Overview
Business Register · 18 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.07.2005Äriregister
- Aadress
- F. R. Kreutzwaldi tn 10-11ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 56615110 · +372 6645241Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 73111 — Reklaamiagentuuride tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100982921MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h agoAsutajad
Äriregister · 18 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 18 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 18 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 18 h agoRefleks OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 515 535 € | 224 235 € | 227 047 € | €402k | 14 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 332 553 € | 138 568 € | 141 380 € | €292k | 14 | 30.06.2024 |
| 2022 | 1 659 462 € | 199 971 € | 202 783 € | €391k | 17 | 30.06.2023 |
| 2021 | 1 512 591 € | 169 026 € | 171 838 € | €346k | 16 | 13.07.2022 |
| 2020 | 1 274 800 € | 239 442 € | 242 254 € | €423k | 14 | 30.06.2021 |
| 2019 | 1 280 600 € | 215 966 € | 218 778 € | €433k | 14 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 423 271 € | 147 384 € | 79 711 € | 14 |
| 2025 | 1 577 342 € | 530 112 € | 307 717 € | 13 |
| 2024 | 1 567 387 € | 498 511 € | 276 600 € | 14 |
| 2023 | 1 383 998 € | 466 124 € | 294 757 € | 13 |
| 2022 | 1 700 876 € | 535 846 € | 324 651 € | 18 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €423k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €147k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €80k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 14 | — | — | — |
| Käive 2025 | €394k | €432k | €359k | €393k |
| Riigimaksud 2025 | €135k | €128k | €132k | €135k |
| Tööjõumaksud 2025 | €81k | €80k | €72k | €74k |
| Töötajaid 2025 | 13 | 13 | 13 | 13 |
| Käive 2024 | €363k | €460k | €336k | €408k |
| Riigimaksud 2024 | €114k | €126k | €125k | €134k |
| Tööjõumaksud 2024 | €69k | €62k | €75k | €71k |
| Töötajaid 2024 | 13 | 15 | 14 | 14 |
| Käive 2023 | €392k | €324k | €325k | €344k |
| Riigimaksud 2023 | €135k | €108k | €112k | €111k |
| Tööjõumaksud 2023 | €91k | €66k | €71k | €67k |
| Töötajaid 2023 | 14 | 16 | 14 | 13 |
| Käive 2022 | €520k | €399k | €352k | €431k |
| Riigimaksud 2022 | €155k | €135k | €121k | €125k |
| Tööjõumaksud 2022 | €88k | €81k | €77k | €79k |
| Töötajaid 2022 | 17 | 18 | 18 | 18 |
Public procurements (1 · €100k)
Riigihangete register · 14 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 21.07.2023 | Kujundusteenuse hange | Haridus- ja Noorteamet | 100 000 € |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10090248 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
11.07.2022
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 10090248 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10090248 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 17 sündmust
29.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10090248 / 8 · Olek: Jõustunud
29.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
13.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10090248 / 7 · Olek: Jõustunud
13.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
15.11.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10090248 / 6 · Olek: Jõustunud
15.11.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
15.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 90248 / 5 · Olek: Jõustunud
05.06.2008
Muutmiskanne
Ä 90248 / 4 · Olek: Jõustunud
05.06.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.12.2006
Muutmiskanne
Ä 90248 / 3 · Olek: Jõustunud
19.12.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 3
22.12.2005
Muutmiskanne
Ä 90248 / 2 · Olek: Jõustunud
22.12.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.12.2005
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 90248 / M1 · Olek: Jõustunud
27.07.2005
Esmakanne
Ä 90248 · Olek: Jõustunud
27.07.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Tarmo OjakäärJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet