Overview
Business Register · 18 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.02.2009Äriregister
- Aadress
- Allika tee 7ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.patareid.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6212625Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46503 — Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101280871MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 18 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 18 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 18 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 18 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 18 h agoSanLab OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tech stack
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi patareid.ee4 tehnoloogiat tuvastatud
Analüütika
Google Analytics
Sildihaldur
Google Tag Manager
UI raamistik
Tailwind CSS
Muu
Open Graph
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 500 348 € | −70 773 € | 238 514 € | €1000k | 8 | 28.06.2025 |
| 2023 | 1 977 026 € | 55 236 € | 375 168 € | €648k | 7 | 27.06.2024 |
| 2022 | 1 967 639 € | 67 420 € | 335 147 € | €794k | 7 | 11.07.2023 |
| 2021 | 1 546 100 € | 69 678 € | 298 254 € | €573k | 9 | 10.10.2022 |
| 2020 | 1 602 082 € | 8096 € | 237 818 € | €524k | 9 | 03.08.2021 |
| 2019 | 2 082 477 € | 65 915 € | 244 722 € | €589k | 9 | 07.12.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 786 838 € | 85 272 € | 20 027 € | 10 |
| 2025 | 2 907 525 € | 436 818 € | 98 380 € | 8 |
| 2024 | 3 048 483 € | 462 918 € | 87 070 € | 8 |
| 2023 | 2 553 044 € | 346 999 € | 72 307 € | 7 |
| 2022 | 2 535 663 € | 287 143 € | 67 893 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €787k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €85k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €20k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €820k | €843k | €548k | €696k |
| Riigimaksud 2025 | €161k | €53k | €109k | €113k |
| Tööjõumaksud 2025 | €30k | €23k | €24k | €22k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2024 | €647k | €848k | €647k | €906k |
| Riigimaksud 2024 | €121k | €85k | €123k | €134k |
| Tööjõumaksud 2024 | €21k | €22k | €22k | €22k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2023 | €695k | €841k | €467k | €551k |
| Riigimaksud 2023 | €145k | €71k | €69k | €62k |
| Tööjõumaksud 2023 | €21k | €15k | €18k | €18k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €503k | €650k | €617k | €766k |
| Riigimaksud 2022 | €57k | €82k | €74k | €73k |
| Tööjõumaksud 2022 | €18k | €16k | €17k | €17k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 7 | 7 | 7 |
Commercial pledges (3 · €250k)
Business Register · pledges#1Kehtiv
26 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 21.05.2012 · kehtiv
#2Kehtiv
74 000,00 € EUR
Järjekoht: teine · Algus 31.10.2018 · kehtiv
#3Kehtiv
150 000,00 € EUR
Järjekoht: kolmas · Algus 16.02.2022 · kehtiv
Licences (1)
Majandustegevuse register · 17 h tagasiPublic procurements (5 · €7.9m)
Riigihangete register · 13 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 18.09.2023 | Telekommunikatsiooniseadmete akud | Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus | 1 000 000 € |
| 24.10.2022 | Patareide ja akude ostmine | Politsei- ja Piirivalveamet | 129 000 € |
| 11.10.2021 | Maismaasõidukite akude ostmine | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 3 500 000 € |
| 24.08.2021 | Kontoritarvete, printerikassettide, koopiapaberi ning akude ja patareide ostmine | Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla | 13 996 € |
| 28.06.2021 | IT pisivahendite ja mobiiltelefonide soetus | Registrite ja Infosüsteemide Keskus | 3 210 000 € |
Ajalugu (24)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10126010 / 10 · Olek: Jõustunud
16.02.2022
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 3
16.02.2022
Kommertspandi avamiskanne
K 10126010 / 9 · Olek: Jõustunud
17.07.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 19 sündmust
17.07.2020
Muutmiskanne
Ä 10126010 / 8 · Olek: Jõustunud
10.07.2020
Muutmiskanne
Ä 10126010 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
31.10.2018
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 2
31.10.2018
Kommertspandi avamiskanne
K 10126010 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10126010 / 6 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10126010 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10126010 / 4 · Olek: Jõustunud
16.04.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
16.04.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10126010 / 3 · Olek: Jõustunud
21.05.2012
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
21.05.2012
Kommertspandi avamiskanne
K 10169653 · Olek: Jõustunud
30.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10126010 / 2 · Olek: Jõustunud
21.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10126010 / M1 · Olek: Jõustunud
27.02.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
27.02.2009
Esmakanne
Ä 126010 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Karmo OllemaJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte