Overview
Business Register · 2 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 24.11.2008Äriregister
- Aadress
- Võsula vkt 5ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5106546Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01621 — Loomakasvatuse abitegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101279170MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 2 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 2 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 2 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 590 752 € | 35 642 € | 122 578 € | €182k | 4 | 30.06.2025 |
| 2023 | 520 857 € | 83 574 € | 217 124 € | €265k | 4 | 17.06.2024 |
| 2022 | 499 337 € | 19 344 € | 133 550 € | €186k | 4 | 03.07.2023 |
| 2021 | 495 101 € | 43 919 € | 114 206 € | €172k | 3 | 29.06.2022 |
| 2020 | 484 161 € | 85 713 € | 170 287 € | €202k | 3 | 20.04.2021 |
| 2019 | 355 341 € | 32 688 € | 84 574 € | €123k | 3 | 26.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 121 670 € | 22 085 € | 13 500 € | 5 |
| 2025 | 722 734 € | 120 343 € | 54 024 € | 5 |
| 2024 | 750 866 € | 110 526 € | 48 724 € | 4 |
| 2023 | 537 255 € | 99 789 € | 54 360 € | 4 |
| 2022 | 523 964 € | 75 528 € | 36 468 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €122k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €22k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €138k | €154k | €205k | €226k |
| Riigimaksud 2025 | €25k | €22k | €29k | €45k |
| Tööjõumaksud 2025 | €13k | €13k | €13k | €14k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 5 |
| Käive 2024 | €131k | €233k | €218k | €169k |
| Riigimaksud 2024 | €30k | €27k | €28k | €26k |
| Tööjõumaksud 2024 | €13k | €13k | €11k | €13k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €104k | €173k | €105k | €155k |
| Riigimaksud 2023 | €27k | €28k | €20k | €26k |
| Tööjõumaksud 2023 | €16k | €14k | €12k | €13k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €110k | €141k | €134k | €138k |
| Riigimaksud 2022 | €19k | €17k | €13k | €26k |
| Tööjõumaksud 2022 | €10k | €6k | €5k | €15k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20042654 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20042654 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20042654 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 10 sündmust
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20042654 / 4 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20042654 / 3 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
25.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20042654 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.06.2014
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20042654 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20042654 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
24.11.2008
Esmakanne
Ä 42654 · Olek: Jõustunud
24.11.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Vahur MahlaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 51%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte