Registered 11. september 2006, primary activity: Raising of swine and pigs. Main place of business in Vajangu küla, Tapa vald, Lääne-Viru maakond.
This company has no registered trademarks.
2026: €111k · 2025: €93k · 2024: €77k
| Date | Payer | Amount | Classification |
|---|---|---|---|
| 13.03.2026 | Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet70005967 | 6724 € | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
Persons connected to this company also hold roles in 6 other companies.
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 342 050 € | 281 631 € | 399 081 € | €794k | 6 | 09.06.2025 |
| 2023 | 1 149 364 € | 185 384 € | 197 450 € | €730k | 5 | 02.07.2024 |
| 2022 | 1 265 132 € | −155 509 € | 12 066 € | €702k | 5 | 04.07.2023 |
| 2021 | 433 025 € | 2897 € | 167 575 € | €702k | 2 | 24.10.2022 |
| 2020 | 283 610 € | 10 361 € | 164 678 € | €897k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 187 103 € | 2752 € | 154 317 € | €874k | 1 | 01.07.2020 |
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 266 596 € | 27 166 € | 11 942 € | 6 |
| 2025 | 1 321 366 € | 106 057 € | 39 979 € | 7 |
| 2024 | 1 664 417 € | 98 439 € | 38 699 € | 7 |
| 2023 | 1 362 402 € | 27 445 € | 32 827 € | 5 |
| 2022 | 1 662 162 € | 34 973 € | 35 198 € | 4 |
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €267k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €27k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €12k | — | — | — |
| Employees 2026 | 6 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €328k | €332k | €337k | €323k |
| State taxes 2025 | €35k | €15k | €20k | €36k |
| Taxes on workforce 2025 | €12k | €9k | €9k | €10k |
| Employees 2025 | 6 | 6 | 6 | 7 |
| Revenue 2024 | €378k | €379k | €452k | €455k |
| State taxes 2024 | €17k | €14k | €34k | €33k |
| Taxes on workforce 2024 | €7k | €8k | €11k | €12k |
| Employees 2024 | 7 | 8 | 7 | 7 |
| Revenue 2023 | €333k | €300k | €397k | €332k |
| State taxes 2023 | €14k | €13k | 267 € | 0 € |
| Taxes on workforce 2023 | €7k | €7k | €9k | €9k |
| Employees 2023 | 7 | 6 | 5 | 5 |
| Revenue 2022 | €294k | €431k | €445k | €492k |
| State taxes 2022 | 0 € | 0 € | €11k | €24k |
| Taxes on workforce 2022 | €8k | €9k | €9k | €9k |
| Employees 2022 | 6 | 5 | 5 | 4 |
| 30.01.2026 |
| Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet70005967 |
| 104 700 € |
| MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 31.10.2025 | Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet70005967 | 21 197 € | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 14.05.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 410 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 15.04.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 410 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 13.03.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 410 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.02.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 410 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 03.02.2025 | Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet70005967 | 69 979 € | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 14.01.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 293 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 16.12.2024 | Eesti Töötukassa74000085 | 392 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 15.07.2024 | Eesti Töötukassa74000085 | 820 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.06.2024 | Eesti Töötukassa74000085 | 820 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.05.2024 | Eesti Töötukassa74000085 | 820 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 15.04.2024 | Eesti Töötukassa74000085 | 820 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.03.2024 | Eesti Töötukassa74000085 | 820 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.03.2024 | Eesti Töötukassa74000085 | 820 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.02.2024 | Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet70005967 | 70 430 € | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 13.02.2024 | Eesti Töötukassa74000085 | 820 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 16.01.2024 | Eesti Töötukassa74000085 | 725 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |