Overview
Business Register · 1 h ago- Legal form
- Osaühing
- Date of first registration
- 04.06.2009e-Business Register
- Address
- Kalda, Arkna küla, Rakvere vald, 44419 Lääne-Viru maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephones
- +372 56267576 · +372 53544606e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 43911 — Masonry and bricklaying activitiese-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE101742225ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2682,00 €e-Business Register
Officers (2)
Äriregister · 1 h agoShareholders (2)
Äriregister · 1 h agoBeneficial owners (2)
Äriregister · 1 h agoAnnual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 1 päeva tagasi| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 304 898 € | 112 403 € | 402 545 € | €408k | 3 | 30.06.2025 |
| 2023 | 309 371 € | 111 973 € | 506 006 € | €508k | 6 | 01.07.2024 |
| 2022 | 439 002 € | 224 904 € | 394 033 € | €405k | 4 | 29.06.2023 |
| 2021 | 157 781 € | −43 968 € | 192 622 € | €398k | 3 | 05.10.2022 |
| 2020 | 207 956 € | 20 354 € | 322 313 € | €405k | 1 | 04.11.2021 |
| 2019 | 223 893 € | 19 271 € | 315 582 € | €346k | 3 | 05.01.2021 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 64 731 € | 0 € | 4603 € | 6 |
| 2025 | 326 952 € | 14 385 € | 14 794 € | 6 |
| 2024 | 280 288 € | 12 683 € | 14 246 € | 3 |
| 2023 | 398 163 € | 12 532 € | 16 446 € | 6 |
| 2022 | 290 108 € | 12 046 € | 11 947 € | 4 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €65k | — | — | — |
| State taxes 2026 | 0 € | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €5k | — | — | — |
| Employees 2026 | 6 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €39k | €52k | €128k | €108k |
| State taxes 2025 | €4k | €4k | €4k | €3k |
| Taxes on workforce 2025 | €4k | €4k | €4k | €3k |
| Employees 2025 | 4 | 4 | 4 | 6 |
| Revenue 2024 | €74k | €56k | €66k | €85k |
| State taxes 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Taxes on workforce 2024 | €5k | €3k | €3k | €3k |
| Employees 2024 | 4 | 3 | 4 | 3 |
| Revenue 2023 | €149k | €87k | €80k | €82k |
| State taxes 2023 | 0 € | €4k | €4k | €4k |
| Taxes on workforce 2023 | €3k | €4k | €5k | €5k |
| Employees 2023 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Revenue 2022 | €38k | €72k | €90k | €90k |
| State taxes 2022 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Taxes on workforce 2022 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Employees 2022 | 4 | 4 | 4 | 4 |
History (28)
e-Business Register · entries02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40024334 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
25.03.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40024334 / 6 · Olek: Jõustunud
25.03.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
16.03.2020
Muutmiskanne
Ä 40024334 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 23 sündmust
16.03.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
30.08.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40024334 / 4 · Olek: Jõustunud
30.08.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40024334 / M1 · Olek: Jõustunud
30.08.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40024334 / 3 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.01.2012
Muutmiskanne
Ä 40024334 / 2 · Olek: Jõustunud
20.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.10.2009
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 45294 / 6 · Olek: Jõustunud
07.10.2009
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
06.10.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 24334 · Olek: Jõustunud
06.10.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
25.09.2009
Märkus
Ä 45294 / 5 · Olek: Jõustunud
25.09.2009
Märkus
Kanne nr 2
19.08.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 45294 / 2 · Olek: Jõustunud
19.08.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 45294 / 3 · Olek: Jõustunud
19.08.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 45294 / 4 · Olek: Jõustunud
19.08.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
19.08.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
19.08.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 2
18.08.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 45294 / M1 · Olek: Jõustunud
04.06.2009
Esmakanne
Ä 45294 · Olek: Jõustunud
04.06.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 4 other companies.
Indrek MüllaJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 other companies
Raimo ArumäeJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 other companies