Overview
e-Business Register · 4 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 14.07.2005e-Business Register
- Address
- Võidu prospekt 15-65, Narva linn, 21008 Ida-Viru maakondADS · e-Business Register
- Telephones
- +372 3591888 · +372 5507504e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 47111 — Non-specialised retail sale of predominately food, beverages or tobaccoe-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100988543ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 22 369,00 €e-Business Register
Officers (2)
e-Business Register · 4 h agoFounders
e-Business Register · 4 h agoOA
OÜ Altius ConsultFOREIGN
Foreign / not in register · founder since 14.07.2005
Founder
Shareholders
e-Business Register · 4 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 4 h agoAnnual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€595klatest
€1.0m€500k0
201920222024
Profit · 2019–2024
€39klatest
€100k€50k−1 €
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 594 650 € | 39 207 € | 484 314 € | €752k | 4 | 25.06.2025 |
| 2023 | 562 154 € | 53 238 € | 445 107 € | €747k | 5 | 03.06.2024 |
| 2022 | 647 381 € | 25 719 € | 389 632 € | €673k | 6 | 28.04.2023 |
| 2021 | 973 537 € | 4819 € | 366 150 € | €671k | 15 | 18.04.2022 |
| 2020 | 930 303 € | 33 176 € | 361 331 € | €697k | 16 | 23.04.2021 |
| 2019 | 977 730 € | 2237 € | 320 632 € | €652k | 23 | 27.03.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€200k€100k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 91 795 € | 7621 € | 3852 € | 6 |
| 2025 | 423 386 € | 27 416 € | 12 530 € | 5 |
| 2024 | 478 014 € | 28 248 € | 9791 € | 4 |
| 2023 | 531 520 € | 26 471 € | 11 283 € | 4 |
| 2022 | 521 695 € | 23 876 € | 10 914 € | 6 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €92k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €8k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €4k | — | — | — |
| Employees 2026 | 6 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €107k | €108k | €105k | €102k |
| State taxes 2025 | €6k | €6k | €8k | €7k |
| Taxes on workforce 2025 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Employees 2025 | 4 | 5 | 5 | 5 |
| Revenue 2024 | €122k | €128k | €120k | €109k |
| State taxes 2024 | €7k | €8k | €8k | €6k |
| Taxes on workforce 2024 | €2k | €2k | €2k | €3k |
| Employees 2024 | 5 | 5 | 4 | 4 |
| Revenue 2023 | €127k | €137k | €133k | €135k |
| State taxes 2023 | €7k | €6k | €5k | €8k |
| Taxes on workforce 2023 | €3k | €3k | €3k | €2k |
| Employees 2023 | 7 | 5 | 4 | 4 |
| Revenue 2022 | €138k | €136k | €120k | €127k |
| State taxes 2022 | €11k | €5k | €4k | €4k |
| Taxes on workforce 2022 | €4k | €3k | €2k | €2k |
| Employees 2022 | 4 | 3 | 3 | 6 |
Licences (3)
Majandustegevuse register · 6 h tagasiReal estate (8 · 1,15 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 6 h tagasiVestervalli tn 6, Narva linn, Narva linn, Ida-Viru maakond
KorteriomandElamumaa 100%51101:001:0009#3156409
1598 m²
Kinnistusraamatust →Vestervalli tn 6, Narva linn, Narva linn, Ida-Viru maakond
KorteriomandElamumaa 100%51101:001:0009#3156509
1598 m²
Kinnistusraamatust →Vestervalli tn 6, Narva linn, Narva linn, Ida-Viru maakond
KorteriomandElamumaa 100%51101:001:0009#3155009
1598 m²
Kinnistusraamatust →Vestervalli tn 6, Narva linn, Narva linn, Ida-Viru maakond
KorteriomandElamumaa 100%51101:001:0009#3155309
1598 m²
Kinnistusraamatust →Vestervalli tn 6, Narva linn, Narva linn, Ida-Viru maakond
KorteriomandElamumaa 100%51101:001:0009#3156309
1598 m²
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (3)
P. Kerese tn 2, Narva linn, Narva linn, Ida-Viru maakond
KorteriomandElamumaa 100%51101:006:0086#3180209
1316 m²
Kinnistusraamatust →Mäe tn 24a, Narva-Jõesuu linn, Narva-Jõesuu linn, Ida-Viru maakond
KinnisasiElamumaa 100%51301:004:0710#288508
1203 m²
Kinnistusraamatust →Sepa tn 12, Narva-Jõesuu linn, Narva-Jõesuu linn, Ida-Viru maakond
KinnisasiÄrimaa 100%51301:003:0430#404708
944 m²
Kinnistusraamatust →Grants (2 · €5k)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance FundPublic procurements (24 · €1.0m)
Procurement Register · 6 h tagasi| Date | Procurement | Buyer | Amount |
|---|---|---|---|
| 02.01.2024 | Narva Lasteaed Potsataja | 60 000 € | |
| 02.01.2023 | Narva Lasteaed Potsataja | 53 000 € | |
| 02.01.2023 | Narva Lasteaed Pingviin | 40 000 € | |
| 02.01.2023 | Narva Lasteaed Sädemeke | 47 900 € | |
| 02.01.2023 | Narva Lasteaed Kirsike | 55 500 € |
Show remaining (19)
| 02.01.2023 | Narva Lasteaed Cipollino | 59 450 € | |
| 03.01.2022 | Narva Lasteaed Pingviin | 40 000 € | |
| 03.01.2022 | Narva Lasteaed Kirsike | 58 000 € | |
| 03.01.2022 | Narva Lasteaed Tareke | 35 000 € | |
| 10.12.2021 | Narva Lasteaed Sädemeke | 39 000 € | |
| 01.01.2022 | Narva Lasteaed Potsataja | 53 000 € | |
| 03.01.2022 | Narva Lasteaed Cipollino | 61 000 € | |
| 04.01.2021 | Narva Lasteaed Pingviin | 40 000 € | |
| 04.01.2021 | Narva Lasteaed Tareke | 35 000 € | |
| 04.01.2021 | Narva Lasteaed Kirsike | 60 000 € | |
| 04.01.2021 | Narva Lasteaed Cipollino | 61 000 € | |
| 04.01.2021 | Narva Lasteaed Potsataja | 53 000 € | |
| 04.01.2021 | Narva Lasteaed Sädemeke | 39 000 € | |
| 27.08.2020 | Narva Lasteaed Cipollino | 22 000 € | |
| 28.08.2020 | Narva Lasteaed Sädemeke | 12 000 € | |
| 25.08.2020 | Narva Lasteaed Pingviin | 16 000 € | |
| 31.08.2020 | Narva Lasteaed Kirsike | 40 000 € | |
| 28.08.2020 | Narva Lasteaed Potsataja | 15 000 € | |
| 26.08.2020 | Narva Lasteaed Tareke | 32 000 € |
History (38)
e-Business Register · entries09.12.2025
Amending entry
Entry no. 14
09.12.2025
Amending entry
Ä 40017539 / 14 · Status: In force
02.10.2025
Amending entry
Entry no. 13
02.10.2025
Amending entry
Ä 40017539 / 13 · Status: In force
30.09.2025
Amending entry
Entry no. 12
Show 33 more events
30.09.2025
Amending entry
Ä 40017539 / 12 · Status: In force
01.12.2023
Amending entry (TsMS § 595¹ lg 1 alusel)
Entry no. 11
01.12.2023
Amending entry (TsMS § 595¹ lg 1 alusel)
Ä 40017539 / 11 · Status: In force
02.09.2023
Amending entry
Entry no. 10
02.09.2023
Amending entry
Ä 40017539 / 10 · Status: In force
16.04.2020
Amending entry
Entry no. 9
16.04.2020
Amending entry
Ä 40017539 / 9 · Status: In force
19.06.2018
Amending entry
Entry no. 8
19.06.2018
Amending entry
Ä 40017539 / 8 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 7
18.01.2018
Amending entry
Ä 40017539 / 7 · Status: In force
25.03.2014
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 6
25.03.2014
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 40017539 / 6 · Status: In force
08.07.2011
Amending entry
Entry no. 5
08.07.2011
Amending entry
Ä 40017539 / 5 · Status: In force
31.05.2010
Amending entry
Entry no. 4
31.05.2010
Amending entry
Ä 40017539 / 4 · Status: In force
09.06.2009
Amending entry
Entry no. 3
09.06.2009
Amending entry
Ä 17539 / 3 · Status: In force
04.05.2009
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 17539 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
24.11.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 17539 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
25.03.2008
Amending entry
Entry no. 2
25.03.2008
Amending entry
Ä 17539 / 2 · Status: In force
24.01.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 17539 / M1 · Status: Puudused kõrvaldatud
18.08.2005
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
18.08.2005
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 89940 / 3 · Status: In force
09.08.2005
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
08.08.2005
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 17539 · Status: In force
27.07.2005
Märkus
Entry no. 2
26.07.2005
Märkus
Ä 89940 / 2 · Status: In force
14.07.2005
First entry
Entry no. 1
13.07.2005
First entry
Ä 89940 · Status: In force
06.07.2005
First entry
Ä 89940 / M1 · Status: In force
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 1 other company.
Julia JuškovaBoard member, Shareholder 100% · 1 other company