Overview
Business Register · 9 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.11.2008Äriregister
- Aadress
- Pärnu mnt 139cADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6559260Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 70221 — Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamineÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 9 h agoAsutajad
Äriregister · 9 h agoOsanikud
Äriregister · 9 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | 0 € | 14 951 € | €15k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | — | — | 14 951 € | €15k | 0 | 22.06.2024 |
| 2022 | 0 € | 0 € | 14 951 € | €15k | 0 | 10.10.2023 |
| 2021 | 0 € | 0 € | 14 951 € | €15k | 0 | 10.10.2023 |
| 2020 | 0 € | 0 € | 14 951 € | €15k | 0 | 10.10.2023 |
| 2019 | 0 € | 0 € | 14 951 € | €15k | 0 | 26.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Ajalugu (14)
Äriregister kanded28.09.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10122683 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10122683 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
25.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10122683 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10122683 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10122683 / 4 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10122683 / 3 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.01.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10122683 / 2 · Olek: Jõustunud
20.01.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
12.11.2008
Esmakanne
Ä 122683 · Olek: Jõustunud
12.11.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Liivo LuidreJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet