Overview
e-Business Register · 14 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 01.10.2009e-Business Register
- Address
- Väike kaar 5, Tartu linn, Tartu linn, 50403 Tartu maakondADS · e-Business Register
- Telephone
- +372 53513926e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 47241 — Retail sale of bread and white bread, cake and confectionerye-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE101592268ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 3408,00 €e-Business Register
- LEI
- 98450078CC7C6D9BC804 · issued 19.08.2025GLEIF
Officers
e-Business Register · 14 h agoShareholders
e-Business Register · 14 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 14 h agoHP
Born 1982 · 44 y · ultimate beneficial owner since 16.09.2020
Ultimate beneficial owner
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 3 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€237klatest
€500k€250k0
201920222024
Profit · 2019–2024
€-25klatest
€50k0 €€-50k
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 236 641 € | −25 429 € | 42 295 € | €89k | 2 | 27.06.2025 |
| 2023 | 274 869 € | 247 € | 80 226 € | €122k | 2 | 17.06.2024 |
| 2022 | 258 152 € | 1377 € | 87 309 € | €128k | 1 | 26.06.2023 |
| 2021 | 235 730 € | 17 077 € | 87 868 € | €126k | 1 | 20.06.2022 |
| 2020 | 303 149 € | 15 172 € | 75 242 € | €126k | 3 | 25.02.2021 |
| 2019 | 261 173 € | 34 838 € | 79 390 € | €134k | 3 | 30.06.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€200k€100k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 88 079 € | 17 842 € | 4091 € | 2 |
| 2025 | 307 669 € | 59 956 € | 13 573 € | 3 |
| 2024 | 401 329 € | 55 787 € | 10 226 € | 6 |
| 2023 | 376 550 € | 41 609 € | 8252 € | 5 |
| 2022 | 365 020 € | 36 906 € | 5178 € | 3 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €88k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €18k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €4k | — | — | — |
| Employees 2026 | 2 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €83k | €59k | €81k | €86k |
| State taxes 2025 | €14k | €14k | €18k | €15k |
| Taxes on workforce 2025 | €3k | €3k | €4k | €4k |
| Employees 2025 | 5 | 3 | 3 | 3 |
| Revenue 2024 | €113k | €92k | €72k | €124k |
| State taxes 2024 | €17k | €11k | €14k | €14k |
| Taxes on workforce 2024 | €3k | €2k | €3k | €2k |
| Employees 2024 | 5 | 5 | 5 | 6 |
| Revenue 2023 | €125k | €81k | €69k | €101k |
| State taxes 2023 | €14k | €8k | €7k | €13k |
| Taxes on workforce 2023 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Employees 2023 | 4 | 3 | 5 | 5 |
| Revenue 2022 | €115k | €90k | €64k | €96k |
| State taxes 2022 | €13k | €7k | €8k | €10k |
| Taxes on workforce 2022 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Employees 2022 | 2 | 2 | 2 | 3 |
Licences (3)
MTR · 16 h tagasiHistory (32)
e-Business Register · entries19.02.2024
Amending entry
Ä 20051029 / 8 · Status: In force
19.02.2024
Amending entry
Entry no. 8
30.01.2024
Osanike muutmine
Ä 20051029 / M4 · Status: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Amending entry
Ä 20051029 / 7 · Status: In force
02.09.2023
Amending entry
Entry no. 7
Show 27 more events
27.11.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 20051029 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
18.01.2018
Amending entry
Ä 20051029 / 6 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 6
06.12.2017
Amending entry
Ä 20051029 / 5 · Status: In force
06.12.2017
Amending entry
Entry no. 5
04.12.2017
Amending entry
Ä 20051029 / 4 · Status: In force
04.12.2017
Amending entry
Entry no. 4
04.08.2017
Amending entry
Ä 20051029 / 3 · Status: In force
04.08.2017
Amending entry
Entry no. 3
02.08.2017
Amending entry
Ä 20051029 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
13.11.2015
Amending entry
Ä 20051029 / 2 · Status: In force
13.11.2015
Amending entry
Entry no. 2
02.11.2015
Amending entry
Ä 20051029 / M1 · Status: Puudused kõrvaldatud
06.01.2010
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 134431 / 6 · Status: In force
06.01.2010
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
05.01.2010
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 51029 · Status: In force
05.01.2010
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
28.12.2009
Märkus
Ä 134431 / 5 · Status: In force
28.12.2009
Märkus
Entry no. 2
10.12.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 134431 / 4 · Status: In force
10.12.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 134431 / 3 · Status: In force
10.12.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 134431 / 2 · Status: In force
10.12.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Entry no. 2
10.12.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
10.12.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Entry no. 1
01.10.2009
First entry
Ä 134431 · Status: In force
01.10.2009
First entry
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 3 other companies.
Heret PauskarBoard member, Shareholder 100%, Ultimate beneficial owner · 3 other companies