Overview
Business Register · 21 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.10.2006Äriregister
- Aadress
- Tiigi tn 28ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.trendmax.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5238524Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 52261 — Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101105778MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h agoAsutajad
Äriregister · 21 h agoOsanikud
Äriregister · 21 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 794 956 € | 193 603 € | 311 012 € | €573k | 1 | 17.06.2025 |
| 2023 | 914 222 € | −49 783 € | 117 409 € | €256k | 1 | 27.06.2024 |
| 2022 | 1 780 189 € | 143 187 € | 167 192 € | €346k | 1 | 28.06.2023 |
| 2021 | 554 006 € | 10 958 € | 24 005 € | €113k | 1 | 30.06.2022 |
| 2020 | 630 904 € | 4246 € | 13 047 € | €170k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 515 522 € | 8304 € | 8801 € | €129k | 1 | 06.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 170 045 € | 5569 € | 5910 € | 1 |
| 2025 | 1 384 947 € | 52 764 € | 23 360 € | 1 |
| 2024 | 1 823 707 € | 66 550 € | 20 285 € | 1 |
| 2023 | 1 029 232 € | 33 645 € | 17 118 € | 1 |
| 2022 | 1 857 180 € | 42 800 € | 17 682 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €170k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €403k | €456k | €281k | €245k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €36k | €5k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €6k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €342k | €474k | €561k | €447k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €20k | €24k | €11k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €352k | €328k | €150k | €199k |
| Riigimaksud 2023 | €15k | €7k | €9k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €98k | €503k | €689k | €566k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | €15k | €21k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10103256 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10103256 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10103256 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
26.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10103256 / 7 · Olek: Jõustunud
26.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
05.06.2012
Muutmiskanne
Ä 10103256 / 6 · Olek: Jõustunud
05.06.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
22.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10103256 / 5 · Olek: Jõustunud
07.09.2011
Muutmiskanne
Ä 10103256 / M1 · Olek: Jõustunud
09.09.2009
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 103256 / 4 · Olek: Jõustunud
09.09.2009
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
01.07.2009
Muutmiskanne
Ä 103256 / 3 · Olek: Jõustunud
01.07.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
23.11.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.11.2006
Muutmiskanne
Ä 103256 / 2 · Olek: Jõustunud
26.10.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
25.10.2006
Esmakanne
Ä 103256 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Argo IinJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte