Overview
Business Register · 19 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.07.2005Äriregister
- Aadress
- Suvila tn 24ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5188014Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43221 — Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101181857MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h agoAsutajad
Äriregister · 19 h agoOsanikud
Äriregister · 19 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 19 h agoOsaühing GoodReason on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 137 171 € | 12 615 € | 86 038 € | €110k | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 128 136 € | 46 729 € | 73 423 € | €95k | 2 | 30.06.2024 |
| 2022 | 88 427 € | 21 463 € | 26 694 € | €50k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 57 323 € | 1912 € | 5648 € | €24k | 1 | 05.07.2022 |
| 2020 | 50 179 € | 1014 € | 3736 € | €20k | 1 | 01.07.2021 |
| 2019 | 32 923 € | −558 € | 2722 € | €14k | 1 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 30 287 € | 8910 € | 4296 € | 3 |
| 2025 | 154 973 € | 30 733 € | 16 110 € | 3 |
| 2024 | 139 409 € | 23 326 € | 16 285 € | 2 |
| 2023 | 183 448 € | 24 158 € | 7859 € | 2 |
| 2022 | 83 713 € | 11 141 € | 4235 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €30k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €31k | €34k | €61k | €29k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €6k | €14k | €6k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €4k | €3k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Käive 2024 | €33k | €35k | €33k | €39k |
| Riigimaksud 2024 | €8k | €2k | €9k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €48k | €21k | €71k | €43k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €3k | €5k | €8k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Käive 2022 | €25k | €16k | €12k | €31k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | 785 € | €1k | €2k | 705 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Licences (1)
Majandustegevuse register · 19 h tagasiAjalugu (19)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10090273 / 9 · Olek: Jõustunud
08.06.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
08.06.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10090273 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 14 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10090273 / 7 · Olek: Jõustunud
29.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
29.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10090273 / 6 · Olek: Jõustunud
13.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
13.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10090273 / 5 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 90273 / 4 · Olek: Jõustunud
08.10.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.10.2007
Muutmiskanne
Ä 90273 / 3 · Olek: Jõustunud
16.09.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.09.2005
Muutmiskanne
Ä 90273 / 2 · Olek: Jõustunud
12.09.2005
Muutmiskanne
Ä 90273 / M1 · Olek: Jõustunud
29.07.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
27.07.2005
Esmakanne
Ä 90273 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Vahur LuikJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet