Overview
Business Register · 21 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.07.2002Äriregister
- Aadress
- Rahu tn 30-2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56971320Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100774744MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h agoAsutajad
Äriregister · 21 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 21 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 209 463 € | 1083 € | −11 433 € | €19k | 3 | 26.06.2025 |
| 2023 | 150 254 € | −16 035 € | −12 516 € | €17k | 4 | 28.05.2024 |
| 2022 | 463 897 € | −9698 € | 3519 € | €64k | 13 | 05.07.2023 |
| 2021 | 131 215 € | 10 091 € | 13 217 € | €37k | 5 | 29.06.2022 |
| 2020 | 132 631 € | −1051 € | 3126 € | €32k | 5 | 29.06.2021 |
| 2019 | 90 388 € | −8924 € | 4177 € | €45k | 3 | 15.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 38 520 € | 7065 € | 2482 € | 1 |
| 2025 | 191 745 € | 26 378 € | 12 959 € | 4 |
| 2024 | 212 961 € | 15 429 € | 5184 € | 4 |
| 2023 | 177 050 € | 18 821 € | 9868 € | 4 |
| 2022 | 435 704 € | 56 984 € | 29 657 € | 15 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €39k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €36k | €71k | €23k | €62k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €8k | €6k | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €5k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 3 | 3 | 4 |
| Käive 2024 | €34k | €34k | €62k | €84k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €2k | €7k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | 591 € | 317 € | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 3 | 3 | 4 |
| Käive 2023 | €47k | €15k | €51k | €63k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €4k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €4k | 5 € | 82 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | — | 4 |
| Käive 2022 | €30k | €182k | €133k | €92k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €22k | €13k | €18k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €7k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 12 | 14 | 11 | 15 |
Licences (3)
Majandustegevuse register · 20 h tagasiGrants (1 · 514 €)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · may be incompleteTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
514 €
Public procurements (1 · €19k)
Riigihangete register · 16 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 18.12.2023 | Sillamäe Lasteaia Rukkilill hoone katuse remont | Sillamäe Linnavalitsus | 18 888 € |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded04.04.2024
Osanike muutmine
Ä 40014045 / 10 · Olek: Jõustunud
13.03.2024
Muutmiskanne
Ä 40014045 / 9 · Olek: Jõustunud
13.03.2024
Osanike muutmine
Ä 40014045 / M2 · Olek: Jõustunud
13.03.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40014045 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 16 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40014045 / 7 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40014045 / 6 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
10.03.2015
Muutmiskanne
Ä 40014045 / 5 · Olek: Jõustunud
10.03.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.07.2013
Muutmiskanne
Ä 40014045 / 3 · Olek: Jõustunud
16.07.2013
Muutmiskanne
Ä 40014045 / 4 · Olek: Jõustunud
16.07.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.07.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.07.2010
Muutmiskanne
Ä 40014045 / 2 · Olek: Jõustunud
01.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
20.10.2009
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 14045 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.07.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
25.07.2002
Esmakanne
Ä 14045 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Aleksandr OravJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte