Overview
Business Register · 4 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.09.2008Äriregister
- Aadress
- Lõuna tn 1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5270006Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 96101 — Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101258078MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 4 h agoAsutajad
Äriregister · 4 h agoCT
Claicher Trading OÜVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 26.09.2008
Asutaja
Osanikud (2)
Äriregister · 4 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 4 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 305 115 € | 3057 € | 227 213 € | €263k | 6 | 25.06.2025 |
| 2023 | 255 952 € | 39 766 € | 224 156 € | €255k | 6 | 27.06.2024 |
| 2022 | 430 919 € | −23 596 € | 184 390 € | €205k | 5 | 12.06.2023 |
| 2021 | 335 088 € | 23 071 € | 207 986 € | €226k | 6 | 25.06.2022 |
| 2020 | 290 474 € | 40 385 € | 184 915 € | €207k | 6 | 29.06.2021 |
| 2019 | 293 215 € | 3942 € | 144 530 € | €172k | 7 | 29.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 105 789 € | 24 913 € | 14 006 € | 6 |
| 2025 | 355 909 € | 86 913 € | 51 593 € | 6 |
| 2024 | 310 237 € | 78 158 € | 48 954 € | 6 |
| 2023 | 284 460 € | 71 925 € | 52 560 € | 5 |
| 2022 | 522 193 € | 78 680 € | 40 841 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €106k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €25k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €50k | €55k | €109k | €142k |
| Riigimaksud 2025 | €16k | €17k | €27k | €28k |
| Tööjõumaksud 2025 | €13k | €13k | €13k | €13k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €71k | €88k | €66k | €85k |
| Riigimaksud 2024 | €19k | €19k | €19k | €21k |
| Tööjõumaksud 2024 | €12k | €12k | €12k | €12k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €86k | €63k | €78k | €57k |
| Riigimaksud 2023 | €22k | €17k | €20k | €13k |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €13k | €13k | €12k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 7 | 6 | 5 |
| Käive 2022 | €97k | €142k | €144k | €139k |
| Riigimaksud 2022 | €15k | €19k | €25k | €19k |
| Tööjõumaksud 2022 | €9k | €10k | €10k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 6 | 8 | 9 |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30036249 / 7 · Olek: Jõustunud
27.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
27.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30036249 / 6 · Olek: Jõustunud
27.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30036249 / M2 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30036249 / 5 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30036249 / 4 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30036249 / 3 · Olek: Jõustunud
25.08.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
25.08.2009
Muutmiskanne
Ä 36249 / 2 · Olek: Jõustunud
19.08.2009
Muutmiskanne
Ä 36249 / M1 · Olek: Jõustunud
08.10.2008
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
08.10.2008
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 121557 / 3 · Olek: Jõustunud
03.10.2008
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
03.10.2008
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 36249 · Olek: Jõustunud
01.10.2008
Märkus
Kanne nr 2
01.10.2008
Märkus
Ä 121557 / 2 · Olek: Jõustunud
26.09.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
26.09.2008
Esmakanne
Ä 121557 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Ants TalvaruOsanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte