Overview
Business Register · 21 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.11.2008Äriregister
- Aadress
- RäbinaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56629522Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01421 — Muu veislaste ja pühvlikasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101337135MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h agoAsutajad
Äriregister · 21 h agoOsanikud
Äriregister · 21 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 21 h agoRäpsi OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 194 635 € | 59 678 € | 686 832 € | €958k | 1 | 21.05.2025 |
| 2023 | 156 739 € | 33 902 € | 627 154 € | €842k | 1 | 05.06.2024 |
| 2022 | 179 969 € | 66 494 € | 593 252 € | €847k | 1 | 18.06.2023 |
| 2021 | 79 586 € | 78 466 € | 533 758 € | €591k | 1 | 22.06.2022 |
| 2020 | 85 572 € | 88 811 € | 455 741 € | €550k | 1 | 19.03.2021 |
| 2019 | 82 502 € | 54 080 € | 366 930 € | €469k | 1 | 28.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 89 200 € | 23 520 € | 4275 € | 2 |
| 2025 | 81 232 € | 12 235 € | 8652 € | 2 |
| 2024 | 163 346 € | 19 029 € | 5583 € | 1 |
| 2023 | 157 114 € | 15 427 € | 5893 € | 1 |
| 2022 | 147 363 € | 10 514 € | 5683 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €89k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €24k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €38k | €3k | €39k | 979 € |
| Riigimaksud 2025 | €9k | 0 € | 0 € | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €1k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €50k | 0 € | €53k | €60k |
| Riigimaksud 2024 | €9k | 0 € | 0 € | €10k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €1k | 963 € | 963 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €29k | €26k | €49k | €54k |
| Riigimaksud 2023 | €6k | €1k | €6k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €2k | 806 € | 806 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €23k | €47k | €28k | €50k |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €4k | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €1k | 781 € | 781 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Grants (16 · €233k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · may be incomplete49 800 €
PRIAEU/EAFRD2024
30 780 €
PRIAEU/EAFRD2024
20 840 €
PRIAEU/EAFRD2024
18 298 €
PRIAEU/EAFRD2024
13 821 €
PRIAEU/EAFRD2024
6712 €
Näita ülejäänud (10)
PRIAEU/EAFRD2024
3953 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
1755 €
PRIAEU/EAFRD2024
1620 €
PRIAEU/EAFRD2024
1185 €
908 €
PRIAEU/EAFRD2023
35 104 €
PRIAEU/EAFRD2023
27 664 €
PRIAEU/EAFRD2023
15 997 €
PRIAEU/EAFRD2023
1380 €
Ajalugu (18)
Äriregister kanded04.09.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 40022019 / 9 · Olek: Jõustunud
04.09.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40022019 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40022019 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40022019 / 6 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.12.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40022019 / 5 · Olek: Jõustunud
17.12.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
13.12.2011
Muutmiskanne
Ä 40022019 / 4 · Olek: Jõustunud
13.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
26.08.2011
Muutmiskanne
Ä 40022019 / 3 · Olek: Jõustunud
26.08.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
04.09.2009
Muutmiskanne
Ä 22019 / 2 · Olek: Jõustunud
30.04.2009
Muutmiskanne
Ä 22019 / M1 · Olek: Jõustunud
11.11.2008
Esmakanne
Ä 22019 · Olek: Jõustunud
11.11.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Tarvo RäbinJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte