Overview
e-Business Register · 12 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 05.01.2004e-Business Register
- Address
- Siduri tn 3, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 11313 Harju maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 5048700e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 31001 — Manufacture of furniture, except mattressese-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100875151ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2550,00 €e-Business Register
Officers (2)
e-Business Register · 12 h agoFounders
e-Business Register · 12 h agoOW
Osaühing WASP PROJECTFOREIGN
Foreign / not in register · founder since 05.01.2004
Founder
Shareholders (2)
e-Business Register · 12 h agoBeneficial owners (2)
e-Business Register · 12 h agoRG
Born 1977 · 49 y · ultimate beneficial owner since 03.10.2018
Ultimate beneficial owner
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€3.2mlatest
€5.0m€2.5m0
201920222024
Profit · 2019–2024
€32klatest
€200k€100k−1 €
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 3 230 782 € | 32 060 € | 648 473 € | €1.2m | 15 | 09.09.2025 |
| 2023AUD | 4 512 902 € | 85 772 € | 616 413 € | €1.0m | 18 | 23.07.2024 |
| 2022AUD | 2 921 430 € | 47 321 € | 555 641 € | €975k | 17 | 14.09.2023 |
| 2021AUD | 4 067 996 € | 39 783 € | 508 320 € | €964k | 15 | 04.10.2022 |
| 2020AUD | 2 854 319 € | 51 190 € | 468 537 € | €1.3m | 13 | 14.06.2021 |
| 2019AUD | 4 350 293 € | 149 234 € | 417 347 € | €749k | 13 | 08.06.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€5.0m€2.5m0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 578 752 € | 103 610 € | 89 778 € | 17 |
| 2025 | 3 995 356 € | 227 736 € | 346 753 € | 19 |
| 2024 | 3 589 023 € | 254 514 € | 288 038 € | 16 |
| 2023 | 4 946 955 € | 515 676 € | 321 431 € | 16 |
| 2022 | 3 397 163 € | 266 396 € | 274 113 € | 18 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €579k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €104k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €90k | — | — | — |
| Employees 2026 | 17 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €995k | €905k | €959k | €1.1m |
| State taxes 2025 | €17k | €70k | €60k | €81k |
| Taxes on workforce 2025 | €82k | €87k | €91k | €86k |
| Employees 2025 | 17 | 16 | 18 | 19 |
| Revenue 2024 | €927k | €694k | €713k | €1.3m |
| State taxes 2024 | €76k | €65k | €46k | €69k |
| Taxes on workforce 2024 | €79k | €67k | €78k | €64k |
| Employees 2024 | 15 | 15 | 16 | 16 |
| Revenue 2023 | €818k | €1.2m | €2.3m | €584k |
| State taxes 2023 | €119k | €66k | €257k | €74k |
| Taxes on workforce 2023 | €83k | €74k | €91k | €72k |
| Employees 2023 | 17 | 19 | 17 | 16 |
| Revenue 2022 | €906k | €830k | €701k | €961k |
| State taxes 2022 | €56k | €61k | €59k | €89k |
| Taxes on workforce 2022 | €74k | €65k | €72k | €64k |
| Employees 2022 | 17 | 16 | 16 | 18 |
Grants (12 · €1.2m)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance FundEISDigitaliseerimise teekaardi arendustegevusedEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2025
5355 €
EISRohetoetus: arendustegevuse elluviimine ja ärimudeli muutmise rakendamineTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2024
9750 €
EISRohetoetus: roheauditi läbiviimineTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2024
4400 €
EISEttevõtete digipöörde toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2023
130 616 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2021
145 460 €
EISEttevõtete tootearendustoetusEL kriisirahastus majanduse elavdamiseks (REACT-EU)2021
145 460 €
Show remaining (6)
EISDigitaliseerimise teekaardi toetusEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2021
6000 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2021
6000 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2019
182 070 €
EISEttevõtte arenguprogrammEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2019
178 433 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2018
177 240 €
EISEttevõtte arenguprogrammEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2018
173 883 €
Public procurements (23 · €3.5m)
Procurement Register · 9 h tagasi| Date | Procurement | Buyer | Amount |
|---|---|---|---|
| 22.09.2023 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 44 932 € | |
| 31.03.2023 | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 894 575 € | |
| 14.04.2023 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 33 779 € | |
| 29.11.2022 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 173 705 € | |
| 23.11.2022 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 387 531 € |
Show remaining (18)
| 07.09.2022 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 99 562 € | |
| 03.06.2022 | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 124 935 € | |
| 25.10.2021 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 89 963 € | |
| 07.09.2021 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 148 900 € | |
| 07.09.2021 | Sihtasutus Viljandi Haigla | 3133 € | |
| 01.07.2021 | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 29 939 € | |
| 24.05.2021 | Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla | 250 000 € | |
| 21.04.2021 | Sihtasutus Tallinna Lastehaigla | 400 000 € | |
| 21.01.2021 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 88 264 € | |
| 14.07.2020 | Sihtasutus Pärnu Haigla | 31 506 € | |
| 08.05.2020 | Välisministeerium | 135 549 € | |
| 03.10.2019 | Välisministeerium | 173 884 € | |
| 19.02.2020 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 31 902 € | |
| 21.02.2020 | Sihtasutus NARVA HAIGLA | 14 911 € | |
| 03.10.2019 | Välisministeerium | 181 468 € | |
| 16.08.2019 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 51 108 € | |
| 18.02.2019 | Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla | 32 701 € | |
| 19.09.2018 | Tartu Üliõpilasküla | 80 789 € |
History (36)
e-Business Register · entries11.08.2025
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10077028 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
06.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10077028 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 16
01.09.2023
Amending entry
Ä 10077028 / 17 · Status: In force
07.03.2018
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 15
Show 31 more events
07.03.2018
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 10077028 / 16 · Status: In force
17.01.2018
Amending entry
Entry no. 14
17.01.2018
Amending entry
Ä 10077028 / 15 · Status: In force
08.11.2017
Amending entry
Entry no. 13
08.11.2017
Amending entry
Ä 10077028 / 14 · Status: In force
20.04.2017
Amending entry
Entry no. 12
20.04.2017
Amending entry
Ä 10077028 / 13 · Status: In force
30.06.2015
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 11
30.06.2015
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 10077028 / 12 · Status: In force
26.05.2015
Amending entry
Entry no. 10
26.05.2015
Amending entry
Ä 10077028 / 11 · Status: In force
22.08.2014
Amending entry
Ä 10077028 / 10 · Status: In force
30.06.2014
Amending entry
Ä 10077028 / M1 · Status: In force
01.12.2011
Amending entry
Entry no. 9
01.12.2011
Amending entry
Ä 10077028 / 9 · Status: In force
17.08.2011
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 8
17.08.2011
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 10077028 / 8 · Status: In force
01.07.2010
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 7
01.07.2010
Amending entry
Entry no. 6
01.07.2010
Amending entry
Ä 10077028 / 6 · Status: In force
01.07.2010
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 10077028 / 7 · Status: In force
17.01.2008
Amending entry
Entry no. 5
17.01.2008
Amending entry
Ä 77028 / 5 · Status: In force
27.06.2007
Amending entry
Entry no. 4
27.06.2007
Amending entry
Ä 77028 / 4 · Status: In force
02.06.2005
Amending entry
Entry no. 3
02.06.2005
Amending entry
Ä 77028 / 3 · Status: In force
25.02.2004
Amending entry
Entry no. 2
25.02.2004
Amending entry
Ä 77028 / 2 · Status: In force
05.01.2004
First entry
Entry no. 1
05.01.2004
First entry
Ä 77028 · Status: In force
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 2 other companies.
Jüri AbramBoard member, Shareholder 16%, Ultimate beneficial owner · 2 other companies