Overview
Business Register · 53 min ago- Legal form
- Osaühing
- Date of first registration
- 31.03.2005e-Business Register
- Address
- Puhkemetsa, Valgemetsa küla, Põlva vald, 63610 Põlva maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 7970169e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 55203 — Holiday villages and campse-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100963238ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2556,00 €e-Business Register
Officers (3)
Äriregister · 53 min agoFounders
Äriregister · 53 min agoShareholders (3)
Äriregister · 53 min agoBeneficial owners (2)
Äriregister · 53 min agoAnnual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 1 päeva tagasi| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 94 860 € | −10 791 € | 67 778 € | €81k | 4 | 10.07.2025 |
| 2023 | 86 891 € | −7073 € | 78 653 € | €92k | 4 | 28.06.2024 |
| 2022 | 103 045 € | 38 552 € | 85 726 € | €99k | 7 | 29.06.2023 |
| 2021 | 102 918 € | 13 737 € | 61 173 € | €74k | 7 | 04.08.2022 |
| 2020 | 110 850 € | 26 327 € | 58 936 € | €74k | 8 | 02.07.2021 |
| 2019 | 105 386 € | −582 € | 46 451 € | €60k | 4 | 28.09.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| 2025 | 79 161 € | 19 885 € | 8979 € | 3 |
| 2024 | 94 899 € | 22 759 € | 12 716 € | 11 |
| 2023 | 86 891 € | 23 250 € | 14 056 € | 4 |
| 2022 | 103 045 € | 28 226 € | 19 498 € | 1 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | 0 € | — | — | — |
| State taxes 2026 | 0 € | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | 0 € | — | — | — |
| Employees 2026 | — | — | — | — |
| Revenue 2025 | 0 € | 0 € | €79k | 0 € |
| State taxes 2025 | 100 € | 0 € | €18k | €2k |
| Taxes on workforce 2025 | 0 € | 0 € | €7k | €2k |
| Employees 2025 | — | 3 | — | — |
| Revenue 2024 | 0 € | 0 € | €92k | €3k |
| State taxes 2024 | 84 € | 0 € | €21k | €2k |
| Taxes on workforce 2024 | 87 € | 0 € | €11k | €2k |
| Employees 2024 | — | 11 | — | — |
| Revenue 2023 | 0 € | 0 € | €92k | €-5k |
| State taxes 2023 | 191 € | — | €20k | €3k |
| Taxes on workforce 2023 | 0 € | — | €11k | €3k |
| Employees 2023 | 1 | 4 | — | — |
| Revenue 2022 | 0 € | 0 € | €94k | €9k |
| State taxes 2022 | 191 € | — | €28k | 0 € |
| Taxes on workforce 2022 | 0 € | — | €19k | 805 € |
| Employees 2022 | — | 18 | — | 1 |
Grants (2 · €10k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · may be incompletePRIAEU/EAFRD2023
9878 €
PRIAEU/EAFRD2023
295 €
Public procurements (3 · €145k)
Riigihangete register · 11 h tagasi| Date | Procurement | Buyer | Amount |
|---|---|---|---|
| 01.11.2023 | Ruumide ja maa-ala üürimine koos toitlustusteenuse osutamisega päästeala noortelaagri läbiviimiseks (kordus) | Päästeamet | 64 709 € |
| 19.10.2021 | Ruumide ja maa-ala üürimine koos toitlustusteenuse osutamisega päästeala noortelaagri läbiviimiseks | Päästeamet | 45 699 € |
| 27.12.2019 | Ruumide ja maa-ala üürimine koos toitlustusteenuse osutamisega päästeala noortelaagri läbiviimiseks | Päästeamet | 34 834 € |
History (22)
e-Business Register · entries17.02.2025
Muutmiskanne
Ä 20028660 / 11 · Olek: Jõustunud
17.02.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 11
31.01.2025
Muutmiskanne
Ä 20028660 / 10 · Olek: Jõustunud
31.01.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20028660 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20028660 / 8 · Olek: Jõustunud
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20028660 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20028660 / 6 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
30.03.2017
Muutmiskanne
Ä 20028660 / 5 · Olek: Jõustunud
30.03.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
25.05.2011
Muutmiskanne
Ä 20028660 / 4 · Olek: Jõustunud
25.05.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 28660 / 3 · Olek: Jõustunud
16.08.2005
Muutmiskanne
Ä 28660 / 2 · Olek: Jõustunud
16.08.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
31.03.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
30.03.2005
Esmakanne
Ä 28660 · Olek: Jõustunud
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 9 other companies.
Peeter PreeJuhatuse liige, Osanik 66%, Tegelik kasusaaja · 2 other companies
Katrin PreeJuhatuse liige, Osanik 30%, Tegelik kasusaaja · 2 other companies
Andrus PreeJuhatuse liige, Osanik 4% · 2 other companies