Overview
Business Register · 19 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.02.2005Äriregister
- Aadress
- Paldiski mnt 68aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86211 — ÜldarstiabiÄriregister · MTA
Juhtorgan (3)
Äriregister · 19 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 19 h agoOsanikud (3)
Äriregister · 19 h agoTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 19 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 19 h agoMerelahe TK OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 3 726 632 € | 317 008 € | 323 057 € | €754k | 35 | 25.06.2025 |
| 2023AUD | 3 267 839 € | 272 520 € | 350 149 € | €695k | 35 | 01.07.2024 |
| 2022AUD | 2 818 943 € | 177 628 € | 293 147 € | €623k | 38 | 28.09.2023 |
| 2021AUD | 2 279 805 € | 149 182 € | 225 337 € | €517k | 36 | 17.08.2022 |
| 2020AUD | 1 923 091 € | 200 040 € | 202 848 € | €448k | 37 | 22.06.2021 |
| 2019AUD | 1 775 620 € | 92 € | 2808 € | €233k | 37 | 28.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 243 098 € | 260 172 € | 43 |
| 2025 | — | 862 166 € | 844 571 € | 41 |
| 2024 | — | 797 184 € | 764 486 € | 34 |
| 2023 | — | 693 254 € | 685 628 € | 37 |
| 2022 | — | 578 248 € | 591 502 € | 39 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €243k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €260k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 43 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €213k | €180k | €239k | €230k |
| Tööjõumaksud 2025 | €227k | €192k | €216k | €210k |
| Töötajaid 2025 | 35 | 35 | 36 | 41 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €182k | €192k | €186k | €237k |
| Tööjõumaksud 2024 | €193k | €174k | €198k | €201k |
| Töötajaid 2024 | 34 | 34 | 38 | 34 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €182k | €142k | €172k | €197k |
| Tööjõumaksud 2023 | €178k | €151k | €183k | €174k |
| Töötajaid 2023 | 36 | 37 | 36 | 37 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €156k | €126k | €141k | €155k |
| Tööjõumaksud 2022 | €155k | €134k | €150k | €153k |
| Töötajaid 2022 | 39 | 37 | 38 | 39 |
Ajalugu (25)
Äriregister kanded26.09.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10086259 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10086259 / 11 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
23.04.2021
Muutmiskanne
Ä 10086259 / 10 · Olek: Jõustunud
23.04.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 20 sündmust
13.04.2021
Muutmiskanne
Ä 10086259 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10086259 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10086259 / 8 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10086259 / 7 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
30.01.2015
Muutmiskanne
Ä 10086259 / 6 · Olek: Jõustunud
30.01.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 6
16.12.2009
Muutmiskanne
Ä 86259 / 5 · Olek: Jõustunud
16.12.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 5
15.12.2009
Muutmiskanne
Ä 86259 / M1 · Olek: Jõustunud
01.10.2009
Muutmiskanne
Ä 86259 / 4 · Olek: Jõustunud
01.10.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 4
10.07.2009
Muutmiskanne
Ä 86259 / 3 · Olek: Jõustunud
10.07.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 86259 / 2 · Olek: Jõustunud
11.02.2005
Esmakanne
Ä 86259 · Olek: Jõustunud
11.02.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 11 ettevõttes.
Riin LannoJuhatuse liige, Osanik 34%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Mare VilbergJuhatuse liige, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Elina ShelpakovaJuhatuse liige, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet