Overview
e-Business Register · 4 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 13.11.2000e-Business Register
- Address
- J. Kunderi tn 30/1-8a, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10121 Harju maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 56630699e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 41001 — Construction of residential and non-residential buildingse-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE101127730ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 4647,00 €e-Business Register
Officers
e-Business Register · 4 h agoFounders
e-Business Register · 4 h agoAL
AS Larssen CapitalFOREIGN
Foreign / not in register · founder since 13.11.2000
Founder
Shareholders
e-Business Register · 4 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 4 h agoAnnual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 3 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€1.9mlatest
€2.0m€1.0m0
201920222024
Profit · 2019–2024
€3klatest
€200k€75k€-50k
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 860 962 € | 2829 € | 112 495 € | €348k | 15 | 06.04.2025 |
| 2023 | 1 013 121 € | 133 822 € | 214 114 € | €418k | 7 | 28.06.2024 |
| 2022 | 1 111 472 € | 51 087 € | 80 292 € | €314k | 6 | 08.08.2023 |
| 2021 | 1 382 897 € | −47 943 € | 29 205 € | €226k | 6 | 08.11.2022 |
| 2020 | 867 587 € | 7301 € | 77 148 € | €197k | 6 | 20.07.2021 |
| 2019 | 777 562 € | 39 561 € | 69 847 € | €153k | 6 | 28.08.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 654 368 € | 149 880 € | 67 457 € | 17 |
| 2025 | 3 116 174 € | 482 045 € | 274 306 € | 16 |
| 2024 | 1 929 777 € | 306 687 € | 123 144 € | 15 |
| 2023 | 1 102 548 € | 223 364 € | 125 997 € | 10 |
| 2022 | 1 356 374 € | 201 639 € | 107 517 € | 7 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €654k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €150k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €67k | — | — | — |
| Employees 2026 | 17 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €696k | €574k | €935k | €912k |
| State taxes 2025 | €65k | €163k | €135k | €119k |
| Taxes on workforce 2025 | €44k | €74k | €75k | €81k |
| Employees 2025 | 18 | 15 | 16 | 16 |
| Revenue 2024 | €253k | €411k | €626k | €639k |
| State taxes 2024 | €44k | €63k | €91k | €109k |
| Taxes on workforce 2024 | €24k | €23k | €28k | €48k |
| Employees 2024 | 13 | 13 | 14 | 15 |
| Revenue 2023 | €165k | €344k | €301k | €292k |
| State taxes 2023 | €42k | €73k | €62k | €46k |
| Taxes on workforce 2023 | €31k | €42k | €27k | €26k |
| Employees 2023 | 9 | 10 | 9 | 10 |
| Revenue 2022 | €407k | €249k | €523k | €177k |
| State taxes 2022 | €54k | €51k | €85k | €11k |
| Taxes on workforce 2022 | €32k | €38k | €28k | €9k |
| Employees 2022 | 7 | 7 | 8 | 7 |
Licences (3)
MTR · 3 h tagasiReal estate (1 · 9316 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiToravere laut, Kolu küla, Türi vald, Järva maakond
KinnisasiTootmismaa 100%83604:001:0097#2677236
9316 m²
Kinnistusraamatust →Grants (1 · €15k)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance FundEISE-veoselehe liidestamise toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
15 000 €
Public procurements (3 · €390k)
Procurement Register · 3 h tagasi| Date | Procurement | Buyer | Amount |
|---|---|---|---|
| 03.06.2024 | Osaühing LEVENTEK | — | |
| 23.02.2022 | AS Dagöplast | 269 850 € | |
| 10.08.2018 | Haapsalu Kutsehariduskeskus | 120 000 € |
History (37)
e-Business Register · entries06.09.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10052617 / 13 · Status: In force
06.09.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Entry no. 10
01.09.2023
Amending entry
Ä 10052617 / 12 · Status: In force
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 9
18.01.2018
Amending entry
Ä 10052617 / 11 · Status: In force
Show 32 more events
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 8
04.12.2017
Amending entry
Ä 10052617 / 10 · Status: In force
04.12.2017
Amending entry
Entry no. 7
23.11.2015
Amending entry
Ä 10052617 / 9 · Status: In force
23.11.2015
Amending entry
Entry no. 6
09.01.2014
Amending entry
Ä 10052617 / 8 · Status: In force
09.01.2014
Amending entry
Entry no. 5
09.11.2011
Amending entry
Ä 10052617 / 7 · Status: In force
09.11.2011
Amending entry
Entry no. 4
07.10.2011
Amending entry
Ä 10052617 / M6 · Status: In force
16.08.2011
Amending entry
Ä 10052617 / M5 · Status: In force
14.09.2010
Amending entry
Ä 10052617 / 6 · Status: In force
14.09.2010
Amending entry
Entry no. 3
19.07.2010
Amending entry
Ä 30032938 / 2 · Status: In force
19.07.2010
Amending entry
Entry no. 2
02.11.2009
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 32938 / M3 · Status: In force
31.12.2008
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 32938 / M2 · Status: In force
01.03.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 52617 / M4 · Status: In force
07.02.2007
Asja üleandmise määrus
Ä 32938 / M1 · Status: In force
07.02.2007
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 52617 / 5 · Status: In force
07.02.2007
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 5
02.02.2007
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 32938 · Status: In force
02.02.2007
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
26.01.2007
Märkus
Ä 52617 / 4 · Status: In force
26.01.2007
Märkus
Entry no. 4
03.10.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 52617 / M3 · Status: In force
25.09.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 52617 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
16.02.2005
Amending entry
Ä 52617 / 3 · Status: In force
16.02.2005
Amending entry
Entry no. 3
17.01.2005
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 52617 / M1 · Status: In force
08.01.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 2
13.11.2000
First entry
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 2 other companies.
Leho LukasBoard member, Shareholder 100%, Ultimate beneficial owner · 2 other companies