Overview
Business Register · 20 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.08.2006Äriregister
- Aadress
- Nurme tn 2-60ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5113571Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43351 — Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101083272MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 20 h agoAsutajad
Äriregister · 20 h agoOsanikud
Äriregister · 20 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 275 945 € | 202 € | 37 409 € | €68k | 4 | 28.06.2025 |
| 2023 | 385 990 € | 1515 € | 37 207 € | €80k | 6 | 28.06.2024 |
| 2022 | 315 021 € | 5711 € | 39 692 € | €62k | 8 | 29.06.2023 |
| 2021 | 187 225 € | 757 € | 33 981 € | €43k | 5 | 29.06.2022 |
| 2020 | 177 211 € | 602 € | 33 224 € | €48k | 4 | 29.06.2021 |
| 2019 | 228 394 € | 595 € | 36 622 € | €44k | 5 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 37 928 € | 4821 € | 3840 € | 4 |
| 2025 | 273 700 € | 38 747 € | 15 672 € | 4 |
| 2024 | 282 447 € | 33 251 € | 16 256 € | 4 |
| 2023 | 379 755 € | 49 899 € | 23 503 € | 4 |
| 2022 | 306 883 € | 63 207 € | 29 445 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €38k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €47k | €62k | €82k | €83k |
| Riigimaksud 2025 | €10k | €8k | €11k | €10k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €59k | €87k | €81k | €57k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €10k | €8k | €9k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €103k | €91k | €51k | €134k |
| Riigimaksud 2023 | €19k | €12k | €9k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €6k | €6k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 5 | 4 |
| Käive 2022 | €53k | €81k | €88k | €85k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €16k | €19k | €16k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €8k | €8k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 7 | 7 | 7 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded22.12.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
22.12.2023
Muutmiskanne
Ä 30031975 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30031975 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30031975 / 6 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30031975 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2012
Muutmiskanne
Ä 30031975 / 4 · Olek: Jõustunud
28.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
28.11.2011
Muutmiskanne
Ä 30031975 / 3 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 31975 / 2 · Olek: Jõustunud
28.08.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
28.08.2006
Esmakanne
Ä 31975 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Vera ZorinaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte