Overview
Business Register · 47 min ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.10.2006Äriregister
- Aadress
- J. Poska tn 13-8, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10121 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56955439Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 69202 — Raamatupidamine, maksualane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101107776MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 47 min agoAsutajad
Äriregister · 47 min agoOsanikud
Äriregister · 47 min agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 47 min agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 55 511 € | 10 055 € | 90 467 € | €94k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 51 176 € | 12 051 € | 95 108 € | €97k | 0 | 30.06.2024 |
| 2022 | 43 563 € | 16 889 € | 92 734 € | €95k | 0 | 30.06.2023 |
| 2021 | 34 500 € | 16 022 € | 85 454 € | €87k | 0 | 30.06.2022 |
| 2020 | 27 957 € | 11 532 € | 80 001 € | €81k | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | 29 065 € | 14 005 € | 78 798 € | €80k | 0 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 19 108 € | 10 296 € | 5576 € | 2 |
| 2025 | 69 876 € | 31 034 € | 17 477 € | 2 |
| 2024 | 54 208 € | 29 108 € | 16 704 € | 2 |
| 2023 | 51 182 € | 25 049 € | 14 874 € | 2 |
| 2022 | 42 631 € | 18 819 € | 9772 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €19k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €20k | €19k | €15k | €16k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €7k | €8k | €8k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €3k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €17k | €14k | €12k | €12k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €7k | €9k | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €5k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €13k | €13k | €12k | €13k |
| Riigimaksud 2023 | €6k | €6k | €6k | €8k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €11k | €12k | €10k | €11k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €4k | €4k | €7k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10103109 / 9 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10103109 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 16 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10103109 / 7 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10103109 / 6 · Olek: Jõustunud
14.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10103109 / 5 · Olek: Jõustunud
27.02.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
27.02.2015
Muutmiskanne
Ä 10103109 / 4 · Olek: Jõustunud
21.04.2011
Muutmiskanne
Ä 10103109 / M3 · Olek: Jõustunud
20.04.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.04.2011
Muutmiskanne
Ä 10103109 / 3 · Olek: Jõustunud
28.03.2011
Muutmiskanne
Ä 10103109 / M2 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 103109 / 2 · Olek: Jõustunud
30.10.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
30.10.2006
Esmakanne
Ä 103109 · Olek: Jõustunud
20.10.2006
Esmakanne
Ä 103109 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Eve Pennar-KiviJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte