Overview
e-Business Register · 7 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 29.08.2001e-Business Register
- Address
- Höövli, Karksi küla, Mulgi vald, 69104 Viljandi maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 56615079e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 16111 — Sawmilling and planing of woode-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100714539ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 24 286,43 €e-Business Register
Officers (2)
e-Business Register · 7 h agoFounders
e-Business Register · 7 h agoON
Osaühing NeliveduFOREIGN
Foreign / not in register · founder since 29.08.2001
Founder
Shareholders (2)
e-Business Register · 7 h agoPI
Pierre Invest OÜLEGAL PERSON
Legal person · 16286027 · shareholder since 07.05.2026
Shareholder 51% · €12k
KT
Karksi Timber OÜLEGAL PERSON
Legal person · 16381731 · shareholder since 01.09.2023
Shareholder 49% · €12k
Beneficial owners (2)
e-Business Register · 7 h agoJS
Born 1993 · 33 y · ultimate beneficial owner since 18.04.2022
Ultimate beneficial owner
Other persons
e-Business Register · 7 h agoAnnual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€10.2mlatest
€20.0m€10.0m0
201920222024
Profit · 2019–2024
€476klatest
€500k€150k€-200k
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 10 203 875 € | 475 773 € | 1 475 101 € | €4.7m | 18 | 03.06.2025 |
| 2023AUD | 8 338 643 € | 492 256 € | 999 328 € | €3.7m | 29 | 28.06.2024 |
| 2022AUD | 6 165 443 € | 82 499 € | 507 072 € | €1.5m | 17 | 01.04.2023 |
| 2021AUD | 6 233 034 € | 120 667 € | 424 573 € | €997k | 17 | 27.04.2022 |
| 2020AUD | 3 723 774 € | −24 487 € | 303 909 € | €1.0m | 15 | 26.02.2021 |
| 2019AUD | 4 402 027 € | −197 640 € | 328 396 € | €1.6m | 13 | 30.10.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€5.0m€2.5m0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 4 247 529 € | 60 911 € | 71 349 € | 29 |
| 2025 | 17 355 825 € | 164 782 € | 273 496 € | 23 |
| 2024 | 13 635 296 € | 158 514 € | 309 461 € | 19 |
| 2023 | 9 567 021 € | 64 430 € | 213 795 € | 30 |
| 2022 | 6 811 550 € | 0 € | 199 686 € | 13 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €4.2m | — | — | — |
| State taxes 2026 | €61k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €71k | — | — | — |
| Employees 2026 | 29 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €4.0m | €4.7m | €4.0m | €4.6m |
| State taxes 2025 | €132k | 0 € | €33k | 0 € |
| Taxes on workforce 2025 | €70k | €66k | €68k | €69k |
| Employees 2025 | 21 | 22 | 24 | 23 |
| Revenue 2024 | €3.2m | €3.9m | €3.7m | €2.8m |
| State taxes 2024 | 0 € | €75k | 0 € | €83k |
| Taxes on workforce 2024 | €70k | €79k | €86k | €75k |
| Employees 2024 | 32 | 31 | 22 | 19 |
| Revenue 2023 | €1.4m | €2.4m | €2.3m | €3.4m |
| State taxes 2023 | 0 € | 0 € | €64k | 0 € |
| Taxes on workforce 2023 | €42k | €49k | €59k | €63k |
| Employees 2023 | 17 | 21 | 28 | 30 |
| Revenue 2022 | €1.5m | €2.5m | €1.7m | €1.1m |
| State taxes 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Taxes on workforce 2022 | €51k | €50k | €54k | €44k |
| Employees 2022 | 18 | 17 | 16 | 13 |
Grants (3 · €186k)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance FundEISEttevõtete digipöörde toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2024
104 850 €
EISEttevõtja varustuskindluse toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2023
72 800 €
EISDigitaliseerimise teekaardi toetusEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2023
8379 €
History (49)
e-Business Register · entries07.05.2026
Amending entry
Entry no. 16
07.05.2026
Amending entry
Ä 20021100 / 22 · Status: In force
07.11.2023
Amending entry
Entry no. 15
07.11.2023
Amending entry
Ä 20021100 / 21 · Status: In force
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 14
Show 44 more events
01.09.2023
Amending entry
Ä 20021100 / 20 · Status: In force
08.12.2022
Amending entry
Entry no. 13
08.12.2022
Amending entry
Ä 20021100 / 19 · Status: In force
29.11.2022
Amending entry
Entry no. 12
29.11.2022
Amending entry
Ä 20021100 / 18 · Status: In force
28.11.2022
Amending entry
Entry no. 11
28.11.2022
Amending entry
Ä 20021100 / 17 · Status: In force
03.05.2022
Korraldav määrus
Ä 20021100 / M3 · Status: In force
25.05.2020
Amending entry
Entry no. 10
25.05.2020
Amending entry
Ä 20021100 / 16 · Status: In force
07.02.2020
Amending entry
Entry no. 9
07.02.2020
Amending entry
Ä 20021100 / 15 · Status: In force
05.02.2020
Amending entry
Entry no. 8
05.02.2020
Amending entry
Ä 20021100 / 14 · Status: In force
03.09.2018
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 7
03.09.2018
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 20021100 / 13 · Status: In force
14.02.2018
Amending entry
Entry no. 6
14.02.2018
Amending entry
Ä 20021100 / 12 · Status: In force
17.01.2018
Amending entry
Entry no. 5
17.01.2018
Amending entry
Ä 20021100 / 11 · Status: In force
22.08.2013
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Entry no. 4
22.08.2013
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20021100 / 10 · Status: In force
03.04.2012
Amending entry
Ä 20021100 / 9 · Status: In force
30.12.2011
Amending entry
Ä 20021100 / M2 · Status: In force
10.12.2008
Amending entry
Entry no. 3
03.12.2008
Amending entry
Ä 21100 / 8 · Status: In force
23.08.2007
Amending entry
Entry no. 2
23.08.2007
Amending entry
Ä 21100 / 7 · Status: In force
10.08.2007
Amending entry
Ä 21100 / M1 · Status: In force
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 21100 / 6 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 17369 / 3 · Status: Kinnitatud
28.08.2003
Amending entry
Entry no. 2
28.08.2003
Amending entry
Ä 17369 / 2 · Status: In force
07.02.2003
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 5
06.02.2003
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 21100 / 5 · Status: In force
29.08.2002
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
29.08.2002
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 17369 · Status: In force
22.08.2002
Märkus
Entry no. 4
21.08.2002
Märkus
Ä 21100 / 4 · Status: In force
05.11.2001
Avaldatav muutmiskanne
Entry no. 3
08.10.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 2
29.08.2001
First entry
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 46 other companies.
Joonas SaskaBoard member, Ultimate beneficial owner · 3 other companies
Pierre GuidonBoard member · 1 other company
Pierre GuidonUltimate beneficial owner · 3 other companies
Ksenia LukkanenAuditor · 39 other companies
ADEX CFO OÜ
Founder
Aktsiaselts E-Profiil
Auditor
aktsiaselts Kulbert
Auditor
Aktsiaselts Viljandi Metall
Auditor
aktsiaselts VMT Betoon
Auditor
Aktsiaselts VMT Ehitus
Auditor
Aktsiaselts VMT Tehased
Auditor
AS REHVIMEISTER
Auditor
AS RRA CAPITAL
Auditor
Eventus Ehitus OÜ
Auditor
HANSASALE GRUPP OÜ
Non-cash contribution auditor
Head Solutions Group OÜ
Auditor
Kakumäe Jahisadam OÜ
Auditor
MASKIN GRUPP OÜ
Auditor
Medicum Perearstikeskus AS
Auditor
Morek IT OÜ
Auditor
NeoQi AS
AuditorNon-cash contribution auditor
Osaühing Cerbos
Auditor
Osaühing Flint Kaubandus
Auditor
Osaühing Hanval Metall
Auditor
osaühing KALAMEISTER
Auditor
osaühing Kõpu PM
Auditor
Osaühing LANDEKER
Auditor
Osaühing LANDEKER-KÕUE
Auditor
… and 15 more companies