Overview
Business Register · 3 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.08.1998Äriregister
- Aadress
- Teguri tn 45cADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.inromed.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 7366601 · +372 53269417Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86221 — EriarstiabiÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101170716MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 3 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 3 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 3 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 3 h agoTech stack
Veebilehe analüüs · 1 h tagasi inromed.ee5 tehnoloogiat tuvastatud
UI raamistik
BootstrapTailwind CSS
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
Apache
Muu
Open Graph
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 402 424 € | 104 629 € | 112 152 € | €146k | 5 | 18.06.2025 |
| 2023 | 395 402 € | 118 138 € | 120 953 € | €152k | 5 | 25.06.2024 |
| 2022 | 337 685 € | 83 444 € | 92 837 € | €116k | 4 | 17.05.2023 |
| 2021 | 282 674 € | 82 972 € | 150 801 € | €173k | 3 | 15.06.2022 |
| 2020 | 165 467 € | 36 823 € | 99 161 € | €119k | 3 | 28.06.2021 |
| 2019 | 127 730 € | 16 641 € | 80 789 € | €107k | 3 | 17.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 36 483 € | 32 322 € | 8 |
| 2025 | 0 € | 138 219 € | 117 158 € | 8 |
| 2024 | 0 € | 109 495 € | 93 658 € | 8 |
| 2023 | 0 € | 93 733 € | 80 944 € | 8 |
| 2022 | 0 € | 96 581 € | 66 234 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €36k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €32k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 8 | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | €35k | €28k | €47k | €28k |
| Tööjõumaksud 2025 | €30k | €31k | €26k | €30k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | €30k | €22k | €35k | €22k |
| Tööjõumaksud 2024 | €26k | €23k | €21k | €23k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 7 | 8 |
| Käive 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | €24k | €30k | €19k | €20k |
| Tööjõumaksud 2023 | €22k | €21k | €16k | €22k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 7 | 7 | 8 |
| Käive 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2022 | €17k | €15k | €48k | €17k |
| Tööjõumaksud 2022 | €18k | €16k | €15k | €18k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 6 | 6 |
Public procurements (1 · €1.2m)
Riigihangete register · 2 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 01.10.2021 | Ambulatoorse kardioloogia erialal teenuse osutamiseks ravi rahastamise lepingu sõlmimine | Eesti Haigekassa | 1 184 815 € |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded29.11.2024
Muutmiskanne
Ä 20012727 / 11 · Olek: Jõustunud
29.11.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20012727 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20012727 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
23.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20012727 / 8 · Olek: Jõustunud
23.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20012727 / 7 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
29.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 6
28.11.2011
Muutmiskanne
Ä 20012727 / 6 · Olek: Jõustunud
20.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 12727 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2007
Muutmiskanne
Ä 12727 / 4 · Olek: Jõustunud
18.01.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.06.2005
Muutmiskanne
Ä 12727 / 3 · Olek: Jõustunud
02.06.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.11.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
28.08.1998
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Jaak KivisaarJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Indrek RooseJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte