Overview
Business Register · 22 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.05.2000Äriregister
- Aadress
- Vabaõhumuuseumi tee 109aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 6772701 · +372 6772702Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68311 — Kinnisvarateenuste vahendusteenusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100663350MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 22 h agoOsanikud
Äriregister · 22 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 22 h agoOsaühing INFESTUS on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10 200 € | 8950 € | 1 959 283 € | €2.0m | 0 | 28.07.2025 |
| 2023 | — | −3313 € | 1 950 333 € | €2.0m | 0 | 12.07.2024 |
| 2022 | — | −4593 € | 1 953 646 € | €2.0m | 0 | 13.07.2023 |
| 2021 | — | −5829 € | 1 958 239 € | €2.0m | 0 | 01.08.2022 |
| 2020 | — | −2316 € | 1 964 068 € | €2.0m | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | — | 187 553 € | 1 966 384 € | €2.1m | 0 | 10.03.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 2550 € | 495 € | 0 € | — |
| 2025 | 10 200 € | 1969 € | 0 € | — |
| 2024I-IV kv | 9350 € | 1063 € | 0 € | — |
| 2023 | — | 72 € | 0 € | — |
| 2022 | — | 72 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €3k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 495 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Riigimaksud 2025 | 480 € | 467 € | 510 € | 512 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | — | — | €7k | €3k |
| Riigimaksud 2024 | — | 88 € | 470 € | 505 € |
| Tööjõumaksud 2024 | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | 72 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | 72 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (25)
Äriregister kanded26.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10049276 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
29.04.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 11
29.04.2025
Muutmiskanne
Ä 10049276 / 11 · Olek: Jõustunud
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10049276 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 20 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10049276 / 10 · Olek: Jõustunud
09.02.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10049276 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10049276 / 9 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10049276 / 8 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10049276 / 7 · Olek: Jõustunud
29.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 6
29.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10049276 / 6 · Olek: Jõustunud
15.10.2009
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 49276 / M2 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 49276 / 5 · Olek: Jõustunud
19.10.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.10.2004
Muutmiskanne
Ä 49276 / 4 · Olek: Jõustunud
08.10.2004
Muutmiskanne
Ä 49276 / M1 · Olek: Jõustunud
29.01.2003
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
29.01.2003
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 49276 / 3 · Olek: Jõustunud
20.12.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
22.05.2000
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Andres DavõdovJuhatuse liige · 4 muud ettevõtet
Marika DavõdovaAsutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet