Overview
Business Register · 18 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 24.10.2006Äriregister
- Aadress
- KunnaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5054948Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 35151 — Elektrienergia müükÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 18 h agoAsutajad
Äriregister · 18 h agoON
Osaühing NeliveduVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 18.10.2006
Asutaja
Osanikud (3)
Äriregister · 18 h agoTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 18 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13 934 € | −16 083 € | 98 036 € | €98k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 18 412 € | 349 € | 114 119 € | €114k | 0 | 02.07.2024 |
| 2022 | 41 134 € | 27 643 € | 113 769 € | €114k | 0 | 07.07.2023 |
| 2021 | 11 148 € | 20 319 € | 86 126 € | €107k | 0 | 30.06.2022 |
| 2020 | 887 € | −13 076 € | 65 806 € | €114k | 0 | 29.06.2021 |
| 2019 | 29 167 € | 66 863 € | 78 882 € | €100k | 0 | 30.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 57 € | 0 € | — |
| 2024 | — | 30 € | 0 € | — |
| 2023 | — | 23 € | 0 € | — |
| 2022I kv | 150 € | 42 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | 57 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | — | 30 € | — | — |
| Tööjõumaksud 2024 | — | 0 € | — | — |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | 23 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | 150 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 23 € | — | 19 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Grants (9 · €7k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · may be incompletePRIAEU/EAFRD2024
2439 €
PRIAEU/EAFRD2024
1040 €
PRIAEU/EAFRD2024
588 €
PRIAEU/EAFRD2024
535 €
PRIAEU/EAFRD2024
522 €
PRIAEU/EAFRD2024
285 €
Näita ülejäänud (3)
PRIAEU/EAFRD2023
843 €
PRIAEU/EAFRD2023
632 €
PRIAEU/EAFRD2023
288 €
Ajalugu (28)
Äriregister kanded03.04.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 13
03.04.2025
Muutmiskanne
Ä 20036824 / 13 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20036824 / 12 · Olek: Jõustunud
01.12.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 11
Näita ülejäänud 23 sündmust
01.12.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20036824 / 11 · Olek: Jõustunud
11.09.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 10
11.09.2020
Muutmiskanne
Ä 20036824 / 10 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20036824 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20036824 / 8 · Olek: Jõustunud
13.05.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 7
13.05.2015
Muutmiskanne
Ä 20036824 / 7 · Olek: Jõustunud
29.05.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 6
29.05.2012
Muutmiskanne
Ä 20036824 / 6 · Olek: Jõustunud
14.02.2012
Muutmiskanne
Ä 20036824 / M2 · Olek: Jõustunud
02.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.07.2010
Muutmiskanne
Ä 20036824 / 5 · Olek: Jõustunud
30.09.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.09.2009
Muutmiskanne
Ä 36824 / 4 · Olek: Jõustunud
16.07.2009
Muutmiskanne
Ä 36824 / M1 · Olek: Jõustunud
12.12.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.12.2006
Muutmiskanne
Ä 36824 / 3 · Olek: Jõustunud
06.12.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.12.2006
Muutmiskanne
Ä 36824 / 2 · Olek: Jõustunud
24.10.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
24.10.2006
Esmakanne
Ä 36824 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 10 ettevõttes.
Priit RaudseppJuhatuse liige, Osanik 25%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Kerttu NazabalOsanik 50%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Tarmo RaudseppOsanik 25%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet