Overview
e-Business Register · 10 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 09.02.2009e-Business Register
- Address
- Raba tn 13-9, Palivere alevik, Lääne-Nigula vald, 90802 Lääne maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 56489118e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 41001 — Construction of residential and non-residential buildingse-Business Register · ETCB
Officers
e-Business Register · 10 h agoShareholders
e-Business Register · 10 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 10 h agoAnnual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€268klatest
€1.0m€500k0
201920222024
Profit · 2019–2024
€-1klatest
€2k€-9k€-20k
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 268 149 € | −1126 € | 7464 € | €27k | 5 | 30.06.2025 |
| 2023 | 444 308 € | −1545 € | 8590 € | €35k | 12 | 30.06.2024 |
| 2022 | 544 498 € | 1482 € | 10 135 € | €67k | 15 | 29.06.2023 |
| 2021 | 363 553 € | −11 891 € | 8653 € | €51k | 10 | 16.10.2022 |
| 2020 | 838 901 € | 1917 € | 20 544 € | €87k | 19 | 30.06.2021 |
| 2019 | 435 573 € | 1492 € | 18 627 € | €126k | 12 | 11.10.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 5448 € | 6027 € | 2 |
| 2025 | — | 22 943 € | 25 008 € | 2 |
| 2024 | — | 67 739 € | 74 413 € | 2 |
| 2023 | — | 114 944 € | 125 992 € | 6 |
| 2022 | — | 128 226 € | 139 171 € | 15 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | — | — | — | — |
| State taxes 2026 | €5k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €6k | — | — | — |
| Employees 2026 | 2 | — | — | — |
| Revenue 2025 | — | — | — | — |
| State taxes 2025 | €7k | €5k | €6k | €5k |
| Taxes on workforce 2025 | €8k | €5k | €6k | €5k |
| Employees 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Revenue 2024 | — | — | — | — |
| State taxes 2024 | €10k | €22k | €21k | €15k |
| Taxes on workforce 2024 | €12k | €23k | €23k | €16k |
| Employees 2024 | 6 | 8 | 2 | 2 |
| Revenue 2023 | — | — | — | — |
| State taxes 2023 | €34k | €24k | €36k | €21k |
| Taxes on workforce 2023 | €37k | €27k | €39k | €23k |
| Employees 2023 | 12 | 10 | 7 | 6 |
| Revenue 2022 | — | — | — | — |
| State taxes 2022 | €22k | €33k | €29k | €45k |
| Taxes on workforce 2022 | €23k | €36k | €32k | €48k |
| Employees 2022 | 13 | 12 | 16 | 15 |
History (26)
e-Business Register · entries01.09.2023
Amending entry
Entry no. 5
01.09.2023
Amending entry
Ä 30037792 / 7 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 4
18.01.2018
Amending entry
Ä 30037792 / 6 · Status: In force
04.12.2017
Amending entry
Entry no. 3
Show 21 more events
04.12.2017
Amending entry
Ä 30037792 / 5 · Status: In force
06.06.2014
Amending entry
Entry no. 2
06.06.2014
Amending entry
Ä 30037792 / 4 · Status: In force
31.05.2013
Kandemääruse tühistamine: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30037792 / 3 · Status: In force
29.05.2013
Määruskaebuse käiguta jätmine
Ä 30037792 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
27.03.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 30037792 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
15.04.2011
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 30037792 / M1 · Status: In force
03.04.2009
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
03.04.2009
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 125052 / 6 · Status: In force
02.04.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
02.04.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 37792 · Status: In force
25.03.2009
Märkus
Entry no. 2
25.03.2009
Märkus
Ä 125052 / 5 · Status: In force
12.03.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Entry no. 1
12.03.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
12.03.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Entry no. 2
12.03.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 125052 / 2 · Status: In force
12.03.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 125052 / 4 · Status: In force
12.03.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 125052 / 3 · Status: In force
09.02.2009
First entry
Entry no. 1
06.02.2009
First entry
Ä 125052 · Status: In force