Overview
e-Business Register · 13 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 17.04.2009e-Business Register
- Address
- J. Sütiste tee 41-40, Mustamäe linnaosa, Tallinn, 13414 Harju maakondADS · e-Business Register
- Website
- www.dalbergia.eee-Business Register · domain active
- Telephone
- +372 56241839e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 16239 — Manufacture of other builders’ joinery and carpentry of woode-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE101311258ETCB · VAT-registered
Officers
e-Business Register · 13 h agoShareholders
e-Business Register · 13 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 13 h agoRM
Born 1982 · 44 y · ultimate beneficial owner since 06.11.2018
Ultimate beneficial owner
Tech stack
Website analysis · 1 päeva tagasiDomains (1)
www.dalbergia.ee
Äriregister
Annual reports (7)
e-Business Register · annual reports · 3 päeva tagasiRevenue · 2019–2025
€175klatest
€500k€250k0
201920222025
Profit · 2019–2025
€-18klatest
€10k€-20k€-50k
201920222025
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 175 140 € | −18 392 € | −5249 € | €7k | 4 | 06.04.2026 |
| 2024 | 171 177 € | 5789 € | 13 143 € | €39k | 4 | 27.03.2025 |
| 2023 | 158 834 € | −23 891 € | 7354 € | €41k | 4 | 27.03.2024 |
| 2022 | 211 507 € | 8592 € | 31 245 € | €71k | 4 | 28.03.2023 |
| 2021 | 176 020 € | −13 388 € | 22 653 € | €76k | 4 | 29.03.2022 |
| 2020 | 159 251 € | −13 701 € | 36 041 € | €90k | 4 | 19.03.2021 |
| 2019 | 155 780 € | 6545 € | 49 742 € | €83k | 4 | 30.03.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€100k€50k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 56 393 € | 12 111 € | 5081 € | 4 |
| 2025 | 170 811 € | 30 996 € | 20 314 € | 4 |
| 2024 | 172 890 € | 34 787 € | 18 350 € | 4 |
| 2023 | 165 569 € | 28 686 € | 17 743 € | 4 |
| 2022 | 203 040 € | 31 394 € | 18 863 € | 4 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €56k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €12k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €5k | — | — | — |
| Employees 2026 | 4 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €36k | €56k | €45k | €33k |
| State taxes 2025 | €8k | €8k | €8k | €7k |
| Taxes on workforce 2025 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Employees 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Revenue 2024 | €62k | €32k | €37k | €42k |
| State taxes 2024 | €12k | €5k | €9k | €8k |
| Taxes on workforce 2024 | €4k | €5k | €5k | €5k |
| Employees 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Revenue 2023 | €38k | €41k | €53k | €33k |
| State taxes 2023 | €7k | €7k | €9k | €6k |
| Taxes on workforce 2023 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Employees 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Revenue 2022 | €31k | €67k | €59k | €46k |
| State taxes 2022 | €6k | €8k | €11k | €6k |
| Taxes on workforce 2022 | €5k | €4k | €5k | €5k |
| Employees 2022 | 4 | 4 | 4 | 4 |
History (27)
e-Business Register · entries06.04.2026
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10128286 / M5 · Status: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Amending entry
Entry no. 8
02.09.2023
Amending entry
Ä 10128286 / 11 · Status: In force
17.01.2018
Amending entry
Entry no. 7
17.01.2018
Amending entry
Ä 10128286 / 10 · Status: In force
Show 22 more events
01.12.2017
Amending entry
Entry no. 6
01.12.2017
Amending entry
Ä 10128286 / 9 · Status: In force
10.10.2017
Amending entry
Entry no. 5
10.10.2017
Amending entry
Ä 10128286 / 8 · Status: In force
19.09.2017
Määruskaebuse käiguta jätmine
Ä 10128286 / M4 · Status: Puudused kõrvaldatud
28.08.2017
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s
Ä 10128286 / M3 · Status: In force
28.08.2017
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s
Ä 10128286 / M2 · Status: In force
14.08.2017
Amending entry
Entry no. 4
14.08.2017
Trahvihoiatusmäärus: vale aadress
Ä 10128286 / M1 · Status: Puudused kõrvaldatud
14.08.2017
Amending entry
Ä 10128286 / 7 · Status: In force
14.01.2016
Amending entry
Entry no. 3
14.01.2016
Amending entry
Ä 10128286 / 6 · Status: In force
07.07.2009
Amending entry
Entry no. 2
07.07.2009
Amending entry
Ä 128286 / 5 · Status: In force
15.06.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Entry no. 2
15.06.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
15.06.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Entry no. 1
15.06.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 128286 / 4 · Status: In force
15.06.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 128286 / 3 · Status: In force
15.06.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 128286 / 2 · Status: In force
17.04.2009
First entry
Entry no. 1
17.04.2009
First entry
Ä 128286 · Status: In force