Overview
Business Register · 6 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.08.2008Äriregister
- Aadress
- Paadi tee 3-326ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.toiduhügieen.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6700184Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 85599 — Muu mujal liigitamata koolitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101249841MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 6 h agoAsutajad
Äriregister · 6 h agoOsanikud
Äriregister · 6 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 6 h agoGreenclean OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tech stack
Veebilehe analüüs · 5 h tagasi xn--toiduhgieen-yhb.ee5 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
CDN
Cloudflare
JavaScript-teek
jQuery
UI raamistik
Bootstrap
Analüütika
Google Analytics
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | 0 € | 123 227 € | €191k | 0 | 21.07.2025 |
| 2023 | 136 957 € | 14 763 € | 123 227 € | €191k | 2 | 13.09.2024 |
| 2022 | 125 377 € | 1228 € | 108 463 € | €175k | 2 | 01.07.2023 |
| 2021 | 72 791 € | 2982 € | 99 022 € | €184k | 2 | 09.05.2022 |
| 2020 | 75 614 € | 31 293 € | 96 040 € | €100k | 1 | 18.08.2021 |
| 2019 | 74 361 € | 18 536 € | 64 747 € | €72k | 1 | 23.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 27 645 € | 9722 € | 6820 € | 2 |
| 2025 | 102 697 € | 38 649 € | 24 674 € | 2 |
| 2024 | 147 793 € | 39 683 € | 24 390 € | 1 |
| 2023 | 127 835 € | 42 655 € | 29 688 € | 1 |
| 2022 | 109 618 € | 34 796 € | 20 693 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €28k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €23k | €20k | €34k | €26k |
| Riigimaksud 2025 | €8k | €8k | €10k | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €6k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €40k | €32k | €54k | €22k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €9k | €12k | €9k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €5k | €7k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €25k | €34k | €39k | €30k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €12k | €12k | €12k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €8k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €17k | €30k | €29k | €33k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €8k | €11k | €11k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Licences (1)
Majandustegevuse register · 5 h tagasiAjalugu (23)
Äriregister kanded08.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10120127 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10120127 / 10 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
18.02.2020
Muutmiskanne
Ä 10120127 / 9 · Olek: Jõustunud
18.02.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 18 sündmust
17.08.2018
Muutmiskanne
Ä 10120127 / 8 · Olek: Jõustunud
17.08.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
16.08.2018
Muutmiskanne
Ä 10120127 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10120127 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10120127 / 6 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.05.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10120127 / 5 · Olek: Jõustunud
02.05.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
13.10.2011
Muutmiskanne
Ä 10120127 / 4 · Olek: Jõustunud
13.10.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
08.06.2011
Muutmiskanne
Ä 10120127 / 3 · Olek: Jõustunud
08.06.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
22.01.2009
Muutmiskanne
Ä 120127 / 2 · Olek: Jõustunud
22.01.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.08.2008
Esmakanne
Ä 120127 · Olek: Jõustunud
22.08.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
29.07.2008
Esmakanne
Ä 120127 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Annika GorelovaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte