Overview
Business Register · 19 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.09.2008Äriregister
- Aadress
- P. Kerese tn 38dADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 80091 — Mujal liigitamata turvatööÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101255068MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 19 h agoAsutajad
Äriregister · 19 h agoOsanikud (4)
Äriregister · 19 h agoTegelikud kasusaajad (4)
Äriregister · 19 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 279 380 € | −26 935 € | 10 355 € | €63k | 11 | 30.06.2025 |
| 2023 | 309 853 € | 9196 € | 36 880 € | €67k | 10 | 27.06.2024 |
| 2022 | 308 434 € | −13 701 € | 27 684 € | €60k | 10 | 24.04.2023 |
| 2021 | 295 436 € | −6023 € | 41 385 € | €92k | 11 | 25.04.2022 |
| 2020 | 295 969 € | 22 786 € | 47 408 € | €75k | 10 | 26.04.2021 |
| 2019 | 289 047 € | −33 361 € | 24 622 € | €69k | 15 | 19.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 111 748 € | 32 503 € | 14 509 € | 12 |
| 2025 | 387 794 € | 102 015 € | 59 773 € | 12 |
| 2024 | 288 381 € | 71 450 € | 43 350 € | 11 |
| 2023 | 338 158 € | 68 946 € | 35 238 € | 10 |
| 2022 | 369 072 € | 60 313 € | 34 092 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €112k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €33k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 12 | — | — | — |
| Käive 2025 | €94k | €85k | €96k | €113k |
| Riigimaksud 2025 | €23k | €23k | €26k | €29k |
| Tööjõumaksud 2025 | €13k | €14k | €17k | €16k |
| Töötajaid 2025 | 12 | 12 | 13 | 12 |
| Käive 2024 | €72k | €71k | €72k | €74k |
| Riigimaksud 2024 | €16k | €18k | €19k | €19k |
| Tööjõumaksud 2024 | €10k | €10k | €12k | €11k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 9 | 10 | 11 |
| Käive 2023 | €80k | €80k | €94k | €84k |
| Riigimaksud 2023 | €16k | €14k | €20k | €18k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €8k | €10k | €10k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 10 | 9 | 10 |
| Käive 2022 | €115k | €99k | €80k | €75k |
| Riigimaksud 2022 | €16k | €15k | €15k | €14k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €9k | €9k | €8k |
| Töötajaid 2022 | 10 | 9 | 8 | 8 |
Licences (4)
Majandustegevuse register · 19 h tagasiPublic procurements (1 · €8k)
Riigihangete register · 15 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 13.11.2024 | Tulekahjusignalisatsioonisüsteemi projekteerimine, tarnimine ja paigaldamine | Enefit Solutions AS | 8488 € |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40021824 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40021824 / 6 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 10 sündmust
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40021824 / 5 · Olek: Jõustunud
03.02.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.02.2014
Muutmiskanne
Ä 40021824 / 4 · Olek: Jõustunud
24.10.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
24.10.2012
Muutmiskanne
Ä 40021824 / 3 · Olek: Jõustunud
20.06.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
20.06.2011
Muutmiskanne
Ä 40021824 / 2 · Olek: Jõustunud
17.09.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
17.09.2008
Esmakanne
Ä 21824 · Olek: Jõustunud
16.09.2008
Esmakanne
Ä 21824 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Vadim VainoJuhatuse liige, Osanik 25%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Andrei TjutinJuhatuse liige, Osanik 25%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Sergei PoluninAsutaja, Osanik 25%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Aleksandr SalininOsanik 25%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte