Overview
Business Register · 48 min ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.09.2009Äriregister
- Aadress
- Paju tn 15ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5026316Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 13921 — Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101341985MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 48 min agoAsutajad
Äriregister · 48 min agoOsanikud
Äriregister · 48 min agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 48 min agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 197 623 € | −59 583 € | 111 736 € | €159k | 5 | 05.07.2025 |
| 2023 | 327 512 € | 54 146 € | 171 319 € | €185k | 3 | 01.10.2024 |
| 2022 | 252 897 € | 43 601 € | 117 167 € | €142k | 3 | 11.11.2023 |
| 2021 | 168 534 € | 28 326 € | 73 566 € | €86k | 2 | 10.06.2023 |
| 2020 | 142 984 € | 20 007 € | 45 240 € | €71k | 2 | 10.06.2023 |
| 2019 | 153 697 € | 8544 € | 25 230 € | €49k | 2 | 31.05.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 99 860 € | 20 033 € | 6840 € | 5 |
| 2025 | 412 267 € | 79 656 € | 34 494 € | 5 |
| 2024 | 306 629 € | 57 076 € | 31 087 € | 4 |
| 2023 | 424 397 € | 60 831 € | 16 279 € | 3 |
| 2022 | 364 039 € | 51 716 € | 13 877 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €100k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €20k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €83k | €115k | €115k | €100k |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €24k | €23k | €19k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €9k | €10k | €9k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €72k | €89k | €79k | €67k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €15k | €18k | €11k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €9k | €9k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 5 | 4 |
| Käive 2023 | €91k | €114k | €120k | €99k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €13k | €19k | €16k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €69k | €93k | €103k | €99k |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €11k | €16k | €14k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded01.09.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10133668 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10133668 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.02.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
15.02.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10133668 / 8 · Olek: Jõustunud
28.09.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10133668 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 16 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10133668 / 7 · Olek: Jõustunud
27.09.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
27.09.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10133668 / 6 · Olek: Jõustunud
28.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10133668 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10133668 / 5 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10133668 / 4 · Olek: Jõustunud
16.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10133668 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.07.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
09.07.2014
Muutmiskanne
Ä 10133668 / 3 · Olek: Jõustunud
28.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10133668 / 2 · Olek: Jõustunud
14.09.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
14.09.2009
Esmakanne
Ä 133668 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Eido SeilJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet