Overview
Business Register · 20 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.03.2002Äriregister
- Aadress
- Muuga tee 7ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5033368 · +372 3295100Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01611 — Taimekasvatuse abitegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100753011MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h agoAsutajad
Äriregister · 20 h agoOsanikud
Äriregister · 20 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 20 h agoOsaühing Salpeeter on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Annual reports (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 828 € | −12 699 € | 379 139 € | €380k | 0 | 01.04.2026 |
| 2024 | 7689 € | −21 438 € | 391 838 € | €392k | 0 | 24.03.2025 |
| 2023 | 9882 € | −27 244 € | 413 276 € | €414k | 0 | 29.03.2024 |
| 2022 | 14 656 € | −19 980 € | 440 520 € | €454k | 0 | 26.04.2023 |
| 2021 | 8237 € | −3435 € | 460 500 € | €461k | 0 | 28.04.2022 |
| 2020 | 29 996 € | 4149 € | 463 935 € | €465k | 0 | 09.03.2021 |
| 2019 | 16 941 € | 1752 € | 459 786 € | €465k | 0 | 05.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 145 € | 101 € | 0 € | — |
| 2025 | 15 351 € | 1253 € | 0 € | — |
| 2024 | 7543 € | 61 € | 0 € | — |
| 2023 | 10 054 € | 109 € | 0 € | — |
| 2022 | 13 772 € | 645 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 145 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 101 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | €7k | €3k | €5k |
| Riigimaksud 2025 | 92 € | 15 € | 168 € | 978 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 0 € | €3k | €1k | €4k |
| Riigimaksud 2024 | — | 61 € | — | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | — | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €2k | €3k | €1k | €4k |
| Riigimaksud 2023 | 56 € | 53 € | — | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | 240 € | €2k | €8k | €4k |
| Riigimaksud 2022 | 56 € | — | 589 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | — | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Grants (2 · €2k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · may be incompletePRIAEU/EAFRD2024
1764 €
PRIAEU/EAFRD2024
378 €
Ajalugu (24)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40013625 / 9 · Olek: Jõustunud
18.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
18.05.2018
Muutmiskanne
Ä 40013625 / 8 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 19 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40013625 / 7 · Olek: Jõustunud
02.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.11.2017
Muutmiskanne
Ä 40013625 / 6 · Olek: Jõustunud
15.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
15.12.2011
Muutmiskanne
Ä 40013625 / 5 · Olek: Jõustunud
12.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 13625 / 4 · Olek: Jõustunud
02.09.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 13625 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.02.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.02.2008
Muutmiskanne
Ä 13625 / 3 · Olek: Jõustunud
21.01.2008
Muutmiskanne
Ä 13625 / M5 · Olek: Jõustunud
28.11.2007
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 13625 / M4 · Olek: Jõustunud
22.09.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.09.2006
Muutmiskanne
Ä 13625 / 2 · Olek: Jõustunud
06.09.2006
Muutmiskanne
Ä 13625 / M3 · Olek: Jõustunud
28.08.2006
Muutmiskanne
Ä 13625 / M2 · Olek: Jõustunud
22.01.2004
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 13625 / M1 · Olek: Jõustunud
04.03.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
04.03.2002
Esmakanne
Ä 13625 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Tõnis HiielaidJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet