Overview
Business Register · 18 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.02.2007Äriregister
- Aadress
- Ristiku tn 10-16ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.prodigi.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5289558Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 61901 — Muud elektroonilise side teenusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101228817MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 18 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 18 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 18 h agoTech stack
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi prodigi.ee2 tehnoloogiat tuvastatud
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
nginx
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 243 525 € | 12 281 € | 33 900 € | €81k | 4 | 02.06.2025 |
| 2023 | 245 630 € | 1607 € | 21 619 € | €85k | 5 | 26.06.2024 |
| 2022 | 294 951 € | −6941 € | 20 011 € | €89k | 5 | 28.06.2023 |
| 2021 | 272 269 € | 3049 € | 26 952 € | €99k | 5 | 29.06.2022 |
| 2020 | 306 216 € | 1585 € | 24 143 € | €89k | 5 | 22.06.2021 |
| 2019 | 223 007 € | −6765 € | 22 558 € | €85k | 5 | 06.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 43 835 € | 13 944 € | 7892 € | 3 |
| 2025 | 202 474 € | 61 238 € | 36 910 € | 3 |
| 2024 | 254 593 € | 75 593 € | 42 483 € | 4 |
| 2023 | 242 264 € | 68 394 € | 42 459 € | 5 |
| 2022 | 293 652 € | 83 334 € | 51 911 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €44k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €54k | €54k | €49k | €45k |
| Riigimaksud 2025 | €16k | €17k | €15k | €13k |
| Tööjõumaksud 2025 | €10k | €11k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €70k | €65k | €62k | €57k |
| Riigimaksud 2024 | €20k | €19k | €20k | €17k |
| Tööjõumaksud 2024 | €11k | €11k | €12k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €62k | €61k | €64k | €56k |
| Riigimaksud 2023 | €20k | €16k | €17k | €16k |
| Tööjõumaksud 2023 | €13k | €10k | €10k | €10k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 4 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €72k | €75k | €73k | €74k |
| Riigimaksud 2022 | €19k | €20k | €22k | €22k |
| Tööjõumaksud 2022 | €12k | €13k | €14k | €14k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 6 | 6 |
Licences (1)
Majandustegevuse register · 18 h tagasiAjalugu (21)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30033040 / 8 · Olek: Jõustunud
27.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
27.05.2018
Muutmiskanne
Ä 30033040 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 16 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30033040 / 6 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30033040 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30033040 / 4 · Olek: Jõustunud
07.03.2016
Kustutamiskanne dokumentide hoidjata
Ä 30033040 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.10.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.10.2014
Muutmiskanne
Ä 30033040 / 3 · Olek: Jõustunud
24.10.2013
Lõivu tagastamise määrus
Ä 30033040 / M4 · Olek: Jõustunud
03.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.02.2012
Muutmiskanne
Ä 30033040 / 2 · Olek: Jõustunud
03.01.2012
Muutmiskanne
Ä 30033040 / M3 · Olek: Jõustunud
12.02.2010
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 30033040 / M2 · Olek: Jõustunud
10.04.2008
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 33040 / M1 · Olek: Jõustunud
15.02.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
15.02.2007
Esmakanne
Ä 33040 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Markko SalmJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Aivar MeistersonAsutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet