Overview
Business Register · 19 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.03.2009Äriregister
- Aadress
- AltaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5018707Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02401 — Metsamajandust abistavad tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101284437MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h agoOsanikud
Äriregister · 19 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 101 291 € | −60 777 € | 1 041 281 € | €1.1m | 1 | 28.06.2025 |
| 2023 | 160 496 € | −24 443 € | 1 102 057 € | €1.1m | 1 | 27.06.2024 |
| 2022 | 296 563 € | 8999 € | 1 126 500 € | €1.2m | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 230 086 € | −42 588 € | 1 117 501 € | €1.2m | 3 | 30.06.2022 |
| 2020 | 130 677 € | −86 379 € | 1 160 089 € | €1.2m | 4 | 24.05.2021 |
| 2019 | 258 892 € | −98 200 € | 1 246 468 € | €1.3m | 4 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 39 142 € | 8341 € | 1658 € | 1 |
| 2025 | 80 991 € | 5276 € | 6738 € | 1 |
| 2024 | 126 721 € | 16 007 € | 6933 € | 1 |
| 2023 | 208 283 € | 32 634 € | 6958 € | 1 |
| 2022 | 268 081 € | 30 860 € | 11 553 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €39k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €33k | €10k | €8k | €30k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | €3k | 0 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €77k | €17k | €16k | €16k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €3k | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €122k | €48k | €2k | €36k |
| Riigimaksud 2023 | €16k | €6k | €2k | €9k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Käive 2022 | €155k | €95k | €10k | €9k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €15k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €5k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Commercial pledges (1 · €104k)
Business Register · pledges#1Kehtiv
104 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 14.07.2016 · kehtiv
Real estate (5 · 14,82 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 8 h tagasiKotiraba, Marksa küla, Pärnu linn, Pärnu maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%15905:004:0948#4131806
4,98 ha
Kinnistusraamatust →Mõisapargi, Niidu küla, Tori vald, Pärnu maakond
KinnisasiTootmismaa 100%14901:002:0331#3837306
4,33 ha
Kinnistusraamatust →Pajuoja, Vihtra küla, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnu maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%93005:002:0271#14064150
3,51 ha
Kinnistusraamatust →Hakkehoidla, Jõesuu küla, Tori vald, Pärnu maakond
KinnisasiTootmismaa 100%80802:001:0389#4323906
1,07 ha
Kinnistusraamatust →Riisa tee 19, Jõesuu küla, Tori vald, Pärnu maakond
KinnisasiTootmismaa 100%80802:001:0303#2258706
9335 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (15)
Äriregister kanded03.01.2025
Muutmiskanne
Ä 30037277 / 7 · Olek: Jõustunud
03.01.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30037277 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30037277 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 10 sündmust
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30037277 / 4 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.07.2016
Kommertspandi avamiskanne
K 30037277 / 3 · Olek: Jõustunud
14.07.2016
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
19.06.2013
Muutmiskanne
Ä 30037277 / 2 · Olek: Jõustunud
19.06.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
04.03.2009
Esmakanne
Ä 37277 · Olek: Jõustunud
04.03.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
27.02.2009
Esmakanne
Ä 37277 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Martin KabinJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet