Overview
e-Business Register · 23 min ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 26.11.1999e-Business Register
- Address
- Järveotsa, Pajaka küla, Märjamaa vald, 78248 Rapla maakondADS · e-Business Register
- Website
- www.pajakapuit.eee-Business Register · domain active
- Telephone
- +372 5024895e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 02201 — Logginge-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100580530ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2556,00 €e-Business Register
Officers (2)
e-Business Register · 23 min agoFounders
e-Business Register · 23 min agoShareholders
e-Business Register · 23 min agoBeneficial owners
e-Business Register · 23 min agoRE
Born 1972 · 54 y · ultimate beneficial owner since 25.10.2018
Ultimate beneficial owner
Other persons
e-Business Register · 23 min agoTech stack
Website analysis · 1 päeva tagasi pajakapuit.ee6 technologies detected
Other
Open GraphSchema.org
Page builder
Elementor
JavaScript library
jQuery
Web server
Apache
Content management (CMS)
WordPress
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€3.1mlatest
€5.0m€2.5m0
201920222024
Profit · 2019–2024
€57klatest
€500k€200k€-100k
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 3 123 105 € | 56 884 € | 1 154 758 € | €2.7m | 24 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 3 182 516 € | 43 874 € | 1 097 874 € | €2.4m | 25 | 05.08.2024 |
| 2022AUD | 3 620 603 € | 223 669 € | 1 054 000 € | €2.1m | 24 | 22.09.2023 |
| 2021AUD | 2 587 982 € | 110 078 € | 830 331 € | €1.8m | 23 | 24.08.2022 |
| 2020AUD | 1 934 026 € | −87 888 € | 720 253 € | €1.4m | 21 | 29.09.2021 |
| 2019AUD | 2 245 038 € | 51 943 € | 802 996 € | €1.6m | 21 | 13.06.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€2.0m€1.0m0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 725 426 € | 116 092 € | 61 384 € | 20 |
| 2025 | 2 820 263 € | 478 480 € | 278 984 € | 21 |
| 2024 | 3 139 374 € | 425 287 € | 277 008 € | 24 |
| 2023 | 3 388 337 € | 424 001 € | 262 386 € | 27 |
| 2022 | 3 722 976 € | 328 694 € | 218 722 € | 27 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €725k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €116k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €61k | — | — | — |
| Employees 2026 | 20 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €682k | €823k | €590k | €726k |
| State taxes 2025 | €104k | €123k | €125k | €127k |
| Taxes on workforce 2025 | €70k | €72k | €71k | €67k |
| Employees 2025 | 23 | 23 | 23 | 21 |
| Revenue 2024 | €681k | €840k | €865k | €753k |
| State taxes 2024 | €31k | €142k | €140k | €113k |
| Taxes on workforce 2024 | €67k | €75k | €67k | €68k |
| Employees 2024 | 28 | 28 | 27 | 24 |
| Revenue 2023 | €1.1m | €927k | €685k | €701k |
| State taxes 2023 | €143k | €127k | €26k | €128k |
| Taxes on workforce 2023 | €63k | €64k | €72k | €63k |
| Employees 2023 | 26 | 26 | 27 | 27 |
| Revenue 2022 | €657k | €929k | €921k | €1.2m |
| State taxes 2022 | €87k | €47k | €89k | €105k |
| Taxes on workforce 2022 | €50k | €53k | €54k | €62k |
| Employees 2022 | 23 | 26 | 28 | 27 |
Commercial pledges (1 · €80k)
Business Register · pledges#1Kehtiv
80 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 05.08.2019 · kehtiv
Licences (5)
Majandustegevuse register · 3 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK078470from 12.12.2024 – 28.11.2027
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK054852from 29.08.2019 – 28.11.2027
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK054824from 27.08.2019 – 28.11.2027
Real estate (7 · 56,93 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiMaasikmäe, Põlli küla, Märjamaa vald, Rapla maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%50401:005:0168#371337
28,82 ha
Kinnistusraamatust →Kibusalu, Põlli küla, Märjamaa vald, Rapla maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%50401:005:1090#1183337
6,96 ha
Kinnistusraamatust →Uuekopli, Ohukotsu küla, Märjamaa vald, Rapla maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%50401:005:0137#3074437
6,11 ha
Kinnistusraamatust →Vainumetsa, Hiietse küla, Märjamaa vald, Rapla maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%50401:001:0234#3355837
5,89 ha
Kinnistusraamatust →Jalaka, Vaimõisa küla, Märjamaa vald, Rapla maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%50401:006:0103#2347237
5,27 ha
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (2)
Mäense küla, Lääneranna vald, Pärnu maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%19501:001:0129#2711232
2,63 ha
Kinnistusraamatust →Mardinurga, Vaimõisa küla, Märjamaa vald, Rapla maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%50401:001:1399#2593337
1,24 ha
Kinnistusraamatust →Public procurements (1 · €10.0m)
Procurement Register · 3 h tagasi| Date | Procurement | Buyer | Amount |
|---|---|---|---|
| 29.07.2021 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 10 000 000 € |
History (25)
e-Business Register · entries06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30023841 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Amending entry
Ä 30023841 / 10 · Status: In force
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 9
23.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30023841 / M1 · Status: Puudused kõrvaldatud
06.04.2023
Amending entry
Ä 30023841 / 9 · Status: In force
Show 20 more events
06.04.2023
Amending entry
Entry no. 8
05.08.2019
Kommertspandi avamiskanne
K 30023841 / 8 · Status: In force
05.08.2019
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
18.01.2018
Amending entry
Ä 30023841 / 7 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 7
06.12.2017
Amending entry
Ä 30023841 / 6 · Status: In force
06.12.2017
Amending entry
Entry no. 6
04.12.2017
Amending entry
Ä 30023841 / 5 · Status: In force
04.12.2017
Amending entry
Entry no. 5
31.10.2016
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 30023841 / 4 · Status: In force
31.10.2016
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 4
19.12.2011
Amending entry
Ä 30023841 / 3 · Status: In force
19.12.2011
Amending entry
Entry no. 3
03.12.2008
Amending entry
Ä 23841 / 2 · Status: In force
03.12.2008
Amending entry
Entry no. 2
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 45084 / 2 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 23841 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 2
26.11.1999
Asutamiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 3 other companies.
Rain ElfenbeinBoard member, Founder, Shareholder 100%, Ultimate beneficial owner · 1 other company
Kertu ElfenbeinBoard member · 2 other companies