Overview
e-Business Register · 8 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 06.04.2009e-Business Register
- Address
- Luhasoo, Unipiha küla, Nõo vald, 61619 Tartu maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 5031313e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 31001 — Manufacture of furniture, except mattressese-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE101301828ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2556,00 €e-Business Register
Officers (2)
e-Business Register · 8 h agoShareholders (2)
e-Business Register · 8 h agoBeneficial owners (2)
e-Business Register · 8 h agoSubsidiaries
e-Business Register · shareholders · 8 h agoTartu Mööblikoda OÜ is a shareholder or officer in 1 more company.
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€708klatest
€1.0m€500k0
201920222024
Profit · 2019–2024
€-64klatest
€100k0 €€-100k
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 707 741 € | −64 340 € | 188 311 € | €445k | 7 | 16.07.2025 |
| 2023 | 596 904 € | 7371 € | 252 651 € | €477k | 6 | 27.06.2024 |
| 2022 | 776 981 € | 24 824 € | 245 280 € | €430k | 7 | 30.06.2023 |
| 2021 | 694 484 € | 37 967 € | 220 456 € | €409k | 7 | 22.09.2022 |
| 2020 | 765 073 € | 65 298 € | 182 489 € | €354k | 8 | 01.07.2021 |
| 2019 | 739 367 € | 73 659 € | 152 424 € | €417k | 7 | 19.01.2021 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€500k€250k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 324 543 € | 66 979 € | 23 546 € | 9 |
| 2025 | 723 385 € | 109 257 € | 58 077 € | 8 |
| 2024 | 710 752 € | 109 550 € | 67 352 € | 5 |
| 2023 | 639 566 € | 118 656 € | 66 404 € | 3 |
| 2022 | 747 188 € | 97 198 € | 48 913 € | 7 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €325k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €67k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €24k | — | — | — |
| Employees 2026 | 9 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €120k | €160k | €289k | €155k |
| State taxes 2025 | €22k | €23k | €36k | €27k |
| Taxes on workforce 2025 | €10k | €12k | €21k | €15k |
| Employees 2025 | 6 | 11 | 9 | 8 |
| Revenue 2024 | €141k | €189k | €229k | €152k |
| State taxes 2024 | €26k | €31k | €29k | €23k |
| Taxes on workforce 2024 | €13k | €20k | €23k | €11k |
| Employees 2024 | 7 | 10 | 5 | 5 |
| Revenue 2023 | €146k | €183k | €206k | €104k |
| State taxes 2023 | €27k | €37k | €34k | €20k |
| Taxes on workforce 2023 | €18k | €16k | €16k | €17k |
| Employees 2023 | 7 | 8 | 7 | 3 |
| Revenue 2022 | €97k | €296k | €172k | €182k |
| State taxes 2022 | €17k | €36k | €26k | €18k |
| Taxes on workforce 2022 | €12k | €14k | €14k | €9k |
| Employees 2022 | 6 | 8 | 8 | 7 |
Commercial pledges (1 · €100k)
Business Register · pledges#1Kehtiv
100 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 17.07.2020 · kehtiv
Real estate (1 · 4,80 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiNõo tn 26 // 34 // 36, Nõgiaru küla, Nõo vald, Tartu maakond
KinnisasiTootmismaa 100%52801:007:0092#2780704
4,80 ha
Kinnistusraamatust →History (25)
e-Business Register · entries02.09.2023
Amending entry
Entry no. 5
02.09.2023
Amending entry
Ä 20045421 / 6 · Status: In force
08.03.2021
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 4
08.03.2021
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 20045421 / 5 · Status: In force
17.07.2020
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
Show 20 more events
17.07.2020
Kommertspandi avamiskanne
K 20045421 / 4 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 3
18.01.2018
Amending entry
Ä 20045421 / 3 · Status: In force
18.12.2017
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Entry no. 2
18.12.2017
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20045421 / 2 · Status: In force
06.11.2017
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20045421 / M1 · Status: In force
12.06.2009
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
12.06.2009
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 127796 / 6 · Status: In force
11.06.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
11.06.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 45421 · Status: In force
05.06.2009
Märkus
Entry no. 2
05.06.2009
Märkus
Ä 127796 / 5 · Status: In force
15.05.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Entry no. 2
15.05.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
15.05.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Entry no. 1
15.05.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 127796 / 2 · Status: In force
15.05.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 127796 / 3 · Status: In force
15.05.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 127796 / 4 · Status: In force
06.04.2009
First entry
Entry no. 1
06.04.2009
First entry
Ä 127796 · Status: In force
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 3 other companies.
Tiit RemselBoard member, Shareholder 50%, Ultimate beneficial owner · 1 other company
Triin RadalaBoard member, Shareholder 50%, Ultimate beneficial owner · 2 other companies