Overview
e-Business Register · 7 min ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 06.09.2002e-Business Register
- Address
- Kannikese tn 5-2, Kristiine linnaosa, Tallinn, 10613 Harju maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 5033343e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 49411 — Freight transport by roade-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100782846ETCB · VAT-registered
Officers
e-Business Register · 7 min agoFounders
e-Business Register · 7 min agoOE
OSAÜHING ERIPANUSFOREIGN
Foreign / not in register · founder since 06.09.2002
Founder
Shareholders (2)
e-Business Register · 7 min agoBeneficial owners
e-Business Register · 7 min agoPH
Born 1972 · 54 y · ultimate beneficial owner since 07.08.2024
Ultimate beneficial owner
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 3 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€28klatest
€100k€50k0
201920222024
Profit · 2019–2024
€20klatest
€20k€10k−1 €
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 27 883 € | 19 505 € | 26 552 € | €46k | 0 | 29.07.2025 |
| 2023 | 87 340 € | 2072 € | 7047 € | €21k | 1 | 24.07.2024 |
| 2022 | 73 711 € | 218 € | 4975 € | €25k | 1 | 24.07.2024 |
| 2021 | 59 935 € | 77 € | 4757 € | €9k | 1 | 24.07.2024 |
| 2020 | 61 833 € | 318 € | 4680 € | €28k | 1 | 24.07.2024 |
| 2019 | 64 211 € | 1917 € | 4061 € | €34k | 1 | 02.04.2021 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€50k€25k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 0 € | 2901 € | 0 € | — |
| 2025 | 147 366 € | 11 877 € | 0 € | — |
| 2024I-IV Q | 22 893 € | 1073 € | 0 € | — |
| 2023 | 90 285 € | 13 295 € | 9496 € | 1 |
| 2022 | 74 606 € | 5564 € | 3651 € | 1 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | 0 € | — | — | — |
| State taxes 2026 | €3k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | 0 € | — | — | — |
| Employees 2026 | — | — | — | — |
| Revenue 2025 | €18k | €45k | €44k | €41k |
| State taxes 2025 | 890 € | €1k | €9k | €1k |
| Taxes on workforce 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Employees 2025 | — | — | — | — |
| Revenue 2024 | — | — | 0 € | €23k |
| State taxes 2024 | 3 € | — | — | €1k |
| Taxes on workforce 2024 | 0 € | — | — | 0 € |
| Employees 2024 | — | — | — | — |
| Revenue 2023 | €8k | €21k | €37k | €24k |
| State taxes 2023 | €1k | €2k | €6k | €4k |
| Taxes on workforce 2023 | 864 € | €2k | €5k | €2k |
| Employees 2023 | 1 | 1 | 1 | — |
| Revenue 2022 | €11k | €22k | €22k | €19k |
| State taxes 2022 | €1k | €1k | €2k | €2k |
| Taxes on workforce 2022 | 913 € | 608 € | €1k | 913 € |
| Employees 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Licences (4)
MTR · 23 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK081606from 24.09.2025 – 15.09.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK081607from 24.09.2025 – 15.09.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK081608from 24.09.2025 – 15.09.2034
History (39)
e-Business Register · entries05.09.2024
Amending entry
Entry no. 13
05.09.2024
Amending entry
Ä 10067290 / 16 · Status: In force
28.08.2024
Osanike muutmine
Ä 10067290 / M12 · Status: Puudused kõrvaldatud
07.08.2024
Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks
Entry no. 12
07.08.2024
Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks
Ä 10067290 / 15 · Status: In force
Show 34 more events
30.11.2023
Kustutamiskanne dokumentide hoidjata
Entry no. 11
30.11.2023
Kustutamiskanne dokumentide hoidjata
Ä 10067290 / 14 · Status: In force
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 10
01.09.2023
Amending entry
Ä 10067290 / 13 · Status: In force
26.08.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10067290 / M11 · Status: Puudused kõrvaldatud
09.02.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10067290 / M10 · Status: Puudused kõrvaldatud
23.01.2020
Kandemääruse tühistamine: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10067290 / 12 · Status: In force
20.09.2018
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes
Ä 10067290 / M9 · Status: In force
15.03.2018
Kustutamiskanne dokumentide hoidjata
Ä 10067290 / M8 · Status: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Amending entry
Entry no. 9
17.01.2018
Amending entry
Ä 10067290 / 10 · Status: In force
08.11.2017
Amending entry
Entry no. 8
08.11.2017
Amending entry
Ä 10067290 / 9 · Status: In force
14.09.2016
Amending entry
Entry no. 7
14.09.2016
Amending entry
Ä 10067290 / 8 · Status: In force
26.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10067290 / M7 · Status: Puudused kõrvaldatud
15.10.2015
Amending entry
Entry no. 6
15.10.2015
Amending entry
Ä 10067290 / 7 · Status: In force
22.05.2014
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10067290 / M6 · Status: Puudused kõrvaldatud
26.10.2010
Amending entry
Entry no. 5
26.10.2010
Amending entry
Ä 10067290 / 6 · Status: In force
22.01.2010
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 67290 / M5 · Status: Puudused kõrvaldatud
28.12.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 67290 / M4 · Status: In force
01.06.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 67290 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
07.01.2006
Amending entry
Entry no. 4
06.01.2006
Amending entry
Ä 67290 / 4 · Status: Kinnitatud
28.04.2003
Amending entry
Entry no. 3
28.04.2003
Amending entry
Ä 67290 / 3 · Status: In force
07.11.2002
Avaldatav muutmiskanne
Entry no. 2
07.11.2002
Avaldatav muutmiskanne
Ä 67290 / 2 · Status: In force
18.10.2002
Avaldatav muutmiskanne
Ä 67290 / M2 · Status: In force
06.09.2002
First entry
Ä 67290 · Status: In force
06.09.2002
First entry
Entry no. 1
02.09.2002
First entry
Ä 67290 / M1 · Status: In force
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 3 other companies.
Priit HerodesBoard member, Shareholder 67%, Ultimate beneficial owner · 2 other companies
Kuldar SiemerShareholder 33% · 1 other company