Overview
e-Business Register · 8 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 28.03.2000e-Business Register
- Address
- Lagemaa, Rässa küla, Muhu vald, 94718 Saare maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 68201 — Rental and operating of own or leased real estatee-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100619236ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 9587,00 €e-Business Register
- LEI
- 984500C1373A90C23F33 · issued 11.08.2021GLEIF
Officers
e-Business Register · 8 h agoFounders
e-Business Register · 8 h agoShareholders
e-Business Register · 8 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 8 h agoOther persons
e-Business Register · 8 h agoSubsidiaries
e-Business Register · shareholders · 8 h agoOsaühing M.S. Holding is a shareholder or officer in 1 more company.
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€219klatest
€500k€250k0
201920222024
Profit · 2019–2024
€249klatest
€1.0m€500k−1 €
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 218 584 € | 249 326 € | 3 782 838 € | €5.9m | 1 | 25.06.2025 |
| 2023AUD | 210 484 € | 807 551 € | 3 568 512 € | €4.7m | 1 | 24.06.2024 |
| 2022AUD | 149 097 € | 759 532 € | 2 760 961 € | €2.8m | 1 | 27.06.2023 |
| 2021 | 10 330 € | 478 446 € | 666 439 € | €687k | 2 | 29.06.2022 |
| 2020 | 11 494 € | 109 146 € | 289 992 € | €317k | 3 | 30.06.2021 |
| 2019 | 14 657 € | 167 161 € | 232 846 € | €280k | 2 | 11.08.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€100k€50k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 85 544 € | 16 208 € | 4779 € | 2 |
| 2025 | 282 506 € | 30 525 € | 17 801 € | 2 |
| 2024 | 252 744 € | 0 € | 9568 € | 1 |
| 2023 | 246 542 € | 0 € | 9577 € | 1 |
| 2022 | 163 728 € | 19 398 € | 8814 € | 1 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €86k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €16k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €5k | — | — | — |
| Employees 2026 | 2 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €68k | €64k | €78k | €72k |
| State taxes 2025 | 0 € | 0 € | €15k | €15k |
| Taxes on workforce 2025 | €3k | €5k | €5k | €5k |
| Employees 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Revenue 2024 | €70k | €61k | €59k | €62k |
| State taxes 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Taxes on workforce 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Employees 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Revenue 2023 | €68k | €60k | €58k | €61k |
| State taxes 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Taxes on workforce 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Employees 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Revenue 2022 | 548 € | €54k | €51k | €58k |
| State taxes 2022 | €2k | €7k | €7k | €3k |
| Taxes on workforce 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Employees 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Real estate (20 · 63,92 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiTooma, Kakuna küla, Saaremaa vald, Saare maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%63401:005:0024#20040350
18,78 ha
Kinnistusraamatust →Uie-Kudjape, Pädaste küla, Muhu vald, Saare maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%47801:007:0126#3390534
9,73 ha
Kinnistusraamatust →Mustasilma, Rässa küla, Muhu vald, Saare maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%47801:008:0508#2400534
7,15 ha
Kinnistusraamatust →Koplimetsa, Rässa küla, Muhu vald, Saare maakond
KinnisasiElamumaa 100%47801:008:0750#21802750
4,58 ha
Kinnistusraamatust →Kanarbiku, Rässa küla, Muhu vald, Saare maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%47801:008:0510#2540334
2,55 ha
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (15)
Mustakivi, Rässa küla, Muhu vald, Saare maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%47801:008:0509#2540234
2,53 ha
Kinnistusraamatust →Haigru, Rässa küla, Muhu vald, Saare maakond
KinnisasiÄrimaa 100%47801:008:0513#2540634
2,32 ha
Kinnistusraamatust →Lagemaa, Rässa küla, Muhu vald, Saare maakond
KinnisasiElamumaa 100%47801:008:0514#2540734
2,31 ha
Kinnistusraamatust →Loopealse, Rässa küla, Muhu vald, Saare maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%47801:008:0511#2540434
2,26 ha
Kinnistusraamatust →Luige, Rässa küla, Muhu vald, Saare maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%47801:008:0512#2540534
2,25 ha
Kinnistusraamatust →Koplimäe, Rässa küla, Muhu vald, Saare maakond
KinnisasiElamumaa 100%47801:008:0747#21802950
1,63 ha
Kinnistusraamatust →Kopli, Rässa küla, Muhu vald, Saare maakond
KinnisasiElamumaa 100%47801:008:0746#21803050
1,54 ha
Kinnistusraamatust →Kopliveere, Rässa küla, Muhu vald, Saare maakond
KinnisasiElamumaa 100%47801:008:0751#21802650
1,53 ha
Kinnistusraamatust →Kopliaia, Rässa küla, Muhu vald, Saare maakond
KinnisasiElamumaa 100%47801:008:0752#21802550
1,52 ha
Kinnistusraamatust →Koplilahe, Rässa küla, Muhu vald, Saare maakond
KinnisasiElamumaa 100%47801:008:0749#2900034
1,37 ha
Kinnistusraamatust →Koplikivi, Rässa küla, Muhu vald, Saare maakond
KinnisasiElamumaa 100%47801:008:0748#21802850
1,35 ha
Kinnistusraamatust →Kesk tee 23, Jüri alevik, Rae vald, Harju maakond
KinnisasiÄrimaa 50% Tootmismaa 50%65301:003:0358#8523802
4151 m²
Kinnistusraamatust →Liivalaia tn 16 // Veerenni tn 2, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KorteriomandElamumaa 100%78401:110:1450#3719501
981 m²
Kinnistusraamatust →Jahu tänav T2, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KorteriomandTranspordimaa 100%78408:801:6540#17529901
67 m²
Kinnistusraamatust →Jahu tänav T2, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KorteriomandTranspordimaa 100%78408:801:6540#17525501
67 m²
Kinnistusraamatust →History (43)
e-Business Register · entries22.12.2025
Amending entry
Entry no. 15
22.12.2025
Amending entry
Ä 10087430 / 15 · Status: In force
16.12.2025
Amending entry
Ä 10087430 / M7 · Status: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 14
01.09.2023
Amending entry
Ä 10087430 / 14 · Status: In force
Show 38 more events
31.07.2023
Amending entry
Entry no. 13
31.07.2023
Amending entry
Ä 10087430 / 13 · Status: In force
22.09.2022
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Entry no. 12
22.09.2022
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Entry no. 11
22.09.2022
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 10087430 / 11 · Status: In force
22.09.2022
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 10087430 / 12 · Status: In force
25.02.2022
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Entry no. 10
25.02.2022
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Entry no. 9
25.02.2022
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 10087430 / 9 · Status: In force
25.02.2022
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 10087430 / 10 · Status: In force
05.05.2021
Amending entry
Entry no. 8
05.05.2021
Amending entry
Ä 10087430 / 8 · Status: In force
12.03.2018
Amending entry
Entry no. 7
12.03.2018
Amending entry
Ä 10087430 / 7 · Status: In force
17.01.2018
Amending entry
Entry no. 6
17.01.2018
Amending entry
Ä 10087430 / 6 · Status: In force
16.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10087430 / M6 · Status: Puudused kõrvaldatud
14.01.2016
Amending entry
Entry no. 5
14.01.2016
Amending entry
Ä 10087430 / 5 · Status: In force
03.09.2015
Amending entry
Entry no. 4
03.09.2015
Amending entry
Ä 10087430 / 4 · Status: In force
14.02.2012
Amending entry
Entry no. 3
14.02.2012
Amending entry
Ä 10087430 / 3 · Status: In force
07.02.2012
Amending entry
Ä 10087430 / M5 · Status: Puudused kõrvaldatud
24.01.2012
Amending entry
Ä 10087430 / M4 · Status: Puudused kõrvaldatud
18.02.2011
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 10087430 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
03.12.2008
Amending entry
Entry no. 2
03.12.2008
Amending entry
Ä 87430 / 2 · Status: In force
25.08.2005
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 4
25.08.2005
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 13690 / 4 · Status: In force
23.08.2005
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
23.08.2005
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 87430 · Status: In force
21.06.2005
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 87430 / M2 · Status: In force
31.03.2005
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 87430 / M1 · Status: In force
18.03.2005
Märkus
Entry no. 3
18.03.2005
Märkus
Ä 13690 / 3 · Status: In force
25.07.2000
Avaldatav muutmiskanne
Entry no. 2
28.03.2000
First entry
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 8 other companies.
Sven KotkasBoard member, Shareholder 100%, Ultimate beneficial owner · 5 other companies