Overview
e-Business Register · 8 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 01.04.1999e-Business Register
- Address
- Sopi, Nihka küla, Lääne-Nigula vald, 90808 Lääne maakondADS · e-Business Register
- Telephone
- +372 4737357e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 69202 — Bookkeeping, tax consultinge-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100517969ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2877,00 €e-Business Register
Officers (2)
e-Business Register · 8 h agoFounders (2)
e-Business Register · 8 h agoShareholders (2)
e-Business Register · 8 h agoBeneficial owners (2)
e-Business Register · 8 h agoAS
Born 1970 · 56 y · ultimate beneficial owner since 12.09.2018
Ultimate beneficial owner
MR
Born 1959 · 67 y · ultimate beneficial owner since 12.09.2018
Ultimate beneficial owner
Tech stack
TehnoloogiadDomains (1)
bsm.ee
Zone Media OÜEIS WHOIS
Annual reports (7)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2025
€154klatest
€200k€100k0
201920222025
Profit · 2019–2025
€39klatest
€50k€23k€-5k
201920222025
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 154 088 € | 39 229 € | 241 560 € | €283k | 2 | 30.03.2026 |
| 2024 | 150 188 € | 35 671 € | 203 031 € | €259k | 3 | 30.06.2025 |
| 2023 | 134 072 € | 20 835 € | 167 360 € | €204k | 3 | 08.07.2024 |
| 2022 | 117 469 € | 23 245 € | 146 525 € | €187k | 4 | 12.09.2023 |
| 2021 | 109 720 € | 10 369 € | 134 094 € | €183k | 5 | 03.08.2022 |
| 2020 | 108 017 € | 11 834 € | 123 725 € | €161k | 3 | 27.07.2022 |
| 2019 | 93 409 € | −4588 € | 122 390 € | €171k | 3 | 15.12.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€50k€25k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 45 636 € | 7649 € | 5573 € | 3 |
| 2025 | 153 914 € | 25 366 € | 19 325 € | 3 |
| 2024 | 151 088 € | 21 434 € | 20 947 € | 5 |
| 2023 | 131 209 € | 28 219 € | 23 906 € | 6 |
| 2022 | 116 180 € | 19 026 € | 15 806 € | 7 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €46k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €8k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €6k | — | — | — |
| Employees 2026 | 3 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €38k | €39k | €41k | €36k |
| State taxes 2025 | €7k | €7k | €6k | €5k |
| Taxes on workforce 2025 | €6k | €5k | €4k | €4k |
| Employees 2025 | 5 | 4 | 3 | 3 |
| Revenue 2024 | €38k | €36k | €41k | €37k |
| State taxes 2024 | €6k | €7k | €8k | 854 € |
| Taxes on workforce 2024 | €4k | €6k | €6k | €5k |
| Employees 2024 | 6 | 5 | 5 | 5 |
| Revenue 2023 | €31k | €27k | €39k | €34k |
| State taxes 2023 | €5k | €7k | €9k | €7k |
| Taxes on workforce 2023 | €5k | €6k | €7k | €6k |
| Employees 2023 | 7 | 8 | 7 | 6 |
| Revenue 2022 | €26k | €27k | €36k | €28k |
| State taxes 2022 | €5k | €3k | €6k | €5k |
| Taxes on workforce 2022 | €4k | €3k | €5k | €4k |
| Employees 2022 | 6 | 7 | 7 | 7 |
Commercial pledges (1)
Business Register · pledgesReal estate (1 · 2098 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 2 päeva tagasiKesktee 34, Kuru küla, Alutaguse vald, Ida-Viru maakond
KinnisasiElamumaa 100%22401:004:0392#3776808
2098 m²
Kinnistusraamatust →History (38)
e-Business Register · entries02.08.2024
Amending entry
Entry no. 10
02.08.2024
Amending entry
Ä 30026872 / M7 · Status: Puudused kõrvaldatud
02.08.2024
Amending entry
Ä 30026872 / 13 · Status: In force
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30026872 / M6 · Status: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 9
Show 33 more events
01.09.2023
Amending entry
Ä 30026872 / 12 · Status: In force
22.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30026872 / M5 · Status: Puudused kõrvaldatud
15.08.2023
Amending entry (TsMS § 595¹ lg 1 alusel)
Entry no. 8
15.08.2023
Amending entry (TsMS § 595¹ lg 1 alusel)
Ä 30026872 / 11 · Status: In force
29.01.2019
Amending entry
Entry no. 7
29.01.2019
Amending entry
Ä 30026872 / 10 · Status: In force
03.01.2019
Amending entry
Ä 30026872 / 9 · Status: In force
17.12.2018
Amending entry
Ä 30026872 / M4 · Status: In force
14.02.2018
Amending entry
Entry no. 6
14.02.2018
Amending entry
Ä 30026872 / 8 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 5
18.01.2018
Amending entry
Ä 30026872 / 7 · Status: In force
06.06.2014
Amending entry
Entry no. 4
06.06.2014
Amending entry
Ä 30026872 / 6 · Status: In force
09.02.2012
Amending entry
Entry no. 3
09.02.2012
Amending entry
Ä 30026872 / 5 · Status: In force
28.12.2011
Amending entry
Ä 30026872 / M3 · Status: In force
14.09.2010
Amending entry
Entry no. 2
14.09.2010
Amending entry
Ä 30026872 / 4 · Status: In force
24.10.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 26872 / M1 · Status: In force
24.10.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 26872 / M2 · Status: In force
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
02.01.2006
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas kommertspandi registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 2
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 36958 / 3 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas kommertspandi registrikaardi sulgemise märkus
K 67593 / 2 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Kommertspandi avamiskanne
K 26873 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 26872 · Status: Kinnitatud
24.09.2002
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
24.09.2002
Kommertspandi avamiskanne
K 67593 · Status: In force
25.05.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 2
01.04.1999
Asutamiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 2 other companies.
Anneli SillatBoard member, Founder, Shareholder 33%, Ultimate beneficial owner · 2 other companies