Overview
e-Business Register · 16 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 16.02.2009e-Business Register
- Address
- Ilvese, Saunaküla, Kehtna vald, 79526 Rapla maakondADS · e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 81211 — General cleaning of buildingse-Business Register · ETCB
- Share capital
- 2556,00 €e-Business Register
Officers
e-Business Register · 16 h agoShareholders
e-Business Register · 16 h agoNF
Nanoksi Finland OyFOREIGN
Foreign / not in register · shareholder since 01.09.2023
Shareholder 100% · €3k
Beneficial owners
e-Business Register · 16 h agoAnnual reports (4)
e-Business Register · annual reports · 3 päeva tagasiRevenue · 2019–2022
€58klatest
€100k€50k−1 €
20192022
Profit · 2019–2022
€-57klatest
1 €€-50k€-100k
20192022
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 57 976 € | −56 931 € | −86 626 € | €36k | 1 | 18.06.2023 |
| 2021 | 92 835 € | −36 436 € | −29 695 € | €31k | 1 | 30.06.2022 |
| 2020 | 0 € | 0 € | 6741 € | €7k | 0 | 04.06.2021 |
| 2019 | 0 € | 0 € | 6741 € | €7k | 0 | 02.07.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€50k€25k0
202220232024
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 789 € | 0 € | — |
| 2023 | 53 369 € | 15 025 € | 7693 € | 1 |
| 2022 | 88 355 € | 14 656 € | 12 419 € | 1 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2024 | — | — | — | — |
| State taxes 2024 | 789 € | — | — | — |
| Taxes on workforce 2024 | 0 € | — | — | — |
| Employees 2024 | — | — | — | — |
| Revenue 2023 | €12k | €15k | €22k | €4k |
| State taxes 2023 | €1k | €7k | €2k | €5k |
| Taxes on workforce 2023 | €1k | €3k | €2k | €2k |
| Employees 2023 | 1 | — | — | — |
| Revenue 2022 | €20k | €22k | €21k | €25k |
| State taxes 2022 | €3k | €4k | €3k | €4k |
| Taxes on workforce 2022 | €1k | €4k | €3k | €4k |
| Employees 2022 | 2 | 1 | 1 | 1 |
History (41)
e-Business Register · entries31.03.2026
Aruandetrahvimäärus
Ä 30038064 / M6 · Status: In force
05.02.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30038064 / M5 · Status: In force
30.08.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 30038064 / M4 · Status: In force
08.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30038064 / M3 · Status: In force
01.09.2023
Amending entry
Ä 30038064 / 12 · Status: In force
Show 36 more events
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 11
01.08.2023
Amending entry
Ä 30038064 / 11 · Status: In force
01.08.2023
Amending entry
Entry no. 10
28.07.2023
Amending entry
Ä 30038064 / 10 · Status: In force
28.07.2023
Amending entry
Entry no. 9
30.11.2022
Amending entry
Ä 30038064 / 9 · Status: In force
30.11.2022
Amending entry
Entry no. 8
04.11.2022
Korraldav määrus
Ä 30038064 / M2 · Status: In force
06.07.2022
Amending entry
Ä 30038064 / 8 · Status: In force
06.07.2022
Amending entry
Entry no. 7
18.05.2022
Amending entry
Ä 30038064 / 7 · Status: In force
08.02.2021
Amending entry
Ä 30038064 / 6 · Status: In force
08.02.2021
Amending entry
Entry no. 6
25.01.2021
Amending entry
Ä 30038064 / M1 · Status: Puudused kõrvaldatud
18.01.2018
Amending entry
Ä 30038064 / 5 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 5
04.12.2017
Amending entry
Ä 30038064 / 4 · Status: In force
04.12.2017
Amending entry
Entry no. 4
18.05.2015
Amending entry
Ä 30038064 / 3 · Status: In force
18.05.2015
Amending entry
Entry no. 3
07.10.2011
Amending entry
Ä 30038064 / 2 · Status: In force
07.10.2011
Amending entry
Entry no. 2
28.04.2009
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 125432 / 6 · Status: In force
28.04.2009
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
27.04.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 38064 · Status: In force
27.04.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
17.04.2009
Märkus
Ä 125432 / 5 · Status: In force
17.04.2009
Märkus
Entry no. 2
18.03.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 125432 / 4 · Status: In force
18.03.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 125432 / 3 · Status: In force
18.03.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 125432 / 2 · Status: In force
18.03.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Entry no. 2
18.03.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
18.03.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Entry no. 1
16.02.2009
First entry
Ä 125432 · Status: In force
16.02.2009
First entry
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 2 other companies.