Overview
e-Business Register · 10 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 04.12.2001e-Business Register
- Address
- Meistre, Viluste küla, Räpina vald, 64225 Põlva maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 5070150e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 02201 — Logginge-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE101221458ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2556,00 €e-Business Register
- LEI
- 984500B5GBE06FBSBX27 · issued 15.01.2024GLEIF
Officers (2)
e-Business Register · 10 h agoShareholders
e-Business Register · 10 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 10 h agoAnnual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€2.9mlatest
€5.0m€2.5m0
201920222024
Profit · 2019–2024
€114klatest
€500k€250k−1 €
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 2 893 361 € | 113 803 € | 1 328 056 € | €1.6m | 3 | 13.05.2025 |
| 2023AUD | 3 849 375 € | 38 220 € | 1 214 253 € | €1.6m | 4 | 27.06.2024 |
| 2022AUD | 4 613 251 € | 324 046 € | 1 176 033 € | €1.5m | 4 | 06.11.2023 |
| 2021AUD | 2 728 439 € | 229 370 € | 851 987 € | €1.0m | 5 | 25.09.2023 |
| 2020 | 2 099 210 € | 292 770 € | 599 978 € | €723k | 4 | 29.06.2021 |
| 2019 | 772 628 € | 131 463 € | 307 208 € | €404k | 4 | 29.08.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€2.0m€1.0m0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 1 237 424 € | 174 109 € | 21 952 € | 4 |
| 2025 | 3 544 459 € | 595 777 € | 75 516 € | 4 |
| 2024 | 2 888 897 € | 334 731 € | 65 091 € | 3 |
| 2023 | 3 721 621 € | 519 963 € | 94 329 € | 3 |
| 2022 | 4 190 626 € | 677 634 € | 58 651 € | 5 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €1.2m | — | — | — |
| State taxes 2026 | €174k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €22k | — | — | — |
| Employees 2026 | 4 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €1.4m | €559k | €624k | €1.0m |
| State taxes 2025 | €187k | €136k | €111k | €161k |
| Taxes on workforce 2025 | €19k | €19k | €19k | €19k |
| Employees 2025 | 3 | 3 | 2 | 4 |
| Revenue 2024 | €703k | €557k | €903k | €725k |
| State taxes 2024 | €93k | €32k | €115k | €94k |
| Taxes on workforce 2024 | €18k | €18k | €13k | €16k |
| Employees 2024 | 4 | 1 | 3 | 3 |
| Revenue 2023 | €970k | €1.1m | €631k | €1.0m |
| State taxes 2023 | €135k | €172k | €82k | €131k |
| Taxes on workforce 2023 | €23k | €31k | €21k | €19k |
| Employees 2023 | 5 | 4 | 4 | 3 |
| Revenue 2022 | €565k | €908k | €889k | €1.8m |
| State taxes 2022 | €102k | €138k | €142k | €295k |
| Taxes on workforce 2022 | €14k | €13k | €14k | €18k |
| Employees 2022 | 4 | 4 | 5 | 5 |
History (56)
e-Business Register · entries17.06.2025
Amending entry
Ä 20040434 / 18 · Status: In force
14.05.2025
Amending entry
Ä 20040434 / M12 · Status: In force
13.05.2025
Amending entry
Ä 20040434 / 17 · Status: In force
25.04.2025
Amending entry
Ä 20040434 / M11 · Status: In force
27.09.2023
Aruandetrahvimäärus
Ä 20040434 / M10 · Status: Puudused kõrvaldatud
Show 51 more events
02.09.2023
Amending entry
Entry no. 15
02.09.2023
Amending entry
Ä 20040434 / 16 · Status: In force
26.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20040434 / M9 · Status: Puudused kõrvaldatud
03.08.2022
Korraldav määrus
Ä 20040434 / M8 · Status: In force
06.07.2022
Amending entry
Entry no. 14
06.07.2022
Amending entry
Ä 20040434 / 15 · Status: In force
08.04.2022
Amending entry
Entry no. 13
08.04.2022
Amending entry
Ä 20040434 / 14 · Status: In force
01.03.2022
Amending entry
Ä 20040434 / M7 · Status: In force
12.05.2020
Amending entry
Entry no. 12
12.05.2020
Amending entry
Ä 20040434 / 13 · Status: In force
14.02.2020
Amending entry
Entry no. 11
14.02.2020
Amending entry
Ä 20040434 / 12 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 10
18.01.2018
Amending entry
Ä 20040434 / 11 · Status: In force
04.12.2017
Amending entry
Entry no. 9
04.12.2017
Amending entry
Ä 20040434 / 10 · Status: In force
02.09.2016
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 8
02.09.2016
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 20040434 / 9 · Status: In force
14.01.2016
Amending entry
Entry no. 7
14.01.2016
Amending entry
Ä 20040434 / 8 · Status: In force
30.12.2014
Amending entry
Ä 20040434 / 7 · Status: In force
20.11.2014
Amending entry
Ä 20040434 / M6 · Status: In force
25.08.2014
Amending entry
Entry no. 6
25.08.2014
Amending entry
Entry no. 5
25.08.2014
Amending entry
Ä 20040434 / 5 · Status: In force
25.08.2014
Amending entry
Ä 20040434 / 6 · Status: In force
11.08.2014
Amending entry
Ä 20040434 / M5 · Status: Puudused kõrvaldatud
30.07.2014
Amending entry
Ä 20040434 / M4 · Status: Puudused kõrvaldatud
04.02.2014
Amending entry
Entry no. 4
04.02.2014
Amending entry
Ä 20040434 / 4 · Status: In force
03.02.2014
Amending entry
Ä 20040434 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
24.10.2013
Amending entry
Ä 20040434 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
14.03.2013
Amending entry
Entry no. 3
14.03.2013
Amending entry
Ä 20040434 / 3 · Status: In force
12.02.2013
Amending entry
Ä 20040434 / M1 · Status: In force
20.07.2009
Amending entry
Entry no. 2
20.07.2009
Amending entry
Ä 40434 / 2 · Status: In force
21.01.2008
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
21.01.2008
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 13277 / 6 · Status: In force
18.01.2008
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
17.01.2008
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 40434 · Status: In force
16.01.2008
Märkus
Entry no. 2
16.01.2008
Märkus
Ä 13277 / 5 · Status: In force
04.10.2007
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Entry no. 1
04.10.2007
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
04.10.2007
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Entry no. 2
04.10.2007
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 13277 / 4 · Status: In force
04.10.2007
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 13277 / 2 · Status: In force
04.10.2007
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 13277 / 3 · Status: In force
04.12.2001
First entry
Entry no. 1