Overview
Business Register · 4 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.09.1998Äriregister
- Aadress
- Kuusalu tee 51aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.emart.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6008112Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47529 — Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100432167MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 4 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 4 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 4 h agoTech stack
Veebilehe analüüs · 2 h tagasi emart.ee7 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
E-pood
WooCommerce
Analüütika
Plausible
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Muu
Open Graph
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 178 228 € | 146 832 € | 339 284 € | €392k | 4 | 05.06.2025 |
| 2023 | 1 242 681 € | 155 345 € | 357 242 € | €415k | 6 | 06.05.2024 |
| 2022 | 1 261 928 € | 172 736 € | 325 889 € | €380k | 6 | 03.07.2023 |
| 2021 | 1 166 901 € | 167 693 € | 279 982 € | €362k | 6 | 06.06.2022 |
| 2020 | 1 090 224 € | 153 846 € | 273 956 € | €330k | 6 | 19.07.2021 |
| 2019 | 931 178 € | 100 802 € | 288 010 € | €337k | 6 | 11.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 174 830 € | 31 356 € | 11 495 € | 5 |
| 2025 | 1 154 305 € | 170 340 € | 58 304 € | 5 |
| 2024 | 1 176 356 € | 163 222 € | 66 770 € | 4 |
| 2023 | 1 275 274 € | 170 192 € | 70 885 € | 4 |
| 2022 | 1 294 010 € | 164 206 € | 61 620 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €175k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €31k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €184k | €296k | €372k | €303k |
| Riigimaksud 2025 | €33k | €30k | €60k | €47k |
| Tööjõumaksud 2025 | €14k | €15k | €16k | €13k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 7 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €171k | €294k | €384k | €328k |
| Riigimaksud 2024 | €30k | €37k | €55k | €41k |
| Tööjõumaksud 2024 | €15k | €18k | €18k | €17k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 5 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €208k | €341k | €408k | €319k |
| Riigimaksud 2023 | €33k | €38k | €52k | €47k |
| Tööjõumaksud 2023 | €16k | €17k | €18k | €19k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €190k | €357k | €411k | €336k |
| Riigimaksud 2022 | €33k | €32k | €58k | €41k |
| Tööjõumaksud 2022 | €13k | €14k | €19k | €17k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 6 | 6 | 6 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10027241 / 8 · Olek: Jõustunud
06.09.2019
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 10027241 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
12.06.2018
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 10027241 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 12 sündmust
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10027241 / 7 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10027241 / 6 · Olek: Jõustunud
29.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10027241 / 5 · Olek: Jõustunud
16.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10027241 / M4 · Olek: Jõustunud
12.08.2016
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 10027241 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
15.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10027241 / 4 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 27241 / 3 · Olek: Jõustunud
22.01.2001
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
07.09.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Martin UrvaJuhatuse liige, Osanik 63%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet