / 6 · Olek: Jõustunud
15.03.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
15.03.2011
Muutmiskanne
Ä 10027671 / 5 · Olek: Jõustunud
03.03.2011
Muutmiskanne
Ä 10027671 / 4 · Olek: Jõustunud
03.02.2011
Muutmiskanne
Ä 10027671 / M4 · Olek: Jõustunud
11.01.2011
Muutmiskanne
Ä 10027671 / M3 · Olek: Jõustunud
29.12.2010
Muutmiskanne
Ä 10027671 / M2 · Olek: Jõustunud
18.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 27671 / 3 · Olek: Jõustunud
13.10.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.10.2008
Muutmiskanne
Ä 27671 / 2 · Olek: Jõustunud
22.05.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
David TammaruJuhatuse liige, Osanik 40%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Timo TammaruJuhatuse liige, Osanik 30%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Kalle MadisJuhatuse liige, Osanik 30%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet