Overview
Business Register · 20 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.01.2005Äriregister
- Aadress
- Tehase tee 7ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5098788Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33121 — Masinate ja seadmete remont ning hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101013459MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 20 h agoAsutajad
Äriregister · 20 h agoOsanikud
Äriregister · 20 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 737 061 € | 33 915 € | 89 906 € | €168k | 7 | 30.06.2025 |
| 2023 | 758 540 € | 7744 € | 124 421 € | €180k | 8 | 28.05.2024 |
| 2022 | 780 023 € | 37 902 € | 178 265 € | €239k | 9 | 01.06.2023 |
| 2021 | 844 989 € | −46 913 € | 161 869 € | €244k | 9 | 10.08.2022 |
| 2020 | 672 636 € | −4760 € | 229 842 € | €294k | 9 | 30.06.2021 |
| 2019 | 609 121 € | −59 855 € | 260 069 € | €307k | 9 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 160 780 € | 57 736 € | 33 285 € | 10 |
| 2025 | 811 240 € | 196 139 € | 108 917 € | 10 |
| 2024 | 755 845 € | 163 847 € | 89 190 € | 7 |
| 2023 | 805 514 € | 161 307 € | 91 804 € | 8 |
| 2022 | 967 008 € | 176 680 € | 84 043 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €161k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €58k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €33k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €221k | €266k | €107k | €217k |
| Riigimaksud 2025 | €58k | €60k | €28k | €50k |
| Tööjõumaksud 2025 | €25k | €27k | €26k | €31k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 9 | 10 | 10 |
| Käive 2024 | €179k | €202k | €189k | €185k |
| Riigimaksud 2024 | €39k | €39k | €47k | €40k |
| Tööjõumaksud 2024 | €19k | €21k | €23k | €26k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 8 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €224k | €269k | €169k | €144k |
| Riigimaksud 2023 | €36k | €46k | €40k | €40k |
| Tööjõumaksud 2023 | €22k | €22k | €24k | €23k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €213k | €365k | €169k | €219k |
| Riigimaksud 2022 | €34k | €53k | €38k | €51k |
| Tööjõumaksud 2022 | €20k | €20k | €20k | €24k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 8 | 8 | 9 |
Ajalugu (25)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10084908 / 11 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10084908 / 10 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 20 sündmust
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10084908 / 9 · Olek: Jõustunud
19.12.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 8
19.12.2016
Muutmiskanne
Ä 10084908 / 8 · Olek: Jõustunud
14.12.2016
Muutmiskanne
Ä 10084908 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
15.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10084908 / 7 · Olek: Jõustunud
14.11.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.11.2014
Muutmiskanne
Ä 10084908 / 6 · Olek: Jõustunud
14.07.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.07.2011
Muutmiskanne
Ä 10084908 / 5 · Olek: Jõustunud
03.11.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.11.2010
Muutmiskanne
Ä 10084908 / 4 · Olek: Jõustunud
30.01.2009
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 84908 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 84908 / 3 · Olek: Jõustunud
14.02.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.02.2008
Muutmiskanne
Ä 84908 / 2 · Olek: Jõustunud
27.01.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
27.01.2005
Esmakanne
Ä 84908 · Olek: Jõustunud
15.12.2004
Esmakanne
Ä 84908 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Raul BachmannJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet
Ingvar MaasikasJuhatuse liige · 1 muu ettevõte