Overview
Business Register · 22 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.04.2002Äriregister
- Aadress
- EvertiADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.terstaal.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5027348Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 81211 — Hoonete üldpuhastusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100755239MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h agoAsutajad
Äriregister · 22 h agoOsanikud
Äriregister · 22 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h agoTech stack
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi terstaal.ee3 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 294 688 € | 33 377 € | 147 289 € | €178k | 11 | 27.06.2025 |
| 2023 | 299 437 € | 50 605 € | 154 175 € | €166k | 11 | 26.06.2024 |
| 2022 | 260 176 € | 45 973 € | 133 570 € | €150k | 11 | 28.06.2023 |
| 2021 | 197 178 € | 10 537 € | 87 597 € | €102k | 9 | 20.06.2022 |
| 2020 | 152 277 € | 2824 € | 77 059 € | €88k | 9 | 13.05.2021 |
| 2019 | 107 215 € | 7034 € | 74 236 € | €80k | 8 | 04.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 80 397 € | 31 184 € | 15 894 € | 15 |
| 2025 | 319 357 € | 126 946 € | 68 770 € | 14 |
| 2024 | 292 648 € | 111 703 € | 62 177 € | 16 |
| 2023 | 303 605 € | 102 943 € | 55 028 € | 15 |
| 2022 | 252 853 € | 91 510 € | 52 375 € | 18 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €80k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €31k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €16k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 15 | — | — | — |
| Käive 2025 | €72k | €75k | €87k | €85k |
| Riigimaksud 2025 | €31k | €29k | €34k | €33k |
| Tööjõumaksud 2025 | €17k | €17k | €19k | €17k |
| Töötajaid 2025 | 13 | 13 | 12 | 14 |
| Käive 2024 | €68k | €72k | €80k | €72k |
| Riigimaksud 2024 | €26k | €27k | €33k | €26k |
| Tööjõumaksud 2024 | €15k | €14k | €18k | €14k |
| Töötajaid 2024 | 13 | 14 | 14 | 16 |
| Käive 2023 | €68k | €68k | €101k | €66k |
| Riigimaksud 2023 | €22k | €20k | €38k | €22k |
| Tööjõumaksud 2023 | €11k | €14k | €17k | €13k |
| Töötajaid 2023 | 17 | 16 | 17 | 15 |
| Käive 2022 | €55k | €58k | €72k | €68k |
| Riigimaksud 2022 | €21k | €21k | €26k | €24k |
| Tööjõumaksud 2022 | €12k | €11k | €15k | €13k |
| Töötajaid 2022 | 18 | 20 | 21 | 18 |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20022676 / 10 · Olek: Jõustunud
18.03.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
18.03.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20022676 / 9 · Olek: Jõustunud
21.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20022676 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 17 sündmust
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20022676 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20022676 / 7 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20022676 / 6 · Olek: Jõustunud
10.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
10.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20022676 / 5 · Olek: Jõustunud
29.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.06.2010
Muutmiskanne
Ä 20022676 / 4 · Olek: Jõustunud
19.05.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.05.2008
Muutmiskanne
Ä 22676 / 3 · Olek: Jõustunud
13.05.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
13.05.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 22676 / 2 · Olek: Jõustunud
05.04.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
04.04.2002
Esmakanne
Ä 22676 · Olek: Jõustunud
13.03.2002
Esmakanne
Ä 22676 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Evelin HaniJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte