Overview
e-Business Register · 19 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 15.10.2009e-Business Register
- Address
- Männi, Aruküla, Hiiumaa vald, 92321 Hiiu maakondADS · e-Business Register
- Telephone
- +372 56214483e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 02401 — Support services to forestrye-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE101412830ETCB · VAT-registered
Officers
e-Business Register · 19 h agoShareholders
e-Business Register · 19 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 19 h agoAnnual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 3 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€30klatest
€100k€50k0
201920222024
Profit · 2019–2024
€4klatest
€20k€9k€-2k
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 30 239 € | 4131 € | 119 293 € | €121k | 1 | 21.07.2025 |
| 2023 | 49 490 € | 12 237 € | 115 161 € | €117k | 2 | 01.07.2024 |
| 2022 | 37 771 € | −1388 € | 102 924 € | €105k | 2 | 22.08.2023 |
| 2021 | 50 023 € | 10 028 € | 104 312 € | €109k | 2 | 03.04.2022 |
| 2020 | 36 127 € | 12 486 € | 94 284 € | €95k | 0 | 11.01.2022 |
| 2019 | 28 602 € | 805 € | 81 798 € | €83k | 0 | 12.05.2021 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€20k€10k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 8252 € | 1433 € | 0 € | — |
| 2025 | 28 176 € | 5275 € | 1873 € | — |
| 2024 | 31 061 € | 6868 € | 2994 € | 1 |
| 2023 | 50 674 € | 13 880 € | 7129 € | 1 |
| 2022 | 29 259 € | 8612 € | 5655 € | 2 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €8k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €1k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | 0 € | — | — | — |
| Employees 2026 | — | — | — | — |
| Revenue 2025 | €4k | €11k | €9k | €4k |
| State taxes 2025 | 774 € | €2k | €2k | 547 € |
| Taxes on workforce 2025 | 527 € | 66 € | 960 € | 320 € |
| Employees 2025 | — | — | — | — |
| Revenue 2024 | €4k | €11k | €11k | €5k |
| State taxes 2024 | €1k | €3k | €2k | 745 € |
| Taxes on workforce 2024 | €1k | 840 € | 280 € | 840 € |
| Employees 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Revenue 2023 | €16k | €10k | €11k | €14k |
| State taxes 2023 | €4k | €3k | €3k | €4k |
| Taxes on workforce 2023 | €1k | €1k | €2k | €2k |
| Employees 2023 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| Revenue 2022 | 489 € | €12k | €6k | €11k |
| State taxes 2022 | €2k | €3k | €2k | €2k |
| Taxes on workforce 2022 | €2k | €1k | €2k | 355 € |
| Employees 2022 | 1 | 1 | 1 | 2 |
History (29)
e-Business Register · entries24.09.2025
Amending entry
Entry no. 8
24.09.2025
Amending entry
Entry no. 9
24.09.2025
Amending entry
Ä 30043165 / 7 · Status: In force
24.09.2025
Amending entry
Ä 30043165 / 6 · Status: In force
02.09.2023
Amending entry
Entry no. 7
Show 24 more events
02.09.2023
Amending entry
Ä 30043165 / 5 · Status: In force
27.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30043165 / M5 · Status: Puudused kõrvaldatud
16.10.2018
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes
Ä 30043165 / M4 · Status: In force
06.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30043165 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Amending entry
Entry no. 6
17.01.2018
Amending entry
Ä 30043165 / 4 · Status: In force
06.12.2017
Amending entry
Entry no. 5
06.12.2017
Amending entry
Ä 30043165 / 3 · Status: In force
01.12.2017
Amending entry
Entry no. 4
01.12.2017
Amending entry
Ä 30043165 / 2 · Status: In force
10.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30043165 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
13.05.2015
Amending entry
Entry no. 3
13.05.2015
Amending entry
Ä 30043165 · Status: In force
30.05.2014
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30043165 / M1 · Status: Puudused kõrvaldatud
09.02.2010
Amending entry
Entry no. 2
09.02.2010
Amending entry
Ä 10135057 / 5 · Status: In force
23.11.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Entry no. 2
23.11.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
23.11.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Entry no. 1
23.11.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 135057 / 3 · Status: In force
23.11.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 135057 / 4 · Status: In force
23.11.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 135057 / 2 · Status: In force
15.10.2009
First entry
Entry no. 1
15.10.2009
First entry
Ä 135057 · Status: In force