Overview
Business Register · 22 min ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.05.2008Äriregister
- Aadress
- Tõusu tn 13-1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5137442Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 69202 — Raamatupidamine, maksualane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101561697MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 min agoAsutajad
Äriregister · 22 min agoOsanikud
Äriregister · 22 min agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 min agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 35 206 € | −1836 € | 20 461 € | €23k | 1 | 12.05.2025 |
| 2023 | 30 910 € | −11 173 € | 22 296 € | €25k | 1 | 25.06.2024 |
| 2022 | 28 582 € | −26 115 € | 33 469 € | €41k | 2 | 28.06.2023 |
| 2021 | 133 442 € | −10 978 € | 59 584 € | €60k | 1 | 28.06.2022 |
| 2020 | 74 798 € | 1724 € | 70 562 € | €72k | 1 | 29.06.2021 |
| 2019 | 200 313 € | 23 865 € | 68 838 € | €74k | 1 | 31.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 8497 € | 1594 € | 1009 € | 1 |
| 2025 | 33 346 € | 8358 € | 4341 € | 1 |
| 2024 | 35 265 € | 5639 € | 3118 € | 1 |
| 2023 | 33 037 € | 5382 € | 3837 € | 1 |
| 2022 | 30 542 € | 6163 € | 4988 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €8k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €9k | €8k | €8k | €8k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | 669 € | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €8k | €8k | €10k | €9k |
| Riigimaksud 2024 | €1k | €1k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | 700 € | 806 € | 806 € | 806 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €8k | €9k | €9k | €8k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €2k | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | 806 € | 806 € | 806 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €9k | €7k | €7k | €8k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €1k | €2k | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | 947 € | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40021391 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40021391 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40021391 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
27.07.2017
Muutmiskanne
Ä 40021391 / 4 · Olek: Jõustunud
27.07.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.12.2015
Muutmiskanne
Ä 40021391 / 3 · Olek: Jõustunud
07.12.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.09.2011
Muutmiskanne
Ä 40021391 / 2 · Olek: Jõustunud
07.09.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
01.09.2011
Muutmiskanne
Ä 40021391 / M2 · Olek: Jõustunud
19.05.2009
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 21391 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.05.2008
Esmakanne
Ä 21391 · Olek: Jõustunud
07.05.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Mendy SaksJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet