Overview
Business Register · 2 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.09.2004Äriregister
- Aadress
- Paenurme tee 33ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56484979Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25511 — Metallpindade katmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100943177MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 2 h agoAsutajad
Äriregister · 2 h agoOsanikud
Äriregister · 2 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 2 h agoOsaühing AT VÄRV on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 566 815 € | 112 746 € | 156 263 € | €264k | 8 | 30.05.2025 |
| 2023 | 493 351 € | 45 728 € | 88 517 € | €264k | 7 | 30.06.2024 |
| 2022 | 419 195 € | 56 533 € | 98 789 € | €260k | 6 | 30.06.2023 |
| 2021 | 309 904 € | 46 308 € | 88 256 € | €171k | 7 | 30.06.2022 |
| 2020 | 283 677 € | 16 379 € | 57 948 € | €145k | 6 | 29.06.2021 |
| 2019 | 283 260 € | 20 870 € | 61 568 € | €140k | 6 | 29.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 137 148 € | 33 713 € | 25 759 € | 13 |
| 2025 | 650 815 € | 215 565 € | 104 706 € | 10 |
| 2024 | 569 234 € | 180 244 € | 86 531 € | 9 |
| 2023 | 478 238 € | 139 495 € | 79 258 € | 8 |
| 2022 | 415 275 € | 108 946 € | 63 473 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €137k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €34k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €26k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 13 | — | — | — |
| Käive 2025 | €162k | €146k | €130k | €213k |
| Riigimaksud 2025 | €54k | €45k | €51k | €66k |
| Tööjõumaksud 2025 | €24k | €26k | €28k | €28k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 9 | 11 | 10 |
| Käive 2024 | €157k | €117k | €129k | €166k |
| Riigimaksud 2024 | €44k | €42k | €43k | €52k |
| Tööjõumaksud 2024 | €18k | €23k | €23k | €22k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 8 | 9 |
| Käive 2023 | €113k | €120k | €102k | €143k |
| Riigimaksud 2023 | €33k | €32k | €34k | €40k |
| Tööjõumaksud 2023 | €18k | €20k | €21k | €21k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €79k | €110k | €111k | €115k |
| Riigimaksud 2022 | €25k | €26k | €32k | €26k |
| Tööjõumaksud 2022 | €15k | €16k | €16k | €17k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 8 | 7 | 7 |
Ajalugu (13)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10082727 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10082727 / 5 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 8 sündmust
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10082727 / 4 · Olek: Jõustunud
27.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10082727 / 3 · Olek: Jõustunud
02.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10082727 / M1 · Olek: Jõustunud
01.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
01.07.2010
Muutmiskanne
Ä 10082727 / 2 · Olek: Jõustunud
03.09.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
03.09.2004
Esmakanne
Ä 82727 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Andreo TannJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100% · 4 muud ettevõtet