Overview
e-Business Register · 10 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 13.10.1998e-Business Register
- Address
- Peetri-Hansu, Mudiste küla, Põhja-Sakala vald, 70405 Viljandi maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 56468688e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 01501 — Mixed farminge-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100240113ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 24 000,00 €e-Business Register
Officers
e-Business Register · 10 h agoFounders
e-Business Register · 10 h agoShareholders
e-Business Register · 10 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 10 h agoVV
Born 1975 · 51 y · ultimate beneficial owner since 25.10.2018
Ultimate beneficial owner
Annual reports (5)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2023
€342klatest
€500k€250k0
201920212023
Profit · 2019–2023
€-31klatest
€2k€-99k€-200k
201920212023
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 341 627 € | −31 399 € | 100 818 € | €608k | 5 | 22.07.2024 |
| 2022 | 396 396 € | 1113 € | 86 338 € | €633k | 5 | 28.08.2023 |
| 2021 | 252 518 € | −63 780 € | 4839 € | €635k | 4 | 17.08.2023 |
| 2020 | 232 661 € | −120 692 € | −67 096 € | €510k | 4 | 07.12.2021 |
| 2019 | 267 027 € | −39 012 € | 14 396 € | €515k | 4 | 15.11.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€200k€100k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 69 782 € | 2803 € | 2946 € | 2 |
| 2025 | 315 065 € | 31 777 € | 18 537 € | 3 |
| 2024 | 264 101 € | 25 068 € | 17 469 € | 5 |
| 2023 | 344 083 € | 24 763 € | 14 861 € | 5 |
| 2022 | 378 004 € | 56 434 € | 29 546 € | 5 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €70k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €3k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €3k | — | — | — |
| Employees 2026 | 2 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €65k | €79k | €70k | €102k |
| State taxes 2025 | — | €14k | €4k | €14k |
| Taxes on workforce 2025 | — | €5k | €2k | €12k |
| Employees 2025 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Revenue 2024 | €79k | €59k | €52k | €74k |
| State taxes 2024 | — | €8k | €3k | €14k |
| Taxes on workforce 2024 | — | €6k | €2k | €9k |
| Employees 2024 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Revenue 2023 | €97k | €69k | €73k | €105k |
| State taxes 2023 | €2k | €9k | €3k | €11k |
| Taxes on workforce 2023 | €3k | €6k | €2k | €5k |
| Employees 2023 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Revenue 2022 | €60k | €80k | €126k | €111k |
| State taxes 2022 | €5k | €9k | €3k | €40k |
| Taxes on workforce 2022 | €2k | €6k | €3k | €19k |
| Employees 2022 | 4 | 4 | 5 | 5 |
Commercial pledges (1 · €100k)
Business Register · pledges#2Kehtiv
100 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 17.05.2018 · kehtiv
Real estate (2 · 1,02 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiOru suurfarm, Jaska küla, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond
KinnisasiJäätmehoidla maa 100%54501:002:0066#3476839
5490 m²
Kinnistusraamatust →Kuivati, Mudiste küla, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond
KinnisasiTootmismaa 100%54501:003:0043#3521539
4749 m²
Kinnistusraamatust →Grants (7 · €73k)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance Fund15 441 €
PRIAEU/EAFRD2024
13 815 €
PRIAEU/EAFRD2024
2959 €
PRIAEU/EAFRD2024
687 €
PRIAEU/EAFRD2023
18 601 €
PRIAEU/EAFRD2023
11 957 €
Show remaining (1)
PRIAEU/EAFRD2023
9824 €
History (51)
e-Business Register · entries04.02.2026
Korduv aruandetrahvimäärus
Ä 20032010 / M15 · Status: In force
29.09.2025
Aruandetrahvimäärus
Ä 20032010 / M14 · Status: In force
21.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20032010 / M13 · Status: In force
21.04.2025
Kommertspandi muutmiskanne
Entry no. 4
21.04.2025
Kommertspandi muutmiskanne
K 20032010 / 13 · Status: In force
Show 46 more events
17.04.2025
Kommertspandi kustutamiskanne
Entry no. 3
17.04.2025
Kommertspandi kustutamiskanne
K 20032010 / 12 · Status: In force
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20032010 / M12 · Status: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 8
01.09.2023
Amending entry
Ä 20032010 / 11 · Status: In force
26.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20032010 / M11 · Status: Puudused kõrvaldatud
28.07.2022
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 7
28.07.2022
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 20032010 / 10 · Status: In force
17.02.2022
Amending entry
Entry no. 6
17.02.2022
Amending entry
Ä 20032010 / 9 · Status: In force
04.02.2022
Korraldav määrus
Ä 20032010 / M10 · Status: Puudused kõrvaldatud
27.06.2018
Amending entry
Ä 20032010 / 8 · Status: In force
08.06.2018
Kommertspandi muutmiskanne
K 20032010 / 7 · Status: In force
08.06.2018
Amending entry
Ä 20032010 / M9 · Status: In force
17.05.2018
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 2
17.05.2018
Kommertspandi avamiskanne
K 20032010 / 6 · Status: In force
11.05.2018
Kommertspandi muutmiskanne
K 20032010 / M7 · Status: In force
11.05.2018
Kommertspandi avamiskanne
K 20032010 / M8 · Status: Puudused kõrvaldatud
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 5
18.01.2018
Amending entry
Ä 20032010 / 5 · Status: In force
23.02.2012
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
23.02.2012
Kommertspandi avamiskanne
K 20059167 · Status: In force
05.01.2012
Amending entry
Entry no. 4
05.01.2012
Amending entry
Ä 20032010 / 4 · Status: In force
04.01.2011
Amending entry
Entry no. 3
04.01.2011
Amending entry
Ä 20032010 / 3 · Status: In force
03.01.2011
Amending entry
Ä 20032010 / M6 · Status: In force
28.12.2010
Amending entry
Ä 20032010 / M5 · Status: In force
16.12.2010
Amending entry
Ä 20032010 / M4 · Status: In force
31.08.2009
Amending entry
Entry no. 2
31.08.2009
Amending entry
Ä 32010 / 2 · Status: In force
04.11.2008
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 32010 / M3 · Status: In force
22.10.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 32010 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
20.11.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 32010 / M1 · Status: Puudused kõrvaldatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 6
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 32010 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10298 / 6 · Status: Kinnitatud
20.01.2004
Amending entry
Entry no. 5
19.01.2004
Amending entry
Ä 10298 / 5 · Status: In force
11.04.2003
Avaldatav muutmiskanne
Entry no. 4
11.04.2003
Avaldatav muutmiskanne
Ä 10298 / 4 · Status: In force
29.01.2003
Avaldatav muutmiskanne
Ä 10298 / M3 · Status: In force
11.09.2001
Avaldatav muutmiskanne
Entry no. 3
09.09.1999
Kapitali muutmise kanne
Entry no. 2
13.10.1998
Asutamiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 3 other companies.
Vahur VingisaarBoard member, Founder, Shareholder 100%, Ultimate beneficial owner · 3 other companies