Overview
Business Register · 2 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.05.2007Äriregister
- Aadress
- Maastiku tn 12ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56483921Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33201 — Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101143248MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 2 h agoAsutajad
Äriregister · 2 h agoOsanikud
Äriregister · 2 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 157 277 € | 203 393 € | 1 379 049 € | €1.4m | 5 | 29.06.2025 |
| 2023 | 876 716 € | 236 958 € | 1 175 656 € | €1.2m | 4 | 05.07.2024 |
| 2022 | 560 156 € | 89 771 € | 938 698 € | €949k | 3 | 29.06.2023 |
| 2021 | 126 859 € | −45 428 € | 848 927 € | €864k | 1 | 04.07.2022 |
| 2020 | 265 782 € | −34 039 € | 894 355 € | €911k | 2 | 30.06.2021 |
| 2019 | 399 042 € | 29 138 € | 928 394 € | €966k | 2 | 29.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 217 608 € | 53 194 € | 5459 € | 3 |
| 2025 | 869 769 € | 98 448 € | 29 298 € | 5 |
| 2024 | 1 083 693 € | 27 256 € | 22 142 € | 10 |
| 2023 | 826 741 € | 34 426 € | 21 355 € | 10 |
| 2022 | 501 831 € | 18 715 € | 16 157 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €218k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €53k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €264k | €213k | €277k | €116k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | €8k | €12k | €72k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €7k | €7k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 9 | 11 | 5 |
| Käive 2024 | €200k | €242k | €297k | €345k |
| Riigimaksud 2024 | €9k | €8k | €10k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €6k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 11 | 9 | 9 | 10 |
| Käive 2023 | €208k | €207k | €196k | €216k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €10k | €8k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €5k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 9 | 10 | 10 |
| Käive 2022 | €61k | €112k | €166k | €163k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €4k | €7k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €4k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 9 | 9 | 8 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10146241 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10146241 / 4 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10146241 / 3 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 10 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10146241 / 2 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10146241 · Olek: Jõustunud
06.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10146241 / M1 · Olek: Jõustunud
29.07.2010
Muutmiskanne
Ä 20038556 / 2 · Olek: Jõustunud
29.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
04.05.2007
Esmakanne
Ä 38556 · Olek: Jõustunud
04.05.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Airo AinJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100% · 1 muu ettevõte